Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

sen yaşıyonmu ????

Yaşıyorum dostum,ama 2 gündür kayınvalinin oturacağı ama bizim olan aldığımız yeni eve(focus 2,5 u sattığım uğruna) taşınma işleriyle meşgulüm.Şimdide biraz benim oğlanla yaklşık 100 arabadan oluşan oyuncak arabalarla oynayıp birazdan damlarım ,beni bekleyiniz anacığım :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 May 2011 - 10:33 tarihinde, White Magic yazdı:

t

Tencere kapağı jantlı Focus 3 .... :) Hiç olmuş mu şimdi bu jantlar yahu...Hem bu renk Türkiyede gitmez aga...Zırt pırt biri 1Taksii1 diye çığırır adamı,ne moral kalır,ne karizma...Ehehehe...Ben bu renge ishal engi diyorum,kibarlar hardal sarısı diyor :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rocker espirilerin çok iyiydi ama son günlerde cıvıttın noldu sana....bence zorlama heran espiri yapmak için ...

Yoo zorlamıyorum ki,espri falan yapmayada çalışmıyorum,sadece açıkça fikrimi yazıyorum,zaten her an espri olmaz..Konuyu dağıtma elemanına çıkacak adımız neredeyse forumda... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim ne derse desin focus 3 un en dikkat çekici rengi bu renk. Taksilerin sarısı ile bu rengi ayiramamak için renk körü yada bunak olmak lazım. Ayrıca ishal rengide kahveye yakın olur :)

Benim Ihlamır Çiçeği Yeşili arabama Gri diyorlarsa, Eski okyanus mavisi arabamıza petrol yeşili diyorlarsa bu renge de emin ol taksi sarısı diyen çok insan çıkacaktır.Renk konusunda ayrım yapmayı başaramayan o kadar çok insan var ki...Benim gözüe de fena gelmei şööyle bakınca ama hatchback dışında güzel durmaz sanki...Hatchbacka en güzel şeker kırmızı,sedana Gece Gri yada Mürekkep Mavi,station Wagona da Aytozu Gri güzel durur gibi düşünüyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim Ihlamır Çiçeği Yeşili arabama Gri diyorlarsa, Eski okyanus mavisi arabamıza petrol yeşili diyorlarsa bu renge de emin ol taksi sarısı diyen çok insan çıkacaktır.Renk konusunda ayrım yapmayı başaramayan o kadar çok insan var ki...Benim gözüe de fena gelmei şööyle bakınca ama hatchback dışında güzel durmaz sanki...Hatchbacka en güzel şeker kırmızı,sedana Gece Gri yada Mürekkep Mavi,station Wagona da Aytozu Gri güzel durur gibi düşünüyorum....

Bende bu rengi HB olarak düşünüyorum zaten. Sedana biraz daha oturaklı renkler gider. Başkasının ne diyeceği çokda umrumda olmaz açıkcası, sonuçta zevkler ve renkler farklıdır tartışılmaz. Ama ilerde satarken zorlanılır bu renkte o kesin. :claps: Ufak ama hoş kırmızı renkte modifiye yapıldımı taksi gibi anlaşılmaktan çıkar aşık olduğum renklere bürünür hem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.