Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Mustang Tanıtıldı - 2014 New Ford Mustang

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Valla bu araba yolda daha güzel yani canlı canlı görmek. Fotoğraflar videolar ile bir şey hissetmiyordum [emoji16] Bu genel olarak bende her araç için geçerli. Dokunup görmek lazım iletişim kurmak için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bu araba yolda daha güzel yani canlı canlı görmek. Fotoğraflar videolar ile bir şey hissetmiyordum [emoji16] Bu genel olarak bende her araç için geçerli. Dokunup görmek lazım iletişim kurmak için.

Yol falan sorsun istedim yabancı plakaydi daldi direk tersten sola

o değil de ... kırmızı'ya bakarken aklıma gelmedi değil... beyaz sipariş ederek b*km* yedik acep?!? ... yok, yok ... beyaz güzeldir ... evet ... evet ... öyledir (umarım)

Abi en temiz renk ya race red ya da magnetic olacaktı. Beyazin modasi gerçekten geçti. 1 tane beyaz renkli araba lansmani var mi artık?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi en temiz renk ya race red ya da magnetic olacaktı. Beyazin modasi gerçekten geçti. 1 tane beyaz renkli araba lansmani var mi artık?

...içimi şişirdiniz valla ... yaaa ... olur mu öyle şey (olmaz diyin) beyaz fastback, içi de bordo ... güzel ya  :(  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

He ya %145 nedir ya

Şu arabanın 2.0 versiyonu lazım TR için özel yapmazlar mı bişey desin biri şu Ford'a :) ciddi alırım bir tane ama %145'i vermem kahrımdan ölürüm o parayı verirsem ne demek ulan "yüzde yüzkırkbeş" !!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Geçen gün muhabbeti geçiyordu, bir kere daha seyrettik (video'yu) ... seyretmemiş olan vardır belki diye haber/video link'ini paylaşıyorum.

http://www.businessinsider.com/ford-valentines-day-commercial-mustang-gt-and-pretty-blond-stunt-driver-2015-2

...haber yazısının alt kısmında video'da var (türkçe altyazılı) 

2014 Sevgililer gününde yapılmış bir kamera şakası (prank) bu ... :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.