Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Haftasonu forda gidiyorum sıkı bi pazarlık olacağı ön görüşmemizden belli oldu. Kafamda iki soru işareti var.

Style 1.6i 125PS PowerShift Otm. 5K + Plus Paket + Metalik renk Liste Fiyatı yaklaşık olarak 53.500. Birincisi bu aracı 49.000'e fala alırsak iyi midir? Aklımdaki fiyat bu. İkincisi ise Powershift yakıt tüketimi belimizi büker mi, Dizel manuel mi alsam ?

Not: Yılda 15000i bile zor görürüm eminim

:)

Ahmet bugün yine benzine hatırı sayılır zam geldi...bence her benzin almaya gittiğinde keşke dizel alsaydım diyeceğine ...iyi düşün aldıktan sonra dönüşü çok masraflı olur..aslında az da km yapmıyorsun (15 000) birde arabanı nezaman değiştirme planın var buda önemli uzun süre bineceksen yine dizel.....biliyorsun bende hem benzinli hem dizel var inan benzinli resmen LORT arabası gibi geliyor....fabrika değerleri göreceli kullanım şartları herşeyi değiştiriyor... dizelden sonra ona her benzin aldığımda..tabii sürekli benzinliye biniyor olsam bu farkı belki bukadar net hissetmem belki alışmış olurdum.......şartlarını en iyi sen bilirsin şimdi hepimiz kendimize göre fikir verceğiz sana ama sen tüm durumunu iyi analiz et... neticede ikiside ford yani hiçbir kaybın yok mükemmel bir araba......bence....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında eşime otm ve en güvenilir olduğunu düşündüğümüz için tercih ettik.. şu 10700 km.de ve 2010 yılının son çeğreğinde aldık yani çok fazla lord hissini yaşayamadım.tabii gözüme evin çok para harcayanı gibi de gözükmüyor değil.. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haftasonu forda gidiyorum sıkı bi pazarlık olacağı ön görüşmemizden belli oldu. Kafamda iki soru işareti var.

Style 1.6i 125PS PowerShift Otm. 5K + Plus Paket + Metalik renk Liste Fiyatı yaklaşık olarak 53.500. Birincisi bu aracı 49.000'e fala alırsak iyi midir? Aklımdaki fiyat bu. İkincisi ise Powershift yakıt tüketimi belimizi büker mi, Dizel manuel mi alsam ?

Not: Yılda 15000i bile zor görürüm eminim

:(

bence dizel almalısın ben benzinlisini aldım ama keşke diyorum şimdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bugün sağlık çalışanlarına özel diye bir kampanya listesi ulaştı bana,ilginizi çekebilir.

focusfiyat.png

Hımmm...Bize niye gelmedi yavv...Sadece bu modellere mi mesela fiestaya falan da yok mu? Listede düz style 1.6 yok mesela. .

kredi koşullarında vs bir avantaj var mı ?

EDİT: Acaba bayiiye özel bir kampanya mı? Sağda solda da duyurulmamış görebildiğim kadarıyla..

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bugün sağlık çalışanlarına özel diye bir kampanya listesi ulaştı bana,ilginizi çekebilir.

Pek satamıyorlar ya, doktorlarda para vardır yanılgısı ile kampanya başlatmışlar, mahalli, bayi odaklıdır.

Bu rakamlara makul pazarlıkla her yerde inilir diye düşünüyorum.

Biraz daha iyileşecek fiyatlar, az daha sabır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pek satamıyorlar ya, doktorlarda para vardır yanılgısı ile kampanya başlatmışlar, mahalli, bayi odaklıdır.

Bu rakamlara makul pazarlıkla her yerde inilir diye düşünüyorum.

Biraz daha iyileşecek fiyatlar, az daha sabır...

Netekim bugün Bilaller'den gelen 14 Mart sağlıkçı kampanyası fiyatları aşağıda (ay sonuna kadar geçerli)

fiyat14mart.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.