Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

ya otosan ya ford un marifetidir aracın kılavuzunda bazı özellikler yazıldığına göre Tr deki araçlarda da olmadığına göre otosanın marifetidir diye düşünüyorum ben  sonuçta birileri çalıp çırpıyor ,birileri de bunu doğru bir şey olarak görüyor !!!

Çalmak kelimesi ne kadar doğru ise, sektörün gerçeklerini söylemek de bu kadar doğru.

Ben nasıl ucuz yapıp satarı diye yolda firmalar eskiye nazaran BAZ donanım satışları çok yüksek ivme ile arttı % 50'ye dayandı..Hem aracın sürüşüne gidişine motoruna yatırıp yapıp bir şekilde ucuzlatılmaya çalışıyorlar.Amartisör ve yorumlara bu kadar takılmayın bence..Üste kapalı laflara da hiç gerek yok biz anlıyoruz :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki araca yeni özellik eyleyecekler, adamlar yeni kasa araç üretiyorlar teknoloji gelişiyor! Yok birde yeni bir şey eklemeselerdi .araç zaten kasa değiştirince fiyatı 5-10 bin tl arası artıyor o farkı da yeni edindiğimiz teknolojiye sayalım artık  yeni kasayla birlikte  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki araca yeni özellik eyleyecekler, adamlar yeni kasa araç üretiyorlar teknoloji gelişiyor! Yok birde yeni bir şey eklemeselerdi .araç zaten kasa değiştirince fiyatı 5-10 bin tl arası artıyor o farkı da yeni edindiğimiz teknolojiye sayalım artık  yeni kasayla birlikte  :yeah:

O artış sizin güzel ülkeniz için geçerli genelde :yeah: Bunun içine vergi ve ülkenizi temsil eden firmaların kar getirme şartları etken..Bu konulara fazlar giremeyeceğim sözüme güvenmeniz elinizde isterseniz umursamadan cevap vermeyin lütfen :) teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalmak kelimesi ne kadar doğru ise, sektörün gerçeklerini söylemek de bu kadar doğru. Ben nasıl ucuz yapıp satarı diye yolda firmalar eskiye nazaran BAZ donanım satışları çok yüksek ivme ile arttı % 50'ye dayandı..Hem aracın sürüşüne gidişine motoruna yatırıp yapıp bir şekilde ucuzlatılmaya çalışıyorlar.Amartisör ve yorumlara bu kadar takılmayın bence..Üste kapalı laflara da hiç gerek yok biz anlıyoruz :D O fark bence tamamen şirket/filo alımlarından kaynaklanıyor. Forumda araç kısmı secenekli olsa bi istatistik gorebilirdik ama ben trend görmedim desem yeridir. Style ise baskindir diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalmak kelimesi ne kadar doğru ise, sektörün gerçeklerini söylemek de bu kadar doğru.

Ben nasıl ucuz yapıp satarı diye yolda firmalar eskiye nazaran BAZ donanım satışları çok yüksek ivme ile arttı % 50'ye dayandı..Hem aracın sürüşüne gidişine motoruna yatırıp yapıp bir şekilde ucuzlatılmaya çalışıyorlar.Amartisör ve yorumlara bu kadar takılmayın bence..Üste kapalı laflara da hiç gerek yok biz anlıyoruz :D

birde full donanımın fiyatları ucuzlasa iyi olur aracın baz donanımı 45 bin lira en full paketlisini almak istesen aracın yarı fiyatı kadar para veriyorsun bu nasıl iş ,Aracın yarısı kadar maliyeti mi varmış aceba bu paket ve donanımların ?  Hatta dizel seçsen birde  aracı , fiyat en baz donanımın 2 katına çıkacak neredeyse 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fark bence tamamen şirket/filo alımlarından kaynaklanıyor. Forumda araç kısmı secenekli olsa bi istatistik gorebilirdik ama ben trend görmedim desem yeridir. Style ise baskindir diye düşünüyorum.

Ozan tüm dünya araştırmasından bahsettim..Verileri sunabilirim istersen farklı başlık altında..

