Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Dizel otomatik connect ne zaman çıktı? Fiyat listesinde böyle bir şey var (gerçi tdci demiyor ama 1.5 ve 120 beygir olan başka bir şey olamaz diye düşündüm. Zaten benzinli connect satacak değiller ya)..

Connect üretimini bizden alıp İspanyaya verdikleri için otosan kızgın. Connect satmak ve tanıtmak için hiç bir şey yapmıyor. Satılmazsa daha çok memnnun olurlar. Yeni connect focus platformunda olup teorik olarak focusun tüm motorları oluyor. 
Bu connect burada üretiliyor olsaydı. Otosan bizi bu motor+şanzıman için reklama boğardı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3-4 ay önce haberini girmiştim abi, listede varsa doğrudur

Evet hatırladım şimdi. Demekki hayata geçti. C-max'dan önce geliyor demek. Bu arada connect'in donanım listesi de gayet iyi imiş. Isıtmalı ön cam, sürüşe duyarlı sis farı, geri görüş kamerası vs titanyumda standart imiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet hatırladım şimdi. Demekki hayata geçti. C-max'dan önce geliyor demek. 

Evet ... payımıza düşen Focus TDCI + PS adedini azaltmamak adına C-Max TDCI+PS araçları biraz geciktireceğiz gibi görünüyor. Kasım diyorduk, büyük ihtimal ile Ocak sonu - Şubat başı (2016 model) olarak ithal edeceğiz.

Yani belirttiğin gibi Connect TDCI + PS'de gecikme yaşanmıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ... payımıza düşen Focus TDCI + PS adedini azaltmamak adına C-Max TDCI+PS araçları biraz geciktireceğiz gibi görünüyor. Kasım diyorduk, büyük ihtimal ile Ocak sonu - Şubat başı (2016 model) olarak ithal edeceğiz.

Hay bin kunduz. Biz o kadar lobi çalışması yapıyoruz c-max şöyle iyidir, böyle iyidir diye (bakınız patron yeni c-max'ı inceliyor :) ), otosan da hiç oralı değil.

p9m63a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hay bin kunduz. Biz o kadar lobi çalışması yapıyoruz c-max şöyle iyidir, böyle iyidir diye (bakınız patron yeni c-max'ı inceliyor :) ), otosan da hiç oralı değil.

yok canım ... sadece 60 günlük gecikme yaşayacak ve kuZuları Ocak ayında imal edip Ocak sonu - Şubat başı asfalta salacağız, hem de 2016 model.

(en azından planımız bu ... tabi Allah bir mani vermez ise.) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu haber çok iyi oldu.Böyle bir arać düşüncemiz vardı.En son caddy dsg tridlinemiz vardı dsg mekatronik arızasını yaptırıp satmıştık. Benim istememem üzerine aldırmadım babama.

Connetin otomatiği var mı diye soruyordu.

3279afbbea8a9df2b597a9e5abc323c1.jpg

81.990 da pahalı imiş hani [emoji16] .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan Ford Focus fiyat listesine baktığımda 1.5 dizel titanium hiç gözükmüyor Hatta titanium dizel modeli yok son haftalarda wv den midir fiyatlar birazdaha zamlı?  http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac-fiyatlari

Rasim S. tarafından düzenlendi
fiyat listesi link ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan Ford Focus fiyat listesine baktığımda 1.5 dizel titanium hiç gözükmüyor Hatta titanium dizel modeli yok son haftalarda wv den midir fiyatlar birazdaha zamlı?

Hepsi mevcut. Vw ile buradaki zammın alakası yok.Euro'yu takip edin sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.