Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Roll Team :)

Vural C.

Önerilen Mesajlar

Latife olsun diye dedimdi, yanlışsa affola.

:kıhkıh:

Yok bayramda yine "elim elin üstünde" oyunu oynadık da, alınmam lazım acaba mı diye düşündüm.

Yahu pası vermişsin, ben de vurayım dedim! Ne alınması! 

Ayrıca benden duymuş olma alınmak özgüven eksikliğidir, kabullenemem bunu  :kıhkıh:

Servet kardeşim bu durumda seni  :öp:

Yollarda nedense bana BMW 5 serisinden arkadaşlar musallat oluyor. 

Tempolu ama sakin giderken fazla hız yapmadan geçtiğim bazı sürücülerin bunu gurur meselesi yapması garibime gidiyor, ve maalesef içimdeki "high one" gururlarını okşamaya meraklı olmuyor genelde. Neyse...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh:

Yok bayramda yine "elim elin üstünde" oyunu oynadık da, alınmam lazım acaba diye düşündüm.

Nedense bana BMW 5 serisinden arkadaşlar musallat oluyor. 

Tempolu ama sakin giderken fazla hız yapmadan geçtiğim bazı sürücülerin bunu gurur meselesi yapması garibime gidiyor, ve maalesef içimdeki "high one" gururlarını okşamaya meraklı olmuyor genelde. Neyse...

Bana neredeyse hergün biri denk geliyor :)

Dün onu konuşuyorduk, yahu yolda giderken geçmek için normal far çaksam adamlar gaza geliyor. Sonra üzülüyorlar. Bu arabayı aldığımdan beridir böyle 6-7 olmuştur.

Veee evet biriside bizim Mertcan (daha dün).

Ki Mertcan eve giderkenki güzergahımda sonuncu da değildi. Gurur meselesi olayının en kötü surat ifadesini dün akşam canlı canlı gördüm.

Not: Bu lafı günlük not defterime kaydediyorum. Süper.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla tüm iyiniyetimle yazmıştım.

Ya niye düzeltiyorsun ki?

Senin forumda dönen sucuk muhabbetinden haberin yok galiba. Bize takılacak bir şey lazım.

Tam beygirleri bulduk derken gitmiş düzeltmişsin. :D :D :D :D  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana neredeyse hergün biri denk geliyor :)

Dün onu konuşuyorduk, yahu yolda giderken geçmek için normal far çaksam adamlar gaza geliyor. Sonra üzülüyorlar. Bu arabayı aldığımdan beridir böyle 6-7 olmuştur.

Veee evet biriside bizim Mertcan (daha dün).

Ki Mertcan eve giderkenki güzergahımda sonuncu da değildi. Gurur meselesi olayının en kötü surat ifadesini dün akşam canlı canlı gördüm.

Not: Bu lafı günlük not defterime kaydediyorum. Süper.

Rezilliğe bak la 70 beygir fazlası var bizi rakip görüyor. Bir de bunu söyleyeceğimi hiç tahmin etmezdim de ben muhtemelen senin kadar agresif kullanmıyorumdur abi.

Bir de bizim de bixenonumuz olsa biz de gaza getiririk milleti de birileri mani oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rezilliğe bak la 70 beygir fazlası var bizi rakip görüyor. Bir de bunu söyleyeceğimi hiç tahmin etmezdim de ben muhtemelen senin kadar agresif kullanmıyorumdur abi.

Bir de bizim de bixenonumuz olsa biz de gaza getiririk milleti de birileri mani oldu...

Canımsın :)

Dipnot: Ben agresif kullanmıyorum, araba agresif gidiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canımsın :)

Dipnot: Ben agresif kullanmıyorum, araba agresif gidiyor.

Dizeldeki tüketiminden bahsetmemiş olsaydın belki inanabilirdim de şu an pek mümkün değil abi.

Sana bir 320d ayarlıyım de roll yap, geleceğin hakkında fikrin olsun abi  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizeldeki tüketiminden bahsetmemiş olsaydın belki inanabilirdim de şu an pek mümkün değil abi.

Sana bir 320d ayarlıyım de roll yap, geleceğin hakkında fikrin olsun abi :kıhkıh:

Kuzende var 320d ve bi kaç kere bu konuyu konuştuk.

Gerçekten kim geçer 1.6 ecoboost vs. Bmw 320d ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki de sen abi cevabı bildiğim için sormadım ama 1.6 ecoboostu çok merak ediyorum 320d yi alırmı diye :)

Servet abinin güzel bir benzetmesi vardı darbeli matkap diye :zha:

BMW'nin bir radyo reklamı var ya "sürüş keyfi ne zaman başlar" diye, ben onu her dinlediğimde gülüyorum, bazıları için "sürüş keyfi ne zaman biter" olabiliyor.

520i'lerde hiç zorlanmıyorum, 520D'ler biraz uğraştırıyor, dalgınlığı affetmiyor, ama onlarda da sürüş keyfi bitiyor Focus ile tanışınca.

320D ile çok uğraştım, çok sevdiğim bir arkadaşımda vardı yeni sattı, kopmadan izleyebiliyorum, o da çok zorlanarak, asla geçemiyorum.

Tabii hepsinde iyi ve motive sürücüler olduğunu varsayıyorum.

Yani bir EB sahibi olarak 320D ile dalaşmamayı yeğlerim.  

Motor çok iyi ve 320'nin göreceli hafif kasası ile kendini buluyor, hele rampada çok acımasız olabiliyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW'nin bir radyo reklamı var ya "sürüş keyfi ne zaman başlar" diye, ben onu her dinlediğimde gülüyorum, bazıları için "sürüş keyfi ne zaman biter" olabiliyor.

520i'lerde hiç zorlanmıyorum, 520D'ler biraz uğraştırıyor, dalgınlığı affetmiyor, ama onlarda da sürüş keyfi bitiyor Focus ile tanışınca.

320D ile çok uğraştım, çok sevdiğim bir arkadaşımda vardı yeni sattı, kopmadan izleyebiliyorum, o da çok zorlanarak, asla geçemiyorum.

Tabii hepsinde iyi ve motive sürücüler olduğunu varsayıyorum.

Yani bir EB sahibi olarak 320D ile dalaşmamayı yeğlerim.

Motor çok iyi ve 320'nin göreceli hafif kasası ile kendini buluyor, hele rampada çok acımasız olabiliyor.

Teşekkür ederim Cem hocam merakımı giderdiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Servet abinin niye "sen niye yolun ortasında durdun" filan diyerek dalga geçtiğini anlıyorum.

6-8 ay sonra tekrarlayamacağından tatlı anılar yaratıyormuş kendine  :kıhkıh:

Seni dikiz aynamızdan da seveceğiz abi rahat ol  :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Servet abinin niye "sen niye yolun ortasında durdun" filan diyerek dalga geçtiğini anlıyorum.

6-8 ay sonra tekrarlayamacağından tatlı anılar yaratıyormuş kendine  :kıhkıh:

Seni dikiz aynamızdan da seveceğiz abi rahat ol  :zha:

bugun depoyu fullemiş yanıma geldi 6.5ti ortalama :D şaşmaza kadar arkamdan geldi 5.5 :D benimkide 5.2ydi sanırım ben eve 5.4le döndüm oda max 6 olmuştur eve gidene kadar rahat durduysa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.