Tüm marka ve modelleri kapsıyor dediğim şey..Hee onlarda da filo vardır da sonuçta birşey değişmiyor o da müşteri hatta daha iyi müşteri..Halk arabaları için onlar daha değerli bireysel müşteri fazla önem teşkil etmiyor düşününce :) onun alması için çoooook etken var.

birde full donanımın fiyatları ucuzlasa iyi olur aracın baz donanımı 45 bin lira en full paketlisini almak istesen aracın yarı fiyatı kadar para veriyorsun bu nasıl iş ,Aracın yarısı kadar maliyeti mi varmış aceba bu paket ve donanımların ?  Hatta dizel seçsen birde  aracı , fiyat en baz donanımın 2 katına çıkacak neredeyse 

Bunları farklı başlık altında ''mesela fiyat başlığı'' tartışabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde full donanımın fiyatları ucuzlasa iyi olur aracın baz donanımı 45 bin lira en full paketlisini almak istesen aracın yarı fiyatı kadar para veriyorsun bu nasıl iş ,Aracın yarısı kadar maliyeti mi varmış aceba bu paket ve donanımların ? Hatta dizel seçsen birde aracı , fiyat en baz donanımın 2 katına çıkacak neredeyse Vergi politikası donanım icinde geçerli malesef. 7bin euroluk donanım 40bin tl gibi bir rakama geliyor 2.0 motorda.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fark bence tamamen şirket/filo alımlarından kaynaklanıyor. Forumda araç kısmı secenekli olsa bi istatistik gorebilirdik ama ben trend görmedim desem yeridir. Style ise baskindir diye düşünüyorum.

bende yollarda şirket araçları hariç trend pek görmüyorum genelde titanyum ve style

O artış sizin güzel ülkeniz için geçerli genelde :yeah: Bunun içine vergi ve ülkenizi temsil eden firmaların kar getirme şartları etken..Bu konulara fazlar giremeyeceğim sözüme güvenmeniz elinizde isterseniz umursamadan cevap vermeyin lütfen :) teşekkür ediyorum 

Yakup senin ülken neresi bizim ülkemizde geçerlimiş ya ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan tüm dünya araştırmasından bahsettim..Verileri sunabilirim istersen farklı başlık altında.. Tüm marka ve modelleri kapsıyor dediğim şey..Hee onlarda da filo vardır da sonuçta birşey değişmiyor o da müşteri hatta daha iyi müşteri..Halk arabaları için onlar daha değerli bireysel müşteri fazla önem teşkil etmiyor düşününce :) onun alması için çoooook etken var.
birde full donanımın fiyatları ucuzlasa iyi olur aracın baz donanımı 45 bin lira en full paketlisini almak istesen aracın yarı fiyatı kadar para veriyorsun bu nasıl iş ,Aracın yarısı kadar maliyeti mi varmış aceba bu paket ve donanımların ? Hatta dizel seçsen birde aracı , fiyat en baz donanımın 2 katına çıkacak neredeyse
Bunları farklı başlık altında ''mesela fiyat başlığı'' tartışabilirsiniz.. Konumu kirletiniz uleeeen :D bunları taşısan güzel olabilir tabi :) Ben kendi görüşümü ve forumda gördüğümü yazdım tabi. Tabiki üreticiler karlarını maksimize etme arayışı içindeler bu yol onlar icinde çok etkili olmuştur tabiki ancak Türkiye gibi ülkelerde gercek kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok iyi oldu fiyatlar. Diğer başlığımızda tüm yenilenen fiyatları bulmanız mümkün..

Ancak normal fiyatına indi Focuslar.. 2013 zammı yok oldu diyebiliriz.

1.0 Focus satışlarında artış bekliyorum özellikle.

Hb Opak Smart Titanium'u 50 bin TL'ye almak mümkün görünüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım artık 180'lik EB ülkemizde tarih oldu. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.

Bu arada şimdilik C-Max, Mondeo ve Kuga'da aynı motor gelmeye devam ediyor görünüyor (ya da belki stoklar bitene kadar listede).

Yani servis ve parça çok sıkıntılı olmayabilir.

Haliyle ST'nin gelmesi de hayal ötesi bir durum...

Otosan vedalaşacağız seninle, yazık ediyorsun Ford'a!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.