Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk.3 1.6 Ecoboost 5K Incelemesi

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Ben tüketimi değerlerine bakacaktım o niyetle gitmiştim 2.teste ne yazıkkı adrenaline kapılınca değil yol bilgisayarına bakmayı yanımkilerle bile konuşamamıştım,gözler yolda kulak motorun tatlı uğultusunda,5 dk lık test alanı 2dk da bitmişti malesef.

Benim hoşuma gidenler dengeli güç üretimi, artan ses ve titreşim yalıtımı, artan işçilik ve kalite, koltuk ve direksiyon ve birincil kontrol ekipmanlarının ergonomik yapıları, tepkileri iyileştirilmiş frenlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En güzeli ya Mertol abi gibi motorsiklet kullanmak :D Ama oda tehlikeli :D

Neyse Cem abinin konusunu dağıtmayalım :D

Tolga abim sayın süper moderatörüm bizleri modere edip genel sohbet bölümüne kaydırırmısın :D

ben bir garip moderatörüm silmeden taşımadan tadında bırakmaktan yanadır gönlüm :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok absurb bi tüketimimi varki belirtme ihtiyacı duymuş.

Normal trafik şartlarında hızlı kullansanız bile tüketim abartılacak düzeyde artmıyor, sadece uzun yolda hızlı giderseniz anlamlı bir düşüş olmuyor şehir içine göre, yani 5-6 gibi değerler, hele ki biraz tempolu kullanılırsa hayal.

Tabii yarış temposunda dip gaz, dip fren kullanılırsa yükselebilir, ama o da trafikte sıklıkla uygulayacağınız gerçekçi bir durum değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normal trafik şartlarında hızlı kullansanız bile tüketim abartılacak düzeyde artmıyor, sadece uzun yolda hızlı giderseniz anlamlı bir düşüş olmuyor şehir içine göre, yani 5-6 gibi değerler, hele ki biraz tempolu kullanılırsa hayal.

Tabii yarış temposunda dip gaz, dip fren kullanılırsa yükselebilir, ama o da trafikte sıklıkla uygulayacağınız gerçekçi bir durum değil.

Beni cesaretlendiriyosun ecoboost konusunda Cem abi,bide evdekilerde destek olsa fikrime hiç sorun kalmıyacak,bende meyil sağlam ecoboostta da cesaretim yok :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbulda olmanın avantajlarında biride bu olsa gerek istediğin bayiye git testinin yap,benim gibi tek bayiye mahkum kalıp 2.kez aynı aracı test edince satış görevlisinin içinden ne düşündüğü hisseder gibi oluyorum :D

satıcının düşünce balonu: adama bak sanki lunapark hergün gelip biniyor...utanmasa amca jeton kac para diycek... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Siyah da bu araca gidiyor, ağır bir hava veriyor, kağıt üstünde dudak bükmüştüm, ama havalar ısınana kadar hoşuma gitmeye devam edecek büyük olasılıkla...

3 yıl garanti var, ne dersiniz bir yıl da ek güvence almalı mı?

hocam, her şeyden önce yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)

bu araca siyah renk görsellik adına çok yakışıyor ve albenisini arttırıyor. lakin; sizin de yukarıda vurguladığınız gibi Antalya'nın sıcaklarında yaşayacağınız ilk deneyim ve sonrasında ki görüşlerinizi de merakla bekliyor olacağım. :)

3 yıllık garantiyi +1 yıl uzatma konusunu ise önümüzde ki Yaz mevsiminde yaşayacağınız deneyimlerden sonra karar vermenizde fayda var. :+1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Çok güzel olmuş, güle güle kullanın :nazar:

Çok Yakışmış Abi Spoiler .Yok Yok En Kısa Zamanda Ben De Taktıracam :yeah:

Hani kim beğenmedim diyebilecek ..... :nazar: :nazar: :nazar: ağız tadıyla keyifle binin....

Teşekkür ederim de, bana çok heyecan verici bir şey gibi gelmedi, arkadaş zoru ile yaptırdım...

Benimkisi de nankörlük işte...

Neyse canım darısı başınıza.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.