Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

focus almak isteyenlere müjde ford 3 mart-30 nisan arasında paro kartınızla başvurmanız halinde daha önce bir focus sahibi olmanız sebebiyle satmış dahi olsanız size tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 tl indirim yapıyor..duyurulur...güzel uygulama derim... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus almak isteyenlere müjde ford 3 mart-30 nisan arasında paro kartınızla başvurmanız halinde daha önce bir focus sahibi olmanız sebebiyle satmış dahi olsanız size tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 tl indirim yapıyor..duyurulur...güzel uygulama derim... :kıhkıh:

Havada yem kokusu alıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vefadan ziyade. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez mevzusu gibi düşünüyorum ben bunu. 1500 tl indirimle pek çok aklında acaba f3 alsammı diye soru işasreti olan F2 ve F2.5 sahiplerine F3 satacaklar. Olay bundan ibaret. kaybettikleri 1500 tlyi servisten çıkartırlar zaten fazla fazla.

Koç ne zaman insanları düşünmüş ki abi şimdi düşünsün :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haftasonu forda gidiyorum sıkı bi pazarlık olacağı ön görüşmemizden belli oldu. Kafamda iki soru işareti var.

Style 1.6i 125PS PowerShift Otm. 5K + Plus Paket + Metalik renk Liste Fiyatı yaklaşık olarak 53.500. Birincisi bu aracı 49.000'e fala alırsak iyi midir? Aklımdaki fiyat bu. İkincisi ise Powershift yakıt tüketimi belimizi büker mi, Dizel manuel mi alsam ?

Not: Yılda 15000i bile zor görürüm eminim

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haftasonu forda gidiyorum sıkı bi pazarlık olacağı ön görüşmemizden belli oldu. Kafamda iki soru işareti var.

Style 1.6i 125PS PowerShift Otm. 5K + Plus Paket + Metalik renk Liste Fiyatı yaklaşık olarak 53.500. Birincisi bu aracı 49.000'e fala alırsak iyi midir? Aklımdaki fiyat bu. İkincisi ise Powershift yakıt tüketimi belimizi büker mi, Dizel manuel mi alsam ?

Not: Yılda 15000i bile zor görürüm eminim

:D

Ben yerinde olsam Ecoboost alırım,

Madem plus paket alıyorsun,Titanium al derim.

Powershift Titanium 50.000 liraya alan oldu demiştim geçmiş sayfalarda oradan yola çıkabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.