Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Volvonun sitesi oyle demiyor ama :)

Türk sitesi mi :D

Abarttım ve tümünü ekledim bu araba focus motoru ve boyutunda.. Fiyatı 102 bin TL

17'' jantlı ve Gereksiz paketlerde ekli onları çıkartırsak 90 liraya felan geliyor full focus ayarında bir V40 :yeah:

ScreenShot2013-01-14at92627PM.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende hatırlarsanız son anda 31.12.2012 saat 16.30 da focus aldım diye yazmıştım kendimde satış pazarlama üstüne çalıştığım için ben kendim bile şaşırdım nasıl aldım bu arabayı bu fiyata diye nedenlerini açıklayım kendim yıllardır honda kullanıyorum baktım yenisi çok berbat başka araba düşüneyim dedim sonra 2. el 45-50000 lik bi araba bakıyım dedim bmw mercedes falan ama temiz bişey yokki kardeşim hep 150000 kmyi bulmuşlar derken bayiye gittim elimizde şeker kırmızı 1 tane var son falan filan derken aşağıda aynı arabanın bi müşterisi daha belirdi ortalık kızıştı tabi ben onu bunu sormadan bi baktım 49200 tlye arabayı almışım pişman olmadım ama tecrübelerimden faydalanamadığım için üzüldüm bu güne kadar hep sıfır aldım araçlarımı honda efeye 2010 yılında kan kusturmuştum pazarlık esnasında araca taktırmadığım aksesuar kalmamıştı honda bora ile kızıştımıştım yani diyeceğim bu paralara şu sınıfa binerim derken falan filan düşünürken kendini bayilerde buluyosun e pazarlayanında tecrübesiyle affetmiyolar adamı katakulli pat küt imza :) fiyatlar değişecek falan diyolardı kampanyada bitiyodu bu cuma arabayı teslim alamya gittim aynı fiyatlar devam elde kalan 2012 leri hala iyi fiyatlara veriyolar tabi aşağıda beliren ve aynı arabaya talip olan müşteride aynı duruyodu :)  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende hatırlarsanız son anda 31.12.2012 saat 16.30 da focus aldım diye yazmıştım kendimde satış pazarlama üstüne çalıştığım için ben kendim bile şaşırdım nasıl aldım bu arabayı bu fiyata diye nedenlerini açıklayım kendim yıllardır honda kullanıyorum baktım yenisi çok berbat başka araba düşüneyim dedim sonra 2. el 45-50000 lik bi araba bakıyım dedim bmw mercedes falan ama temiz bişey yokki kardeşim hep 150000 kmyi bulmuşlar derken bayiye gittim elimizde şeker kırmızı 1 tane var son falan filan derken aşağıda aynı arabanın bi müşterisi daha belirdi ortalık kızıştı tabi ben onu bunu sormadan bi baktım 49200 tlye arabayı almışım pişman olmadım ama tecrübelerimden faydalanamadığım için üzüldüm bu güne kadar hep sıfır aldım araçlarımı honda efeye 2010 yılında kan kusturmuştum pazarlık esnasında araca taktırmadığım aksesuar kalmamıştı honda bora ile kızıştımıştım yani diyeceğim bu paralara şu sınıfa binerim derken falan filan düşünürken kendini bayilerde buluyosun e pazarlayanında tecrübesiyle affetmiyolar adamı katakulli pat küt imza :) fiyatlar değişecek falan diyolardı kampanyada bitiyodu bu cuma arabayı teslim alamya gittim aynı fiyatlar devam elde kalan 2012 leri hala iyi fiyatlara veriyolar tabi aşağıda beliren ve aynı arabaya talip olan müşteride aynı duruyodu :)  :)

Ne güzel hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kulanın darısı benim başıma :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7'' jantlı ve Gereksiz paketlerde ekli onları çıkartırsak 90 liraya felan geliyor full focus ayarında bir V40

Benin donanım olarak pekala mutlu olabileceğim iki seçenek:

volvo.jpg

volvo2.jpg

Yani fiyat 70'leri görecekse çocuk ben de Volvo'yu tercih ederim!

Neyse canım Otosan'a hayatta başarılar belli ki bu gidişle altıncı arabam olacaksa da Ford olma olasılığı düşük....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Liste fiyatları ve fordun gelenceksel fiyat anlayışıyla 70 lere çıkmayacağını herkes biliyordur zaten :)

Sonuç olarak volvodan hayli ucuz olduğuda ortada bedava olacak halide yok sonuçta avrupada da kaç bin euro fark ediyordur ki yani ? sonuç olarak daha fazla tercih edilebiliyor..Olay ford'da değil zaten her firma uçurmuş fiyatları premium! larda onlaran aşağı kalmamış.. 80 bin tl c sınıfı araba niye alayım ki ? Volvo'yu özel kıldıran donanım ile 100'ü bulan fiyatları söylemiyorum bile.  Volvo, merco,bmw olunca nesi değişecek ? Hemde biri 115 beygir :zha:

Zevk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2013 fiyatlarının hala net olarak ne kadar olacağı belli değil. Tabi liste fiyatlarını kastetmiyorum, bize sunulan fiyatlar bahsettiğim. İstediğim sedan siyah Titanium sunroof+smart bir aracın liste fiyatı yaklaşık 69.000 TL. Otokoç 66.000 TL fiyattan açıyor ama Şubat fiyatlarının henüz netlik kazanmadığını söylüyorlar.

Bunlara ilaveten ayrıca şöyle bir durum var ki 2012 Titanium sedan smart paketli araç 62.000 TL fakat rengi bal köpüğü kahverengi. Bu aracı almamakla iyi mi ediyorum bilmiyorum ama araçla ilgilenen olursa şu an İzmir Karşıyaka Arkas'ta..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 fiyatlarının hala net olarak ne kadar olacağı belli değil. Tabi liste fiyatlarını kastetmiyorum, bize sunulan fiyatlar bahsettiğim. İstediğim sedan siyah Titanium sunroof+smart bir aracın liste fiyatı yaklaşık 69.000 TL. Otokoç 66.000 TL fiyattan açıyor ama Şubat fiyatlarının henüz netlik kazanmadığını söylüyorlar.Bunlara ilaveten ayrıca şöyle bir durum var ki 2012 Titanium sedan smart paketli araç 62.000 TL fakat rengi bal köpüğü kahverengi. Bu aracı almamakla iyi mi ediyorum bilmiyorum ama araçla ilgilenen olursa şu an İzmir Karşıyaka Arkas'ta..
60-61 gibi olursa alınabilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Fordun pazar payı düşüyor. Bir miktar düşme + kampanya beklemek mantıksız olmaz. En çok satan fiesta yerlerde süürünüyor. Ticari de zayıfsa yandı gülüm keten helva. Kaça n müşteri de geri gelmez söylüyim..

Benim tanıdığım kadarı ile Otosan gene allem eder kallem eder kendi şirketler grubunda ciroyu döndürür dış müşteriye zırnık koklatmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tanıdığım kadarı ile Otosan gene allem eder kallem eder kendi şirketler grubunda ciroyu döndürür dış müşteriye zırnık koklatmaz.

Şu an zaten gizli kampanya var. acaip düşük fazili krediler vs. Otosanın klasik ilk silahıdır. Fiyat sabit ama kredi uygun. O da tutmazsa fiyat düşüklüğü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.