Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hem fiyatlar fahiş birde satış görevlileri bir pişkin ki sormayın fiyatta hiçbir indirim yapamayız,araçlar 2 ay sonra gelecek,sıra almanız gerekiyor aşırı talep var,Ford olarak artık bu şekilde araç satıyoruz,teşhirdeki arabayı bile satmışlar 2ay showroomda kalmak şartıyla düşünün o derece.:yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben talep patlaması olduğuna inanmıyorum,nah aha da şuraya yazıyorum,2-3 ay sonra bu eksik donanımla bu fiyata araba satamayacaklarını kendileri de anlayacak...Otosanın şu andaki satış stratejisini hazırlayanlarda kendilerini kapının önünde bulacaklar :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle düşünmemelisin abicim :yeah: Biz çok küçük bir azınlığız. Bilen var bilmeyen var. Dün yeni bir iş teklifini değerlendirmek için bir firmaya gittim. konu döndü dolaştı arabalara geldi. sende f2 mi var falan evet dedim. sora konu F3 e geldi yeni focus çıktı işte çok güzel falan. Gerekli bilgileri verdim bende ondan sonra beklemek lazım o zaman dedi ilgili zat.

Bilmeyen kişiler bence ilgi sösteriyorlar F3 e. Otokoçta çalışan arkadaşımda bunu doğruluyor. Ancak sony hakkında çok talep olduğunuda söyleyen yine o :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 May 2011 - 12:00 tarihinde, White Magic yazdı:

"Black" Focus:

Gördünüz mü ön konsolu..Konsol dediğin böyle olur...Bu arada arka kapının cam altındaki bölümüne bakın,küçük bir hoparlör var ve ona twitter diyorlar..Şu andaki Türkiyede satılan Focus 3 lerde o yok,yani sadece 6 hoparlör var...Olmasa ne olur demeyin,o küçük twitter olmadığı için araç içindeki ses dağılımı dengesiz oluyor.Öndeki yolcuların sesi sağ-sol olarak eksik duymalrına,arkadaki yolcularında sesi boğuk duymalarına neden oluyor...

Şu andaki Focus 3'te müzik sisteminin tuşları arasında parlak metalik ayırma çizgileri yok,oysa Fiestanın ve C-Max te var,bu ayrıntı dahi Focus 3 deki mevcur müzik çaların son derece basit ve kalitesiz gözükmesine neden oluyor ne yazık ki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz sabır,daha da donanımlı olacak :D

E be güzel kardeşim,zaten millet kaç senedir çıkacak diye sabrediyordu,çıktı hala sabredin diyorsun,insanlarda sabır kalmadıki,hayır sabretme süresi de belli diil,ne forddan resmi bir açıklama var ne de üretim bilgisi..Hala sipariş alamıyoruz diyor bazı satıcılar...Ben şu şu özellikleri istiyorum diyorsun,önlar özel sipariş,alamayız,elimizde ne varsa ou satarız diyorlar..Bir sürü belirsizlik..Neyine,nasıl sabredilecek ki...Bence bu sabır olayı biraz daha sürerse Ağustosta çıkacak Yeni Astra sedan ve Cruze Dizel geldiğinde,accent blue dizel geldiğinde ,citroen c5 1.6 dizel otomatik geldiğinde Focus 3 biraz zor satar...Rekabet çok kızışacak Ağustostan sonra ve Otosan Focus 3 olarak şu andaki "konfor" donanımıyla sittin sene araç satamaz..Eğer benim beklentim donanım eksiklikleri giderilmezse ve astra sedan da gelirse ,çok fazla bekleyemeyeceğimden (en fazla eylüle kadar bekleyebilirim) focus 3 yerine yeni astra sedanı alırım 1.3 dizel olduğuna falan bakmaksızın diye düşünüyorum..Bir çok ortalama C sınıfı müşterisissininde aynı şeyi yapacağına eminim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E be güzel kardeşim,zaten millet kaç senedir çıkacak diye sabrediyordu,çıktı hala sabredin diyorsun,insanlarda sabır kalmadıki,hayır sabretme süresi de belli diil,ne forddan resmi bir açıklama var ne de üretim bilgisi..Hala sipariş alamıyoruz diyor bazı satıcılar...Ben şu şu özellikleri istiyorum diyorsun,önlar özel sipariş,alamayız,elimizde ne varsa ou satarız diyorlar..Bir sürü belirsizlik..Neyine,nasıl sabredilecek ki...Bence bu sabır olayı biraz daha sürerse Ağustosta çıkacak Yeni Astra sedan ve Cruze Dizel geldiğinde,accent blue dizel geldiğinde ,citroen c5 1.6 dizel otomatik geldiğinde Focus 3 biraz zor satar...Rekabet çok kızışacak Ağustostan sonra ve Otosan Focus 3 olarak şu andaki "konfor" donanımıyla sittin sene araç satamaz..Eğer benim beklentim donanım eksiklikleri giderilmezse ve astra sedan da gelirse ,çok fazla bekleyemeyeceğimden (en fazla eylüle kadar bekleyebilirim) focus 3 yerine yeni astra sedanı alırım 1.3 dizel olduğuna falan bakmaksızın diye düşünüyorum..Bir çok ortalama C sınıfı müşterisissininde aynı şeyi yapacağına eminim :D

Aynen hocam katılıyorum sana beni de bu deli ediyor 1 ay önce Golf'ün fiyatları düşmüştü 2000Tl civarı bekleyelim dedim sonuçta o kadar bekledik VW bu ay fiyatlara tekrar zam yaptı Golften kesin umudu kestik Focus'a yöneldik şimdi de Ford'un "acele etmeyin yav hehe" şeklindeki bu rahatlığı beni sinirlendiriyor açıkcası. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rocker kardeşim gaza gelmişsin yine :D

Sen Ford'dan başka araba alamazsın zorlama kendini :D

Dostum,ne yapiim yaaaa...Otosan böyle salak saçma saış stratejileriyle saç baş yolduruyor bana,kalab 3 tel saçımı da yolucam o olacak bu gidişle...Benim gibi fanatik focusçuların dışında bu donanım özellikleriyle kimse o paraya focus 3 almaz...Emniyet kemeri bile takmamak için aparat kullanan Türk insanı,ne dinamik Tork Kontrolüne,ne de aktif sürüş sistemine falan bakar,az yakıyor mu evet...O zaman bu daha iyi der gider alt donanımlısını alır...Benim gibi en fulünü alacak adam ise Benim gibi Fanatik diilse o paraya gider sıfır almayacaksa BMW alır,Opel alır,Audi alır,sıfır alacaksa ise D segment bişi alır...Focus 3 asla almaz...Göreceksiniz,bu satış stratejisi Otosanın bşına patlayacak ve o strateji ve donanım politikasını geliştiren sivri zekalı satış müdürleride kendilerini kapı önünde bulup,sonrada bilimum ford forumlarında Otosana sövüp sayacaklar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.