Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Murat Kavuk said:

Serviste bugün yağmur sensörünü çözmeye çalışırken, aracı fabrika ayarlarına döndürmüş arkadaşlar. Navigasyon bilgisi göstergeden kaybolmuş. Demekki ELM ile yaptıklarımız, servis müdahalesi sonrası kaybolabiliyor. Bir daha sefere arkadaşlara söyleyeceğim, bakalım fabrika ayarlarını değiştirebilir miyiz..

Aynı şeyin olabileceğini düşünüyordum hep :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Teoman Saraç said:

Özelliklere bakarken 154. maddeyi gördüm.

154-Accessory usb: without usb unit yazıyor.

Bunu ben: '' with usb unit and i pod function ''

a değiştirsem torpido daki usb yi rahat kullanabilirmiyim?

(Navigasyon sisteminde ki usb / i pod modundan)

sanmıyorum, modul farklıdır.

4 saat önce, Doğan Kurban said:

Denesene bi. Eğer ipod desteği açılırsa bende de var bir tane direk takarım.

sende ki zaten ipodu ipod olarak görüyor olmalı.

4 saat önce, Murat Kavuk said:

Serviste bugün yağmur sensörünü çözmeye çalışırken, aracı fabrika ayarlarına döndürmüş arkadaşlar. Navigasyon bilgisi göstergeden kaybolmuş. Demekki ELM ile yaptıklarımız, servis müdahalesi sonrası kaybolabiliyor. Bir daha sefere arkadaşlara söyleyeceğim, bakalım fabrika ayarlarını değiştirebilir miyiz..

özel olarak fabrika ayarlarını geri yüklemeleri lazım, yani güncelleme filan yapınca silinmiyor. değişiyor mu bilmiyorum.

3 saat önce, Teoman Saraç said:

Fabrika ayarlarına dönmesi sorun değil bence. Asıl tekrar aynı işlemleri yapabiliecekmisin? @Murat Kavuk hocam..

tabi ki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 9/1/2015 at 00:14, Ahmet Pala said:

Herkese merhaba. özellikleri aktif etmemizi sağlayan ozan beye ve diğer arkadaşlara teşekkürler.

2012 focus 3 1.6 Tdci trend sedan aracıma Windows 10 64 bit işletim sistemi, elm367 usb kirmizi devreli, birkaç deneme sonrası hata Kodları vs.. Alarak yusufladıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalışan Yokuş destek sistemi, otomatik kilit ve lastik basınç uyarı sistemim oldu.

Diyarbakırda olan arkadaşlara yardımcı olabilirim..

Ahmet Bey ayda bir dbakir a yolum düşmekte rica etsem özelden cebinizi gonderebilirmisiniz? Yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhaba. özellikleri aktif etmemizi sağlayan ozan beye ve diğer arkadaşlara teşekkürler.

2012 focus 3 1.6 Tdci trend sedan aracıma Windows 10 64 bit işletim sistemi, elm367 usb kirmizi devreli, birkaç deneme sonrası hata Kodları vs.. Alarak yusufladıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalışan Yokuş destek sistemi, otomatik kilit ve lastik basınç uyarı sistemim oldu.

Diyarbakırda olan arkadaşlara yardımcı olabilirim..

Ahmet Bey ayda bir dbakir a yolum düşmekte rica etsem özelden cebinizi gonderebilirmisiniz? Yardımcı olursanız sevinirim

Ben varken Diyarbakıra mı gideceksin ne kadar ayıp [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben varken Diyarbakıra mı gideceksin ne kadar ayıp [emoji23][emoji23][emoji23]
Sende haklısın ama senle denk gelemiyrum ki serdar hafta sonu musaitsen buluşalım [emoji4]

Ben hep müsaitim gelmeden haber vermen yeterli kablo hep arabada PC'yi de alırım cumartesi öğlen gibi Yusuf müdüre baskında yapabiliriz [emoji3][emoji3]

Hakkı ve Yusuf müdür le her cumartesi burger king faslımız var katıl sende [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Serdar yaman said:

Sende haklısın ama senle denk gelemiyrum ki serdar hafta sonu musaitsen buluşalım emoji4.png

