Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Yav ben hala X Paketle Tekno Paketin beraber satıldığını göremiyorum,sitede Hem X paketi Hem Tekno Paketi seçemiyorsunuz...Bu konuda sitede bir hata mı var yoksa gerçekten X paketle Tekno Paket beraber alınamıyor mu? Yakup bu konuda bir araştırma yapacaktın ne oldu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şuan ilan edilen fiyatında çok önemi yok diyorum bende...Elindeki aracı satmak için yol arıyor haliyle böyle olacak der gibi.. sonuçta

Yav ben hala X Paketle Tekno Paketin beraber satıldığını göremiyorum,sitede Hem X paketi Hem Tekno Paketi seçemiyorsunuz...Bu konuda sitede bir hata mı var yoksa gerçekten X paketle Tekno Paket beraber alınamıyor mu? Yakup bu konuda bir araştırma yapacaktın ne oldu ?

Alınıyor demiştim ya. konfigirasyon'a bakma abi aç donanım listesini böyle bir ibare görüyor musun ? yok

Ee zaten alan var demiştim fotolarını gördüm..katalog gayet açık yani :) araç yapma'da hata var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yav arkadaş,full donanım bir focus almaya kalksan 82 Bin TL.ye çıkıyor fiyatı....Yuh yani.....Hadi diyelim pazarlıkla cartcur indirdin 80 olsun...Bu ne yaaa....80 bin verip Focus alan olur mu acaba.................>>>> mizansen...bu yazıdan 15 dakika sonra Bora A. ile Otokoç Satış Müdürü arasındaki konuşma : Bora : En son kaça veriyosun şimdi full focusu Korhancııım... Satış Müdürü Korhan : 81 olur....Bora A. : Tamam benimkini satıyorum o zaman....Satış Müdürü Korhan : Tamam bizde Kazığ...eee şey arabayı sipariş ediyoruz hemen....ehehehehehüüüü...... :P:muha:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

81.000 TL naptın otosan :içelim:

O paralara hatta daha ucuza premium markalar var. Örneğin gider yeni Mercedes A180 CDi dizel alırım. Mercedes nerede Ford nerede yani.

Şuan dizel full donanımlı hb aracın liste fiyatı 73 bin tl yani 70 altına satılıyor. 81 değil, espri var yukarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan dizel full donanımlı hb aracın liste fiyatı 73 bin tl yani 70 altına satılıyor. 81 değil, espri var yukarda.

Şuan A180 CDi Style (dizel en dolusu) fiyatıda 74.000 TL bende onu kastettim zaten. Otosan birazcık kazıklıyo galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes'in türkiye'de sunduğu en dolu paket ile focus'u karşılaştırdınız mı ?

Daha az dolu Mercedes A ile çok dolu Focus aynı fiyata satılsa 10 kişiden kaçı gidip Focus alır?

Cevap verecek 10 gönüllü arıyorum...

Ben kendi adıma söyleyeyim ya Focus'u biraz boşaltıp en az 12-15.000 TL altına almaya çalışırım, ya da gidip Mercedes alırım.

Otosan/Ford'un bu fiyat politikasının tek avantajı Mk.3 kullanan bizlerin azınlıkta kalacak olmasıdır, arabamızın yüzü kolay eskimeyecek. :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha az dolu Mercedes A ile çok dolu Focus aynı fiyata satılsa 10 kişiden kaçı gidip Focus alır?

Cevap verecek 10 gönüllü arıyorum...

Ben kendi adıma söyleyeyim ya Focus'u biraz boşaltıp en az 12-15.000 TL altına almaya çalışırım, ya da gidip Mercedes alırım.

Otosan/Ford'un bu fiyat politikasının tek avantajı Mk.3 kullanan bizlerin azınlıkta kalacak olmasıdır, arabamızın yüzü kolay eskimeyecek. :P

Bu olayın farklı boyutu bende öyle yaparım 60'a geldim mi direk mondeo bakarım; ama gel gelelim yine ucuz olan daha çok satılıyor. O yüzden yok full'ü pahalı demek de hatalı. Ekmek * Köfte paketleri bedava mı versin adamlar :) Dizel kafadan 5.000 lira pahalı ona laf etmez kimse :zha:

Ülkemin hangi köşesinde ne kadar mercedes servisi var ? hep söylerim araba almadan önce servis bakının etrafınızda diye o yüzden ford istediği gibi düdüğü çalıyor..Öyle veya böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes, BMW olsun daha boş olsun sorun değil diyenler fazla olacaktır çünki standart donanımla bile yeterince dolu araçlar.

Benim çok ilgimi çeken bir şey var Mercedes ve BMW benzinli ve dizel modelleri arasında 600 TL. fark var her iki markada bu şekilde peki neden ford, reno, cittirlen, pejo gibi markalarda benzin ve dizel arasında uçurum var? Gerçekten maliyetler çokmu farklı yoksa bu fark fazla kar politikasımı ?

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes, BMW olsun daha boş olsun sorun değil diyenler fazla olacaktır çünki standart donanımla bile yeterince dolu araçlar.

Benim çok ilgimi çeken bir şey var Mercedes ve BMW benzinli ve dizel modelleri arasında 600 TL. fark var her iki markada bu şekilde peki neden ford, reno, cittirlen, pejo gibi markalarda benzin ve dizel arasında uçurum var? Gerçekten maliyetler çokmu farklı yoksa bu fark fazla kar politikasımı ?

Mercedes avrupa'da 2000 euro fark var, türkiye'de 2000 tl fark var.

Ülkemizde zamanında 4000 lira gibi fark olurdu (4-5 yıl önce); şimdi atmosf.le 10 bin turbo b. ile 5 bin lira fark var..Tamamen aç gözlülük ve satış rakamları.. Başka bişey değil anlayacağınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanlar mercedes bmw gibi markalardan servis ücretleri nedeniylede kaçıyor. ben alırken annemi katiyen A3e ikna edemedim, (benzinli otomatik vs dizel manuel focus) A3 daha ucuz olmasına rağmen. donanım olarakta eksikleride vardı fazlalıklarıda. xenon far vardı mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay yine dizel benzinli potasına yaklaşmış....Geçen gün ''tamirat tadilat'' adlı bir otomobil proğramını izliyordum oradada konusu geçti ingiltere ve avrupanın büyük kısmında dizel araçların satış arkamlarının benzinliye oranla daha yüksek olduğu söylendi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.