Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Buarada ikisi aynı gösterge değil. Birisi farklı üretim

Haklısın,

aracımda da (geniş ekran hariç) bu gösterge paneli mevcuttu ve buna göre değerlendirdim.

Neyse cansızdı, sönüktü konusu fazla uzadı :)

Herkes güle güle kullansın. İyi ki almışız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün erol otomotivden almış olduğum göstermeyi taktirdim şiddetle tavsiye ederim. Aracın çehresi değişti. Sira sony panel de bu konu da yardimci olabilir misiniz

Bende oradaydım bugün hayırlısı olsun yukarıdaki resimde fonksiyon çalışıyormu sizde?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi fonksiyon sifirlama fonksiyonu mu ?[/quote

Hayır alttaki resimdeki km sayacı o bende hep sıfırda hiç kıpırdamıyor

Hayır alttaki resimdeki km sayacı o bende hep sıfırda hiç kıpırdamıyor

Tahsin Altınata tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kıpırdamaz o sadece işlemi gösteren simge.

göstergenin görselliğine bir itirazım yok, ama işlevsellik olarak gene sınıfta kalır, ford un bu konuda çalışan vatandaşları bu işi çok umursamamışlar, 

Ozan tekrar sormak istiyorum, senin göstergede güncellemeden sonra, hız sabitleyicinin rengi dışında değişen bir şey oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

göstergenin görselliğine bir itirazım yok, ama işlevsellik olarak gene sınıfta kalır, ford un bu konuda çalışan vatandaşları bu işi çok umursamamışlar, 

Ozan tekrar sormak istiyorum, senin göstergede güncellemeden sonra, hız sabitleyicinin rengi dışında değişen bir şey oldu mu ?

neden? o sadece simge, sayaç sağ alt köşede zaten.

gördüğüm bir değişiklik olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden? o sadece simge, sayaç sağ alt köşede zaten.

gördüğüm bir değişiklik olmadı.

cevabın için teşekkürler Ozan

sualine cevap olarak; iyicene de kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın, zaten parametreleri aynı anda göstermesi benim için yetti de arttı, bir iki özellik ben ekliyim daha somut olsun, sağ alttaki, parametreyi biz seçebilirdik, sıfırlanabilecek 2 ayrı km sayacı olabilirdi, 

çok mu önemli, değil tabiki, bugüne kadar kullandığım arabaların yarısında zaten yol bilgisayarı yoktu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.