Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Titanium 19.000 Km Yorumlariniz

Sezer Gökalp

Önerilen Mesajlar

arkadaslar merhaba,

ay sonunda turkiyeye donecegim icin arac arayisimi hizlandirdim. dun bir arac denk geldi. sizlerin degerli yorumlarinizi almak isterim.

arac 2013 model titanium+smart paket 19.000km'de 

1.6 TDCI 115BG

tramer kaydi temiz, yalnizca 700tl kayit gorunuyo, sebebi ise park halinde arka tampona surtmusler, plastik aksam boyanmis. 

sizce arac nasildir? 

fiyat olarak 58.000 tl istiyorlar. 

yardimlariniz icin tesekkurler.

saygilarimla,

Sezer GOKALP

Edit eksik bilgiler duzenlendi.

post-7583-0-30740100-1420630154_thumb.jp

post-7583-0-86891100-1420630175_thumb.jp

post-7583-0-44457900-1420630179_thumb.jp

post-7583-0-65824800-1420630183_thumb.jp

post-7583-0-32050900-1420630188_thumb.jp

post-7583-0-38788800-1420630192_thumb.jp

Sezer Gökalp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55.OOO tly yeni kasa 2015 focus stey alabilirsiniz veya başka temiz araba bulabilirsiniz o kadar para verip riske girmenizi tavsiye etmem araç biraz hor kullanılmışa benziyor.rengi boya yapıldıysa tonu tutturmaları zor ,  Daha temiz arabalara bakmanızı tavsiye ederim.Bu arada arabanın dizel olduğunu öğrendim arabanın km düşürülmüş olabilir servis bakım evraklarını mutlaka kontrol edin orada yazıyor genede iyi dikkat edin.

Şükrü Ersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu araba dizel Titanium Smart fiyat konusunda sorun yok, sıfır veya benzinliye yönelmeyi Sezer bey de mutlaka biliyordur.

Otomobile yönelelim :)

Piano'yu uygun olmayan temizlik malzemesi ile de bu hale getirmiş olabilir, belki temiz arabadır bakmak lazım, uzaktan olunca yorum yapmak zor işinize yaramaz pek bizim söylediklerimiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

akşam gidince sony teybimi öpücem... ne hale gelmiş o kaplama öyle. 

neyse arkadaşın hevesini kırmayalım konuyu dağıtmayalım tabi. bunlar kozmetik şeyler, çok önemli değil. kaplamadır değişir falan. aracın ana unsurlarından eminseniz alın tabiki. 

ama nedense şu focusa sedanı bir türlü yakıştıramadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakub a katılıyorum o teybe ne yapmış anlamadım.Bu arada aracın motor bilgileri nedir.Benzinse pahalı gibi geldi.

Dogan Bey,

kusura bakmayin forumda yeni olunca bir kisim eksiklerimiz oluyor maalesef. aracimiz dizel, yukaridaki bilgileride duzenledim.

55.OOO tly yeni kasa 2015 focus stey alabilirsiniz veya başka temiz araba bulabilirsiniz o kadar para verip riske girmenizi tavsiye etmem araç biraz hor kullanılmışa benziyor.rengi boya yapıldıysa tonu tutturmaları zor ,  Daha temiz arabalara bakmanızı tavsiye ederim.Bu arada arabanın dizel olduğunu öğrendim arabanın km düşürülmüş olabilir servis bakım evraklarını mutlaka kontrol edin orada yazıyor genede iyi dikkat edin.

Sukru Bey merhabalar,

aracin km'si orjinal. satici ile ortak arkadasimiz araciligiyla iletisime gectim. o yonden icim rahat. 

acikcasi galericilerden korktugum icin bireysel saticilara yoneldim. satan arkadas yakin bir arkadasimin aile dostu, o yuzden hile hurda olmaz. herseyi acik acik belirttiler. zaten biz talip olunca nete ilan dahi koymadilar henuz beni bekliyorlar. 

sizinde soylediginiz gibi 2015 benzinliye yetecek bir mebla 58.000 fakat ford'da benzinliye karsiyim. hayatim boyunca 1 kez benzinli forda bindim ondada pisman oldum. 

maalesef Turkiye sartlarinda dizele mahkum durumdayiz.

keske ulkemizde de benzinin litresi 50 kurus olsa , rahat rahat istedigimiz araclara binebilsek.

saygilar,

Arkadaslar,

acikcasi Turkiyedeki piyasa cok degisken, her kullanici kendi aracina farkli fiyat biciyor. 

aracin fiyati konusunda sizlerin yorumlarinizi merak ediyorum. piyasaya gore nasildir?

tesekkurler,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dogan Bey,

kusura bakmayin forumda yeni olunca bir kisim eksiklerimiz oluyor maalesef. aracimiz dizel, yukaridaki bilgileride duzenledim.

Sukru Bey merhabalar,

aracin km'si orjinal. satici ile ortak arkadasimiz araciligiyla iletisime gectim. o yonden icim rahat. 

acikcasi galericilerden korktugum icin bireysel saticilara yoneldim. satan arkadas yakin bir arkadasimin aile dostu, o yuzden hile hurda olmaz. herseyi acik acik belirttiler. zaten biz talip olunca nete ilan dahi koymadilar henuz beni bekliyorlar. 

sizinde soylediginiz gibi 2015 benzinliye yetecek bir mebla 58.000 fakat ford'da benzinliye karsiyim. hayatim boyunca 1 kez benzinli forda bindim ondada pisman oldum. 

maalesef Turkiye sartlarinda dizele mahkum durumdayiz.

keske ulkemizde de benzinin litresi 50 kurus olsa , rahat rahat istedigimiz araclara binebilsek.

saygilar,

Arkadaslar,

acikcasi Turkiyedeki piyasa cok degisken, her kullanici kendi aracina farkli fiyat biciyor. 

aracin fiyati konusunda sizlerin yorumlarinizi merak ediyorum. piyasaya gore nasildir?

tesekkurler,

Dizel araba düşünüyorsanız sahibini tanıyorsanız tabiki alına bilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.