Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

Otosan dururken benmi yola sokuyum abi servisleri. Okuyorlarsa ararlar ayrıntı veririm durum hakkında

Bosuna mi ugrastin ptc falan. Ne dertli bir insanmisin sen yahu.

Ya benle ne alakası var. Sıkıntı yokmuş gibi insanı kandırmaya çalışan ustacıklara söyle bana değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bende kapağı söküp inceledim bende de sadece ince kablolu soket var. Kalın + - Kabloları yok aslinda araci satma düşüncem olmasa o Kabloları da basit şekilde halledebilirim.  

Aracım 2012 titanium-x

Bu arada bi konuda görmüştüm son fotodaki soket boştu ne işe yaradığı sorulmuştu. Bende dolu o soket. Teyple alakası olabilir mi? Bende sony 9 hoparlörlü sistem var.

20151213_144816.jpg

20151213_144749.jpg

20151213_144740.jpg

20151213_144731.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bende kapağı söküp inceledim bende de sadece ince kablolu soket var. Kalın + - Kabloları yok aslinda araci satma düşüncem olmasa o Kabloları da basit şekilde halledebilirim.  

Aracım 2012 titanium-x

Bu arada bi konuda görmüştüm son fotodaki soket boştu ne işe yaradığı sorulmuştu. Bende dolu o soket. Teyple alakası olabilir mi? Bende sony 9 hoparlörlü sistem var.

Aracınız dizelmi Aceba , birde o boruların altındaki keçeyi kaldırıp baktınızmı çünkü keçenin alt tarafa gizliyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az evvet test yaptım. Motor suyu sıcaklığı 48 derecede gerçekten sıcak hava verdi.300m mesafe ve 5 dk da. Ama net olsun diye sabahı bekleyip tam anlamıyla kontrol edip sonrasında Otosan a Başer ford için bir teşekkür bırakcam

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval said:

@Doğan Kurban geçmiş olsun hepimize ve gözümüz aydın. 

Böylelikle konu da boşa düşmüş oldu.  

İnşallah tıtosu da ısınırsa tümden rahatlayacağız. 

Abi dışarısı fena soğuk.Koltukları sökemiycem sanırsam. Dondum dondum ama bir trileçeye yok demezdim şimdi valla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.