Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Rehber sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadan , benim ve arkadaşın aracına anlatılan özelikleri aktif ettik.Özellikle yokuş kalkış çok kullanışlı oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Bu özellikleri fiesta araçta da açabiliyor muyuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

teşekkür ederim. PTC heater montajı sonrasında servisin aktif etmesi söz konusu olur mu acaba? ELM çözümünü beklemek gerekecekse PTC heater için uğraşmaya gerek yok şu an.

Kerem ptc ek ısıtıcı için aktifleştirmeye gerek varmıydı? Ben mi kaçırdım o konuyu?

@Doğan Kurban cevap verir birazdan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu said:

Kerem ptc ek ısıtıcı için aktifleştirmeye gerek varmıydı? Ben mi kaçırdım o konuyu?

GEM başlatıp durduruyor, montajdan sonra aktiflemek gerekiyor abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi motor suyu sıcaklığı dış hava sıcaklığı gibi bilgilere göre gem aktif edip kapatıyor. Dolayısıyla elm olmadan aktif edemezler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kadir Mermer said:

Var diye biliyordum ama emoji3.png

Mk3 lerin hiçbirisinde lastik basınç sensörü yok. 

Bir tarihten sonra ülkeye giren tüm araçlarda lastik basınç sensörü zorunlu kılındı gibi bir şeyler hatırlıyorum. (ne kadar doğru yanlış hatırlıyorum bilmiyorum)

Hani belki o döneme denk geldiyse olabilir fakat diğer türlü ı ıh :) 

(makyajlı kasa konusunda bilgi sahibi değilim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mk3 lerin hiçbirisinde lastik basınç sensörü yok. 

Bir tarihten sonra ülkeye giren tüm araçlarda lastik basınç sensörü zorunlu kılındı gibi bir şeyler hatırlıyorum. (ne kadar doğru yanlış hatırlıyorum bilmiyorum)

Hani belki o döneme denk geldiyse olabilir fakat diğer türlü ı ıh [emoji4] 

Doğrudur abi, yasadan haberim var ama galiba o yasa bizim f3 leri vurmadı, ben x paketle verildiğini düşünmüştüm, geçenlerde 2014 modelden çıkmasını bulmuştum ama alamadım ben de kesin bilgi sahibi değilim aslında [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Servet Özkan said:

Hani belki o döneme denk geldiyse olabilir fakat diğer türlü ı ıh :) 

aynen öyle, yasa geldikten sonrakilerde var donanımla alakası yok bknz @Mert Yürüyen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.