Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Roll Team :)

Vural C.

Önerilen Mesajlar

Evet 35.000de HB
Standartta 45 -50 kilo hafif ve lastik capi ve genisligi daha az bakalim deneyelim gorelim. Buyuk ihtimal alicaksiniz ama... heycanlandim simdi bu arada benimkide 32500de Vural C. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video yu kim cekicek 3. Bi arac mi olcak :) bende 115 kg yim... eee focusa binioz oyle jokey gibi adamlar degiliz :))

Telefon araç tutucu gibi birsey varsa olabilir biran otomatik vites gibi dusundumde :D kadrani cekeriz en azindan tek elle duz yol zaten.

Cumartesi aksami konusalim tekrar ozel mesaj veya alintilayarak ulaaabilirsinz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon araç tutucu gibi birsey varsa olabilir biran otomatik vites gibi dusundumde :D kadrani cekeriz en azindan tek elle duz yol zaten.

Cumartesi aksami konusalim tekrar ozel mesaj veya alintilayarak ulaaabilirsinz

Kimseye ispatlamak zorunda degiliz bence kendimizi inandirsak yeterli olur. 2. Kisiyi sizin arqca oturtursak benim icin problem yok ;) ne dersiniz soyle 60-70 kglik bi arkadasim var getiriyimmi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimseye ispatlamak zorunda degiliz bence kendimizi inandirsak yeterli olur. 2. Kisiyi sizin arqca oturtursak benim icin problem yok ;) ne dersiniz soyle 60-70 kglik bi arkadasim var getiriyimmi :)

Sizin araç daha agir ben getiririm o zaman arkadasimi hem video ceker.

Ispatlamak degilde forum paylasmak içindir. Çekeriz bir video koyariz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin araç daha agir ben getiririm o zaman arkadasimi hem video ceker.

Ispatlamak degilde forum paylasmak içindir. Çekeriz bir video koyariz

Olur guzel olur :) soyle kafa burun gitsek bana yeter yaaaa :)... sizin arac 3 de gaza yuklenince patinaja kalkiyormu? Merak ediyorumda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.