Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Titanium 19.000 Km Yorumlariniz

Sezer Gökalp

Önerilen Mesajlar

araba gayet temiz duruyor ,çizgileri düzgün kesinlikle oynanmış bir araç gibi durmuyor ,direksiyon falan gayet temiz yıpranmamış teyp mat duruyor diye birsürü olumsuz yorum yazmış arkadaşlar  . teybin belki jelatini sökülmemiş o yüzden mat duruyordur yada yakup un dediği gibi uygun olmayan temizilik malzemesi ile temizlenmiştir..fiyatıda uygun bence km ve modeline göre ben olsam aracın tüm sorgulamalarını yapar alırdım

birde teyp kötü kullanılsa teybin yazıları silinirdi bana jelatini üzerinde duruyor gibi geldi bazı yerlerde hatta kabarcıklar çıkmış gibi duruyor jelatinin .tabi fotoya göre söylüyorum..Bence teybin jelatini hala üzerinde :) 

O teyipi bu kadar sürede nasıl bu hale gelmiş bit yeniği var sanki

birde teyp kötü kullanılsa teybin yazıları silinirdi bana jelatini üzerinde duruyor gibi geldi bazı yerlerde hatta kabarcıklar çıkmış gibi duruyor jelatinin

çık çık, tuşların hemen dipleri hala parlak, belli ki acayip birşey ile temizlemeye çalışmış :D

cif mi kullandı nedir :P

birde teyp kötü kullanılsa teybin yazıları silinirdi bana jelatini üzerinde duruyor gibi geldi bazı yerlerde hatta kabarcıklar çıkmış gibi duruyor jelatini

akşam gidince sony teybimi öpücem... ne hale gelmiş o kaplama öyle. 

neyse arkadaşın hevesini kırmayalım konuyu dağıtmayalım tabi. bunlar kozmetik şeyler, çok önemli değil. kaplamadır değişir falan. aracın ana unsurlarından eminseniz alın tabiki. 

ama nedense şu focusa sedanı bir türlü yakıştıramadım. 

birde teyp kötü kullanılsa teybin yazıları silinirdi bana jelatini üzerinde duruyor gibi geldi bazı yerlerde hatta kabarcıklar çıkmış gibi duruyor jelatinin

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar merhaba tekrardan,

dun arkadasla tekrar gorustum, herseyi detayli konusup anlasacaktik fakat gecen gece baslarina talihsiz bir olay gelmis. bana acik acik anlatti, fotoda goruldugu uzere aracin uzerine kezzap tarzi birsey atmislar. gece vakti sokak uzerindeki araclara zarar vermisler. bazi haysiyet yoksunlari yuzunden guzelim arac ne hale gelmis. 

ben arkadasa cok uzuldum. kaputu henuz boyatmadigini satarsa eger alici arkadasin nezaretinde servise vermek istedigi soyledi. 

aracin bu halini gorunce bende arabadan sogudum haliyle :(

alsam 3-5 sene sonra satmaya kalktigimda insanlari inandiramam herhalde. kaza yapip boyattigimi dusunurler herhalde. 

bundan dolayi baska arac arayisina girdim. nasip degilmis ne diyelim.

post-7583-0-22454600-1420691175.jpg

post-7583-0-60201900-1420691182.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün konuyu açmışsınız fotolarını paylaşmıssınız; bugün geçen gece bu olay oldu demişler size! 

bana pek inandırıcı gelmedi; başka bir problem bununla örtülmeye çalışılıyor olabilir.. bir de 65.000 tl fiyatla ilana çıktığını gören arkadaşlar olmuş; zaten bu kezzap olayı olmasaydı

bence size de 58.000 tl ye bırakmazlardı. yani bence bu kezzap olayı geçen gece değil daha öncesinde de olmuş olabilir (tabi olmayabilir de hepsi yorumum); kezzap yüzünden de 7000 TL indirim de biraz garip geldi!

daha dün 28.000'e arkadaşa ufak tefek boyaları var denilen aracı almaya niyetlendiğimizde 40.000 tl hasarı olduğunu öğrenince (satıcının da haberi yokmuş güya! :smiley2k: .) haliyle paranoyak oluyor insan..  :blink:

Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar,

inanin almak konusunda degil problem, 3-5 yil sonra satmak istesem insanlarin tavrindan korkuyorum. 

belki kaza yaptin boyattin bunu bahane ediyon falan derler diye korkuyorum. 

ilerde satamam diye korkuyorum.

dün konuyu açmışsınız fotolarını paylaşmıssınız; bugün geçen gece bu olay oldu demişler size! 

bana pek inandırıcı gelmedi; başka bir problem bununla örtülmeye çalışılıyor olabilir.. bir de 65.000 tl fiyatla ilana çıktığını gören arkadaşlar olmuş; zaten bu kezzap olayı olmasaydı

bence size de 58.000 tl ye bırakmazlardı. yani bence bu kezzap olayı geçen gece değil daha öncesinde de olmuş olabilir (tabi olmayabilir de hepsi yorumum); kezzap yüzünden de 7000 TL indirim de biraz garip geldi!

