Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus'u Herkesten Önce Siz İnceleyin! 2014 Ford Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Radyoyu açınca ford logosu çıkıyordu onu çekmek istemiştim beceremedim :) birazda acele ediyordum.. İçi tek renk biraz karanlık geldi bana... Tit koltukları rahatmış bu arada :) fiyatı belirlenmemiş burda daha... Ama genel olarak arabalar ucuz bize göre... Avm nin içine mercedesler bmwler koymuşlar... M8 falan vardı.. Diğerlerini çekemedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba, bugun bayide makyajlı focus 3 e bakmaya gittim, canlı canlı görmenizi tavsiye ederim fotoğraftan farklı duruyor... Burda yazıldımı görmedim arka plakalık ışığı 2 adet olmuş gece daha bi parlar, bütün opsiyonlar ile 90 bin fiyat aldım benim aracı ( 2012 titanium) 56 sayıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba, bugun bayide makyajlı focus 3 e bakmaya gittim, canlı canlı görmenizi tavsiye ederim fotoğraftan farklı duruyor... Burda yazıldımı görmedim arka plakalık ışığı 2 adet olmuş gece daha bi parlar, bütün opsiyonlar ile 90 bin fiyat aldım benim aracı ( 2012 titanium) 56 sayıyorlar.

Emre bey 2012 f3 aracınız kaç km. ve boya vs. varmıydı.bende bayiden makyajlı kasa için takas düşünüyorum. en azından bayi bizim arabaları ne kadara sayar bilgi sahibi oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

allahimin izni ile 1.0 ecoboost titanyum navi paketi ile ayin 5 inde siparis vercem bi sorun olmazsa...hakkimiza hayirlisi oldun hepimizin.

benimde fiesta 05 tdci 105 bunde boya degisen hicbir sey yok cok temiz bi arac piyasasi 23 felan bayi ne kadar verir tectubeli arkadaslar yardimci olabilir mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

allahimin izni ile 1.0 ecoboost titanyum navi paketi ile ayin 5 inde siparis vercem bi sorun olmazsa...hakkimiza hayirlisi oldun hepimizin.

benimde fiesta 05 tdci 105 bunde boya degisen hicbir sey yok cok temiz bi arac piyasasi 23 felan bayi ne kadar verir tectubeli arkadaslar yardimci olabilir mi.

Bu konu ile alakası yok maalesef. Lütfen buna dikkat ediniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende makyajlı ford focusu inceledim ve test sürüşüne katıldım...rakiplerine göre özellikle das autoya göre dizel seçeneğinin 6 ileri olması ve donanım olarak titanıum un highline ın üzerinde olması beni focusa yöneltiyor...fakat bu yeni makyajlı focuslarda sony ses sistemi yokmuş...forumda yakup arkadaşın eklediği videoda twetwer kapağında sony ibaresi var fakat bu ibare türkiye ye tanıtım amaçlı gelen 3/4 araçta varmış...bunun dışında fiyatla alakalı  2015 fiyatları henüz oluşmadığından net bir bilgi alamadım...bu ayın 10 unda fiyatların netleşeceğini belirtti yetkililer...kullandığım dizel araç 115 ps olan dizel test sürüşünde 5.5 litre  değer verdi...yol tutuşu ve direksiyonu gayet başarılı buldum...sürücü koltuğunun kavraması ve sürücüyü sarması oturumu rahattı...kullanışlı ve ergonamik olmuş...bakalım nasip olursa almayı düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.