Ben hep müsaitim gelmeden haber vermen yeterli kablo hep arabada PC'yi de alırım cumartesi öğlen gibi Yusuf müdüre baskında yapabiliriz emoji3.pngemoji3.png

Hakkı ve Yusuf müdür le her cumartesi burger king faslımız var katıl sende emoji3.png

Eyvallah

bu süper olur ctesi haberlesiriz serdar ozamn :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende haklısın ama senle denk gelemiyrum ki serdar hafta sonu musaitsen buluşalım [emoji4]

Ben hep müsaitim gelmeden haber vermen yeterli kablo hep arabada PC'yi de alırım cumartesi öğlen gibi Yusuf müdüre baskında yapabiliriz [emoji3][emoji3]

Hakkı ve Yusuf müdür le her cumartesi burger king faslımız var katıl sende [emoji3]

Eyvallah

bu süper olur ctesi haberlesiriz serdar ozamn [emoji4]

Anlaştık [emoji3]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 30.12.2015 at 10:09, Serdar yaman said:

Anlaştık emoji3.png

bu c.tesi benim aracında yokuş kalkış sistemini Serdar sayesinde aktif ettik.

serdara burdan tekrar teşekkür ederim.Aracım gözümde tekrar ilk günkü gibi yeni gözükmeye başladı :) 

Ozan beye de ayrıyeten teşekkür ederim bu bilgileri paylaştığı için.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Reşat Özsüer said:

serdara burdan tekrar teşekkür ederim.Aracım gözümde tekrar ilk günkü gibi yeni gözükmeye başladı :) 

Süper :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaştık [emoji3]

serdara burdan tekrar teşekkür ederim.Aracım gözümde tekrar ilk günkü gibi yeni gözükmeye başladı [emoji4] 

Ozan Sağolsun [emoji3][emoji3]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhaba, 1 ay kadar önce satın aldığım '14 focus trend x aracım için bu topicteki bilgiler ışığında ELM327 adaptör ile yokuş kalkış desteği, 10km hıza ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesi ve lastik basınç uyarısını sorunsuz şekilde aktif ettim. Emeği geçen ve paylaşan dostlara çok teşekkür ederim. Bu sayede sitenizi de yakından takip etmeye başladım ve ford sahibi arkadaşlarıma da önerdim.

'15 mondeo sahibi bir arkadaşımla da konuyu ve bu başarılı eklentiyi paylaştım, trend modeli olan mondeonun arayüzüne de aynı mantıkla giriş yapıp benzeri özellikleri aktif edebilir miyiz bunu merak ediyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Tolga Gürünlü said:

Herkese merhaba, 1 ay kadar önce satın aldığım '14 focus trend x aracım için bu topicteki bilgiler ışığında ELM327 adaptör ile yokuş kalkış desteği, 10km hıza ulaşıldığında kapıların otomatik kilitlenmesi ve lastik basınç uyarısını sorunsuz şekilde aktif ettim. Emeği geçen ve paylaşan dostlara çok teşekkür ederim. Bu sayede sitenizi de yakından takip etmeye başladım ve ford sahibi arkadaşlarıma da önerdim.

'15 mondeo sahibi bir arkadaşımla da konuyu ve bu başarılı eklentiyi paylaştım, trend modeli olan mondeonun arayüzüne de aynı mantıkla giriş yapıp benzeri özellikleri aktif edebilir miyiz bunu merak ediyorum.

'14 model focus MCA değil mi? '15 MCA için otomatik kapı kilitleme aktif edilemediğini konuşmuştuk bir süre önce. yanıldık mı acaba? MCA'da aktif edilebiliyor mu ELM ile?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

'14 focus ilk kasası, farları bombeli olan model. Bağlantıyı yaptıktan sonra listeden yokuş kalkışı ve kilitlemesini aktif ettim. Aracın kendi menüsünde lastik basıncı zaten vardı onu da menüde bulmuştum ama zaten aktif olarak seçiliydi o yüzden değiştirmedim. Araç 10km hıza ulaştığında dışarıdan açmaya karşı kilitleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.