Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2015 Bmw 1 Serisi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Yeni bmw 1 serisine hasta oluyorum arkadaş. Sitesine girip bakıp bakıp duruyorum. Yalnız benim mi bu kadar ilgimi çekiyor bu araba yahu. 118i beyaz m paket çok fena valla.

aynı durumdayız. ..Poloyu verip üstü kredi alsam mı diye düşünmüyor değilim.. 

1.18in TR pakedi nasıl acaba. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı durumdayız. ..Poloyu verip üstü kredi alsam mı diye düşünmüyor değilim.. 

1.18in TR pakedi nasıl acaba. 

MyFest veya Joy lazım gibi 

http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/1series/5door/2015/donanim_paketleri/118i.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bi 120i alırım m plus paket :D 140 olur herhalde. O fiyatada focus st/golf gti alirim :D

harbiden ST'de geliyor o fiyatlara dimi... bmw çok sıradan. süper araba allah için ama eşi benzeri çok. ama ST öyle değil. ST'nin de yakıtı bitirir be, 1.20 gibi ekonomik olmaz o alet. karar vermedim sabricim napsak ki yahu, hangisinden sipariş versek? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka kısma ilave edilen stoplar çok şey kattı bu arabaya. Benim şahsi görüşüm, eskiden M paket iyiydi. Şimdiki M paket bana tuhaf görünüyor, özellikle arkadaki kaplamalar. Sport plus vs iyi ama.

Yalnız azıcık donanımlı bir model oluşturayım dedim, 55 bin avro oldu. Donanım dediğim şeyler de, bugün bir çok compact sınıf aracın üst paketlerinde standart sunulan şeyler. Sanırım bu araba benim için pahalı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

harbiden ST'de geliyor o fiyatlara dimi... bmw çok sıradan. süper araba allah için ama eşi benzeri çok. ama ST öyle değil. ST'nin de yakıtı bitirir be, 1.20 gibi ekonomik olmaz o alet. karar vermedim sabricim napsak ki yahu, hangisinden sipariş versek? :)

Bence 265lik leon cupra alalim biz o da bu fiyata :D hemde yaninda DSG kaymağıyla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşünen varsa kesinlikle kaçırmasın. Yeni kasada önden çekişe geçince bunlar prim yapar.

2 serisi coupe de bile önden çekiş dedikodusu var. Olursa bmw için fiyasko olur.

Bence hiç de emin olmamak lazım, güçlü seçeneklere arkadan iter yapar diğerlerine klasik yapabilir ki sıkıntı olmaz bence. Çoğunluk müşteri ne istiyor nasıl daha uygun verebilir o önemli. Yani adamları irteleyen bir sonuç olmaz ama kimi müşteriler hayal kırıklığı yaşayabilir bu da en doğal sonuç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.