Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

havasına kızına.......pek güvenilmez de. araba konusunda geçekten gözlerimi zorluyom cıksssss...dün geldim izmire yok vala hep beyaz astra dolu...fluence...bi de...garibiz biz....muhalefet olsunda...ne olursa olsun...sevmedikmi birşeyi para verseler yapmayız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye Titanium + park? Fiyat/performans olarak style + plus listede en tepede..

Titanium da olupta syle da olmayan, olmazsa olmaz donanım/donanımlar hangisi senin fikrine göre?

1-İmaj ( orta konsol )

2-Malzeme Kalitesi ( ön kapı üst malz.)

3-Farklı koltuklar ve Kumaş ( titanium koltuk çok rahat )

Elektrnk donanımlar hariç...Farklar bunlar.

Park paketini alırsan fark 3000 almazsa 2200 felan...Diğer ekstalarda var tabi..Oto klima gibi..Bence değer bunlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tİtanium modellerde ki rahatlık x paket deki deri koltuklarda yok mu şimdi

Titanium X paketli ile Titanium koltuk yapısı aynıdır sadece parçalı deri farkı vardır..

İlgili mesajımda X paket hakkında yorumda bulunmamıştım.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende sizler gibi sony ve diğer özellikleri gelmesini bekliyorum.Tahmininize hangi aylarda gelir.birde bu 2012 leri tam olarak ne zaman gelir TÜRKİYE ye?

Resmi bilgiler şuan 2012 diye geçiyor..Ay tarihi yok ama ilk çeyreği geçmez bence..Geçseydi eğer belirtiliridi diye düşünüyorum.

Güvenlik donanımları ise bu yıl sonunda gelecek..2012 dediğimiz şey sadece Ford my Touch sistemidir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi bilgiler şuan 2012 diye geçiyor..Ay tarihi yok ama ilk çeyreği geçmez bence..Geçseydi eğer belirtiliridi diye düşünüyorum.

Güvenlik donanımları ise bu yıl sonunda gelecek..2012 dediğimiz şey sadece Ford my Touch sistemidir..

Titanium koltuklarının diğerlerine göre daha rahat olduğunu söyleyince ben x pakette ki koltularında aynı şekilde olup olmadığını sormuştum.Bu arada gerçekten en çok koltukların rahatlığına hayran kaldım,uzun yol için çok ideal bence.Cvp için tşk bu arada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala izmir radikalliğini bu konudada gösteriyor dün koca şehirde bi 3 yoktu bol bol beyaz astra dolmuştu hb........sorun var sanırım....:)

Dün çandarlı yolunda; HB candy red tit.x içinde 2 abla ile birlikte gördüm, eridim motora :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni kanuna göre Ağustos un 1'inde ve sonrasında üretilen araçlar bundan sonra 2012 sayılacak.( Bayiye sorduğumda da en Ağustosun 10 da da bayide olurmuş.) Ben şimdi 2012 almak için tarih olarak ne zman sipariş vermeliyim ve ne zaman elimde olur.

Mytouc dan ziyede sony gelse razıyım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium koltuklarının diğerlerine göre daha rahat olduğunu söyleyince ben x pakette ki koltularında aynı şekilde olup olmadığını sormuştum.Bu arada gerçekten en çok koltukların rahatlığına hayran kaldım,uzun yol için çok ideal bence.Cvp için tşk bu arada

Rica Ederim..

Buarada bizim burada bile focus alınmışş :D abov... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.