Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 1.5 Tdci Powershift Test 120 Ps (2015) İnceleme

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hb ile sedan arasında yer'e göre yükseklik farkı olmaz olsa bile çok çok az olur (belki ağır olduğu için o da). Tavan olarak ise aynılar.

Foto olarak sitede paylaşım olursa sevinirim. sizlerin ve arkadaşların foto ile cevap vermeleri amaca daha çok hizmet edecektir. hatta yeni 2015 c-max 1.5 tdci varsa focusların yanında o da eklenebilir :) yanaşma ve ayrılma açıları bakımından foto net bir sonuç olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanaşma ve ayrılma açıları bakımından foto net bir sonuç olur.

yaklaşma - karın - uzaklaşma açısı mı demek istediniz? ...eğer aynı şeyden bahsediyorsak bunu fotoğraf ile nasıl tespit edeceksiniz ki?

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaklaşma - karın - uzaklaşma açısı mı demek istediniz? ...eğer aynı şeyden bahsediyorsak bunu fotoğraf ile nasıl tespit edeceksiniz ki?

açı sadece yüzeysel olarak kullandığım bir kelimeydi teknik ince rakamsal bir detaydan bahsemiyorum tabiki de. Sadece 2 veya 3 modelin yan yana önden ve arkadan aynı düz zemin üzerinde yerden yüksekliklerini ayırt edebileceğimiz bir açıdan çekilmiş fotolarından bahsediyorum.

Bu arada bundan bağımsız olarak, mazda cx-3 modeli gelmiş Türkiye'ye 1.5 dizel otomatik ve 4 çeker. Ford da bu modele denk bir model gelecek mi Türkiye ye bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İvmelenmesi sesiz oluşu çok Hoşuma gitti beğendim ben teste ilk çıkan vatandaş oldum [emoji3]

edb7065028b56119b30292e41f781834.jpg

Göstergedeki araba çizimi gitmiş mi?

açı sadece yüzeysel olarak kullandığım bir kelimeydi teknik ince rakamsal bir detaydan bahsemiyorum tabiki de. Sadece 2 veya 3 modelin yan yana önden ve arkadan aynı düz zemin üzerinde yerden yüksekliklerini ayırt edebileceğimiz bir açıdan çekilmiş fotolarından bahsediyorum.

Bu arada bundan bağımsız olarak, mazda cx-3 modeli gelmiş Türkiye'ye 1.5 dizel otomatik ve 4 çeker. Ford da bu modele denk bir model gelecek mi Türkiye ye bilgisi olan var mı?

aralarında fotoğraftan ayırt edilebilecek bir yükseklik farkı yok. bir belki iki milim oynar ki, lastiğin eskimesinden bile bu fark oluşur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergedeki araba çizimi gitmiş mi?

aralarında fotoğraftan ayırt edilebilecek bir yükseklik farkı yok. bir belki iki milim oynar ki, lastiğin eskimesinden bile bu fark oluşur.

Araba hiç yoktu bunda mondeoda vardı ama [emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.