Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Vallahi bravo..Gelişmeleri dikkatle takip ediyorum. Hillholder ı duyunca denemek istedim. ELM kablosu şu an yok. bluetooth la sağlıklı olmuyor ama denemek istiyorum. Bluetooth la nasıl bağlanacağız?

bluetooth derken, bluetoothlu ELM327 adaptörünüz olması lazım, gerisi zaten aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bluetooth derken, bluetoothlu ELM327 adaptörünüz olması lazım, gerisi zaten aynı.

evet öyleymiş.araştırdım...

bugün daha fazla bekleyemedim ve hemen sanayiye gidip bir ustadan elm kablosunu aldım.kendim işe koyuldum...

Ve artık arabamda yokuş kalkış desteği varrr..

bu süper oldu.gerçekten teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık.şimdi yeni özellikleri sabırsızlıkla bekliyorum.  :claps:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet öyleymiş.araştırdım...

bugün daha fazla bekleyemedim ve hemen sanayiye gidip bir ustadan elm kablosunu aldım.kendim işe koyuldum...

Ve artık arabamda yokuş kalkış desteği varrr..

bu süper oldu.gerçekten teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık.şimdi yeni özellikleri sabırsızlıkla bekliyorum.  :claps:

hocam pahalı bişeymi? resmini bide nereye bağlantı yapıyorsun bi resimleyebilirmisin?

Şöyle birşey alsak hemide bluetooth lu ozan beyin yazılımı çaksak iş görürmü acep http://tr.aliexpress.com/item/Black-MINI-Bluetooth-ELM327-OBD2-OBDII-V1-5-Car-Code-Scanner-with-free-gifts-FREE-SHIPPING/1559350768.html

Volkan Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam pahalı bişeymi? resmini bide nereye bağlantı yapıyorsun bi resimleyebilirmisin?

Şöyle birşey alsak hemide bluetooth lu ozan beyin yazılımı çaksak iş görürmü acep http://tr.aliexpress.com/item/Black-MINI-Bluetooth-ELM327-OBD2-OBDII-V1-5-Car-Code-Scanner-with-free-gifts-FREE-SHIPPING/1559350768.html

Bağlantı far kumandasının altındaki gözü söktüğünüzde görünüyor. Bluetooth sorun çıkartıyormuş, kablolu tavsiye ediliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bağlantı far kumandasının altındaki gözü söktüğünüzde görünüyor. Bluetooth sorun çıkartıyormuş, kablolu tavsiye ediliyor.

ozan şu sanayide tamircilerdeki arza tespit cihazlarıyla bu işlemler yapılır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ozan şu sanayide tamircilerdeki arza tespit cihazlarıyla bu işlemler yapılır mı?

sanayidekiler buna fazla gelir muhtemelen :D 

yani onlar serviste kullanılan cihazı ve yazılımı kullanıyor genelde onlar olmaz. Tabii o yazılımda ilgili değeri bulup değiştirebiliyorsan olur, ben bulamamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şundan yani http://tr.aliexpress.com/item/Auto-code-reader-OBD-OBDII-scanner-elm327-USB-car-diagnostic-tool-elm-327-interface-interface-V2/741347870.html

bu arada kargo dahil 20 TL bile yapmıyomuş,  arabayı gümletirmiyim acep

anlattığımın dışında birşey yapmazsanız birşey olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.