Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

@Mertcan Çelik,  

Zaten uğraşacağımdan değil de sanayi de 5 dakkada istediğin kmye getiriyolar orası doğru :D

Benim önceki aracım 90bin km küsürdeydi ama araç ne hikmetse 2008de 270.000 de servise girmiş kaydı vardı :D Benden önceki adam sanayide oto boya işi yapıyormuş meğer kaç kere km düşürdüğü belli değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zor birşey değil, dediğim gibi 10 euro ruslar istiyor, 100 euroda bir kerelik adaptör parası var. Tüm fordlara yapıyor. 100tlden yapsam güzel para bile kazanırım ama yapmam.

Yeni taktığımız gösterge sıfır olacak anladım :) O zaman sadece gösterge değiştirip km düşürülebilir :P

bu program için evet, servisin kullandığı orjinal program her zaman yukarı yönlü ayarlayabiliyor mesela.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun km ayarlamaya çalışırken, Alperen abinin arabayı çökerttim. Anahtarı çeksem bile gösterge farlar vs çalışmaya devam ediyordu bagaj açılmıyordu araba çalışmıyordu. Ayrıca kmyide ayarlayamadık, neyseki akü kutup başını söküp takınca düzeldide rahatladık. Yani bu tip riskleri göze almanız lazım.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye Mertcan nerdeydi...:):):):):)):):)

Ondan habersiz bulustuk..

Ahahaha

Haberim olsa gelirdim de yusuf durumlarında benim yorumlarım şiddet görmeme sebep olabilir :D:P

Bizim yusufumuz bize yeterdi. Gerci stres atmak icin seni kullanabilirdik. Olm sen yusufluk durum yokken bile yorumlarinla olaya gerilim katiyosun zaten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ondan habersiz bulustuk..

Bizim yusufumuz bize yeterdi. Gerci stres atmak icin seni kullanabilirdik. Olm sen yusufluk durum yokken bile yorumlarinla olaya gerilim katiyosun zaten...

Ozan'a olan güvensizliğinizi bana niye mal ediyorsunuz abicim. Ben ihtimalleri değerlendirip sunuyorum.

Tamamen bilgi vermek amacıyla hareket ediyorum, bazı ihtimaller belki aklınıza gelmemiştir diye :D

Ozanın söylemesi lazım bu ihtimalleri aslında sorumluluk onda değil mi arkadaş :D :D :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan'a olan güvensizliğinizi bana niye mal ediyorsunuz abicim. Ben ihtimalleri değerlendirip sunuyorum.

Tamamen bilgi vermek amacıyla hareket ediyorum, bazı ihtimaller belki aklınıza gelmemiştir diye :D

Ozanın söylemesi lazım bu ihtimalleri aslında sorumluluk onda değil mi arkadaş :D :D :P

:muha: :muha: :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlıkta bastan beri yazıyor ihtimal oldugu ve sorumluluk kabul etmediğim :D ama Alperen abiye ayrıca söylemedim herhalde :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam kapıların otomatik kilitlenmesine ilişkin bir operasyona giriştiniz mi. kırıkkaleden birisinin yapmış olması bizim için de iyi olacaktır

Şu anki hedefim alarmı etkinleştirmek 15 mart ta Ankarada olacağım.  iç sensörleri ve kaput sensörünü bulursam önce alarm sonra ise

2. hedef ise dokunmatik ekranlı sistem. Tüm parçaları buldum kablolar dahil ama fiyat konusunda biraz problem var satıcı ile anlaşırsam bunuda yapmayı planlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anki hedefim alarmı etkinleştirmek 15 mart ta Ankarada olacağım.  iç sensörleri ve kaput sensörünü bulursam önce alarm sonra ise

2. hedef ise dokunmatik ekranlı sistem. Tüm parçaları buldum kablolar dahil ama fiyat konusunda biraz problem var satıcı ile anlaşırsam bunuda yapmayı planlıyorum.

Alarmı yapması kolay olacaktır. Fakat Multimedya baya zorlar, yani kablo sök taktan öte bir konu olduğunu hatırlatayım. Zaten sizde araştırmışsınızdır fakat ben yinede uyarayım istedim. Çok zaman/emek harcayacak bir iş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.