Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

17 dakika önce, Sarp D. Uygur said:

Evet sonunda kablolusunun gelmesini bekleyemedim, dayanamayıp bluetooth obd2 aparatı ile aracımın;

-Yokuş kalkış yardımı

-Otomatik kapı kilitleme

-Lastik basınç uyarısı

-Ayna ısıtması

Özelliklerini açtım. Çok şükür sıkıntı yaşamadım.

Sormak istediğim bir soru var, focccus programından aynalarımı otomatik katlanır ve ısıtmalı kısa kol ayna olarak işaretledim, önceki hali ısıtmalı uzun kol ayna idi ama ısıtmalar çalışmıyordu. Kısa kol olarak ayarlayınca ısıtmalar çalıştı. Gel gelelim aynaların altındaki aydınlatmayı çalıştıramadım. Bununla ilgili farklı bir ayar kısmı da göremedim. Aynaların aydınlatmalarının çalışması için kapı modüllerinin değişmesi şart mı? Daha önce yaşayan veya fikir verebilecek kimse var mı?

Evet modül şart. Forumda Teoman hocanın epey uzun bir çalışması var bu konuda..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kavuk said:

Evet modül şart. Forumda Teoman hocanın epey uzun bir çalışması var bu konuda..

Teşekkürler abi, içeriden ayak aydınlatması ve kapılardaki reflektörlere de aydınlatma düşünüyordum, madem aynaların işi modüle kaldı, hepsini iç aydınlatmaya paralel çekerek ayarlayayım. Isıtmayı ve açılıp kapanmasını çözdüm nasılsa, gerisi için modül masrafına girmeyeyim..

Bir de şu hız sabitlemeyi çözersek tam olacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde en çok istediğim yokuş kalkış ve lastik basıncı açtırmak ama kendim yapamam anlayan birinin yapması lazım.araç 27/9/2017 tarihine kadar garanti kapsamında servis sorun çıkarırmı onu düşünüyorum.birde bulunduğum yer küçük bir yer burada kimse anlamaz formda bu işleri yapan arkadaşlar var bir denk gelsem hemen çeviririm.:):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Ercan Çelik said:

herkese günaydın yardımcı olabilecek birileri var mı acaba 

murat bey selam elm cihazı bilgisayar tanımıyo nasıl tanıtabilirim

aygıt yöneticiden port degişimi yapın olmazsa sürücü yazılımı güncelleştir ama güncel degil bilgisayar icinde aratıp deneyin cözüm olaçaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Alparslan Özaslan said:

benimde en çok istediğim yokuş kalkış ve lastik basıncı açtırmak ama kendim yapamam anlayan birinin yapması lazım.araç 27/9/2017 tarihine kadar garanti kapsamında servis sorun çıkarırmı onu düşünüyorum.birde bulunduğum yer küçük bir yer burada kimse anlamaz formda bu işleri yapan arkadaşlar var bir denk gelsem hemen çeviririm.:):)

abi senin arabanın aynısında bende var lastik basıncı bende aktif hiç birşey yaptırmadım sendede aktif olması gerek daha önce 2 defa lastik basıncı uyarısı aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ercan Çelik said:

herkese günaydın yardımcı olabilecek birileri var mı acaba 

murat bey selam elm cihazı bilgisayar tanımıyo nasıl tanıtabilirim

Arabanız makyajsız değil mi? ELM için tüm driverları yükleyin, bu başlıkta linki var (google da elm drive deyince de en başta çıkıyor).

http://www.totalcardiagnostics.com/support/Knowledgebase/Article/View/1/0/how-to-install-elm327-usb-cable-on-windows-and-obd2-software

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Ercan Çelik said:

bende degil :)

Eğer üyeliğinizi tamamlamazsanız forumda iletişiminiz kısıtlanır bilginiz olsun.

Detay için bakınız; kabul ettiğiniz forum kuralları ve özel mesajlarınız.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yardımlarınız için sağolun ama olmuyo ya elm de sorun yada ben yapamıyorum anlamadım gitti

Ne yaptımsa elm yi görmüyo çalıştırma başarısız diye hata veriyo nasıl çözeceğim yapan biri bana yakın olan yardım etse ne iyi olurdu ama kimse etmek istemiyo galiba 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Adem Kazıl said:

abi senin arabanın aynısında bende var lastik basıncı bende aktif hiç birşey yaptırmadım sendede aktif olması gerek daha önce 2 defa lastik basıncı uyarısı aldım.

lastik basınç olup olmadığını anlayabilirmiyiz.şimdiye kadar herhangi bir uyarı almadım.araçta bakabileceğimiz bir ayar var mı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.