daha dün 28.000'e arkadaşa ufak tefek boyaları var denilen aracı almaya niyetlendiğimizde 40.000 tl hasarı olduğunu öğrenince (satıcının da haberi yokmuş güya! :smiley2k: .) haliyle paranoyak oluyor insan..  :blink:

Selcuk Bey,

arkadaslarin yalan attigini dusunmuyorum. arabanin tramer kayitlarida temiz. kendileri araclarin ilk sahibi zaten gecmisinde gizli sakli yok. 

ben satici arkadasin samimiyetine inaniyorum zaten ortak arkadaslarimiz var, yalan dolan olmaz.

zaten bu olaydan sonra ikinci bir indirim daha yapacaklar ama ben hala kararsizim. 

ne yapacagimi bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampondanki boyayı bile servise yaptırıp saklamayan satıcıdan zarar gelmez bence.

demiştim ama aslında benim gibi düşünebilecekleri kandırmak için iyi taktikmiş haa, sadece tampon boyalı de, alıcı satıcıya bak tampondaki boyayı bile söylüyo diyip güvensin fazla üzerine düşmesin bazı şeyler saklansın.

zaten bu olaydan sonra ikinci bir indirim daha yapacaklar ama ben hala kararsizim. 

Tamda bunu dicektim, aracın fiyatı zaten uygun. Bu durum neticesiyle dahada uygun hale gelecek. E sizde satarken biraz uyguna verirsiniz olur biter. Bizim eski cmaxte 7 tanemi ne hasar kaydı tamponlar hariç 4 parçada boya vardı, bayiinin takasta verdiğinin 2000tl üzerine 1 günde sattım, en az 1500da fazla edebilirdi ancak yeni aracın parasının ödenmesi için satılması gerekiyordu beklemiyip verdik.

Yani elinizde fotoğraflar var, çamurluklarda birşey yok(önden kayda değer bir kazada büyük ihtimalle çamurluklarda işlem görür) yani önemli birşey olmadığını destekler. Yani alış fiyatınız göz önüne alındığında, 3-5 yıl sonra satarken zarar etmezsiniz. Birde şu var ki, hatasız bir araç alsanız yarın sabah aracınızı bu halde görme ihtmaliniz var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası ben hala kazasının olmadığını belgeleyip saklamanızın satmanızı zorlaştırmyacağını düşünüyorum. Sonuçta uygun fiyata alıp uygun fiyatada satarsınız. Önemli olan içinizin rahat olması. Hele ki 3 yıl bineceğinizi söylüyorsanız bence sorun etmemelisiniz. Farzedin sıfır araç aldınız. 1 yıl sonra bir sorundan kaput boyattınız. Ucuza satmayacakmısınız. Ben hala boyayı sorun edenler ile araba pazarlığı bile etmemekten yana birisi olarak tek sorun kaputsa bence fiyatında güzel olması alınabilir kılıyor arabayı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım ben dün sana yazmıştım araçta bir film olabilir diye arabada boya varsa rengi itibariyile tonu tutturması zor diye daha sonra sen arkadaşlar tanıdık deyince bey yazdığım yazının bu bölünlerini geri kaldırdım belki yazının ilk halini okumuşsundur .Arabayı satarken alıcılar yok dururken böyle olmuş yok kaputa kezzap dökmüşler. bunları inandırması çok zor oluyor.Aracı satanlar tanıdığım diyorsun bence bu kezzap olayı daha önce oldu arabanın fiatıda ondan dolayı uygun.Geçen sene kaynınım yan komşusunda bir araba aldık .arabaya ilk önce biz talip olduk zaten arabayı satacakmış .arabanın önceki sahibi km sini düşüttürmüş .arabanın fincanlarında arıza varmış daha neler neler .arabayı almadan tamirciye gösterdilk ,araba ısındığı zaman fincanlardan hiç ses gelmiyordu .ustalarında arızasını anlaması çok zordu .adam yan komşu diye ,her gün yüz yüze bakıyoruz diye arabayı aldık.araba muayeneden bile zor geçti bir ay sonra yaptırmadan alıcısına masraflarını söyleyip.Zararına sattık arabayı,aldığımız adamada sen utanmıyormusun bu arabayı bize sattın birde komşuyuz dedik. Bize söylediği ben bunları bilmiyordum dedi sadece bu kadar .gerisi sana kalmış kardeş paran cebinde unutma bu arabaya az para vermiyorsun sana araba çok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar 

hepinize degerli yorumlariniz icin ayri ayri tesekkur ederim. 

ben suan icin diger alternatiflere yoneldim. eger temiz bir arac bulursam ona talip olurum. 

sizlerinde gozune carpan arac olursa tavsiyelerini almak isterim.

tesekkurler,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar tekrardan merhaba,

Focus 3 arayisimiz tum hiziyla devam ediyor :)

bugun ilan sahibiyle iletisime gectim.

asagidaki ilandaki aracla ilgili goruslerinizi almak isterim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-focus-196838609/detay/

yorumlariniz icin tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.