Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bende alabildiğim en iyi rakamı yazayım. Daha aşağı çekmeye çalışıyorum. Bu arada Dizel makinanın Start Stop özelliklisi avrupada satışta Sony ile beraber.

Beklesemmi diyede aklımın bir kenarında duruyor. Temmuzda Sony gelme ihtimali varmış. Nekadar doğru bilemiyorum.

Nakit Fiyata

4K TDCI + Titanium+ Beyaz + Oto Park + Sunroof : 59000 TL

Eski Focus sahibine 1500 TL indirim

Sonuç= 57.500 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bugün Forda gittim tekrar, uzun bi görüşmenin ardından çıkan rakam beni pek memnun etmedi size de danışmak istedim.

Focus3 1.6 TDCI Style Plus Paket 5K Beyaz Renk araç

Peşin: 53.000TL

Kredili: 55.000TL

Bana hala yüksek geliyor :) Adam ne yaparsam yapayım inmiyor daha...

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana normal gözüktü. Fiyat alırken Titanyum ile Style Plus arasında 2500-3000TL fark vardı. Sedan paketsiz opak renk Titanyumu 56bine almak mümkün. Ama ellerinde stokta olan araç varsa geliş fiyatı uygun vs deyip biraz uygun fiyat veriyorlar. Fiyatlar bana uygun gözüktü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bugün Forda gittim tekrar, uzun bi görüşmenin ardından çıkan rakam beni pek memnun etmedi size de danışmak istedim.

Focus3 1.6 TDCI Style Plus Paket 5K Beyaz Renk araç

Peşin: 53.000TL

Kredili: 55.000TL

Bana hala yüksek geliyor :) Adam ne yaparsam yapayım inmiyor daha...

Ahmet ben de sana dizel Style beyaz sedan plus paketli için 53.000 fiyat almıştım.

Sedan + plus paket farkı 3.000 TL zaten.

İlgini çekerse hala duruyordu araba sabah...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 Hb 1.6TDCİ 115PS

titanium x paket + park + sunroof

+500 TL Boya, kumaş ve alt takım koruması

60.500 TL NAKİT

Hayat böyle bir şey işte, eskiden 40-45'lere satılan Focus'u şimdilerde 60'a alana güzel fiyat diyebiliyoruz. :)

Hoş yanlış hatırlamıyorsam forumdan bir arkadaş benzer bir araca 70 civarında ödemişti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Hocam kafamda bütçe olarak 50.000 vardı hep araç için, şimdi 3-5 bin yukarısı oluyor, Antalyadaki bayidende alsam burdakiyle hemen hemen aynı fiyata gelecek masraflarla falan. Şimdi önümde tek engel var oda eşim :wacko: onun kafasındada 40 -45 binlik bi araç alırız varmış :) 55.000leri duyunca bi adım geri attı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende alabildiğim en iyi rakamı yazayım. Daha aşağı çekmeye çalışıyorum. Bu arada Dizel makinanın Start Stop özelliklisi avrupada satışta Sony ile beraber.

Beklesemmi diyede aklımın bir kenarında duruyor. Temmuzda Sony gelme ihtimali varmış. Nekadar doğru bilemiyorum.

Nakit Fiyata

4K TDCI + Titanium+ Beyaz + Oto Park + Sunroof : 59000 TL

Eski Focus sahibine 1500 TL indirim

Sonuç= 57.500 TL

Fiyatı hangi bayiden almıştınız hocam?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolaylı yoldan düşürüyorlar zaten, finansman desteği var şu an 24000 TL ye 20 ay sıfır faizle kredi yolu açmışlar, tabiki bu indirimin kılıfına verilen isim, zira parayı masaya peşin koyduğunuzda sözkonusu miktarı bir bankadan kredilendiğinizde doğacak finansman maliyetine yakın bir indirimi zaten alıyorsunuz ki kredi faizlerinin yeniden düşme eğilimine girdiği dönemdeyiz... 2012 ilk yarısında pazar hedeflerinin altında kalırlarsa (ki gidişat öyle gözüküyor) dolaylı indirimler artarak devam edecektir. Finansman desteğinden sonra ekstra donanım paketi hediyeleri ile devam eder gibime geliyor... Liste fiyatlarını düşüreceklerini sanmıyorum... Marka algısını güçlendirmek için fiyatlarıda bir done olarak kullandıklarını düşünüyorum... Maalesef Fiyat=Kalite algısından istifade etmeyen marka yok gibi... Genel tabloya baktığımda piyasanın aslan payını alan pörtföyde alım gücünün ve kredilenmenin arttığı gibi bir ihtimal çıkıyor ortaya, aksi takdirde bu kadar iddialı rakamlar fiyat konusunda arkadan gelen markalara yarardı ama durum pekte öyle gözükmüyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç kişiden duyduğum, ki bu arkadaşlar araç alım satım sektörü-bayi çalışanları, bu yıl çok fazla araç satmayı beklemiyorlar. Satışlarda belli bir düşüş öngörülüyor. Bu durumda çok araba satamayacağız ama sattığımızdan para kazanalım gibi bir görüş var. Dolayısıyla fiyatların 5-6bin Tl daha düşeceğini pek sanmıyorum. Kur oynaması da pek olmuyor. Yunanistan'a rağmen dolar-euro pek düşmedi. Bir süre böyle devam edecektir. Bu durumda iki fırsat olabilir. Birincisi 2013 araçlar çıktığında 2012modellerden almak, ikincisi yıl sonu uygun bırakacak bayi yakalamak.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.