Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Roll Team :)

Vural C.

Önerilen Mesajlar

Okulum var hem vize donemi birde benlik birsey degil pek en azindan bizim arabalarla :) he soyle olur bende Focus ST vardir sizdede saglam modifiye edilmis bir 1.6 Ecoboost vardir o zaman bende merak ederdim :)

yav adam deneyelim diyor deneyiverin nolacak :D

param olsa focus alıp 17 jant takıp denemeye gidicem he :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eee sadece yazılım mı farklı? O zaman 95 likte yazılım ile 140hp leri görmesi gerek?

Yahu aracim suan 114 hp 272 nm. Oyle hard degil %20 de biraktik. Tek derdimde 115 lik kadar gidiyormu onu merak ediyorum. Oyle hirs azim yok. Valla bi arkadadimda sirket araci olsa onla denicem durum okdar vahim yani :)

Okulum var hem vize donemi birde benlik birsey degil pek en azindan bizim arabalarla :) he soyle olur bende Focus ST vardir sizdede saglam modifiye edilmis bir 1.6 Ecoboost vardir o zaman bende merak ederdim :)

2.5 st yi 1.6 eb ile denemek bence sacma olurdu benzine yazik :)

İnşallah bakalım..

Umut insallah masallahlik bisey yokki hem tanismis oluruz hemde bakariz bi nekdr gidiyor diye bi aksam gunesli mc de bulusalim hem tanismis oluruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu aracim suan 114 hp 272 nm. Oyle hard degil %20 de biraktik. Tek derdimde 115 lik kadar gidiyormu onu merak ediyorum. Oyle hirs azim yok. Valla bi arkadadimda sirket araci olsa onla denicem durum okdar vahim yani :)

Umut insallah masallahlik bisey yokki hem tanismis oluruz hemde bakariz bi nekdr gidiyor diye bi aksam gunesli mc de bulusalim hem tanismis oluruz :)

Ben müsait olamıyorum o bakımdan söylüyorum. Yoksa tabi ki tanışmak isterim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST 2.0 litre
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar istanbulda focusu olan ve bos vakti olan aksam kahve ismarlayabilcegim kimse yokmu acaba :)

Vural bey sizi sevgilisi olmayan lise ogrencisine benzettim bi an. Her kiza sarkan, nefes alsin yeter tavrinda bir erkek gibi..... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vural bey sizi sevgilisi olmayan lise ogrencisine benzettim bi an. Her kiza sarkan, nefes alsin yeter tavrinda bir erkek gibi..... :)

Haahaha :) :) :) :) yav adam focusu olsun da tastan olsun ne olursa olsn tavrinda :) aracina yazilim yaptirmis bu da tatmin etmemis pek onu icinde bi burukluk var sanki. Para kaybeden cocuk misali :) yazilima para vermis ama o parayi bosa vermis bosa yapilmis havasinda su an :)

Ben diyorum gitsin actirsin biraz daha yazilimi :) dumandan korkmayin ne kadar duman o kadar randuman :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.