Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Roll Team :)

Vural C.

Önerilen Mesajlar

BMW'nin bir radyo reklamı var ya "sürüş keyfi ne zaman başlar" diye, ben onu her dinlediğimde gülüyorum, bazıları için "sürüş keyfi ne zaman biter" olabiliyor.

520i'lerde hiç zorlanmıyorum, 520D'ler biraz uğraştırıyor, dalgınlığı affetmiyor, ama onlarda da sürüş keyfi bitiyor Focus ile tanışınca.

320D ile çok uğraştım, çok sevdiğim bir arkadaşımda vardı yeni sattı, kopmadan izleyebiliyorum, o da çok zorlanarak, asla geçemiyorum.

Tabii hepsinde iyi ve motive sürücüler olduğunu varsayıyorum.

Yani bir EB sahibi olarak 320D ile dalaşmamayı yeğlerim.  

Motor çok iyi ve 320'nin göreceli hafif kasası ile kendini buluyor, hele rampada çok acımasız olabiliyor. 

Cem abi 180 hpye karşılık 184 hp. Arada pek fark yok sanki. ağırlık farkının olacağınıda sanmıyorum ben 520d ile 200e kadar kafa kafaya yürüdüm hatta burnum az önündeydi sonra önüme kamyon çıktı sağından geçip riske girmek istemedim.

1.6 eb 180 hp  ama çokta yola yansıtamıyor mu bunu ben ecoboostun çok farklı olacağını sanıyorum ama öyle değil sanırım

bugün rastgele gördüğüm bi video bu da

http://youtu.be/s58fyYUIHOU

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi 180 hpye karşılık 184 hp.
Bizim beygirler sıska, onlarınki Alman atı.

160-170 kg'lık ağırlık farkını hacim ve muhteşem tork siliyor,  arabaları değiştiğimizde de sonuç değişmiyor. Hatta BMW +30 kg olmasına rağmen, esas darbeli matkap o.

Yani sonuçta benim izlenimlerim bu yönde, benim araba gitmiyor olabilir ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugun depoyu fullemiş yanıma geldi 6.5ti ortalama :D şaşmaza kadar arkamdan geldi 5.5 :D benimkide 5.2ydi sanırım ben eve 5.4le döndüm oda max 6 olmuştur eve gidene kadar rahat durduysa :D

Rahat durmuş olma ihtimali mi var. Bi-Xenon'ları overuse ediyor sonra millet niye gaza geliyor diye soruyor sevgili Servet abicim :D

F30'dan emin değilim de roll için E90 ayarlayabilirim belki bir sorayım arkadaşa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rahat durmuş olma ihtimali mi var. Bi-Xenon'ları overuse ediyor sonra millet niye gaza geliyor diye soruyor sevgili Servet abicim :D

F30'dan emin değilim de roll için E90 ayarlayabilirim belki bir sorayım arkadaşa.

Bütün gün (11-19 arası) rahat durdu sonrasındada durmuştur heral :D

E90 alır diye ben demiştim Cem abide deneyip onaylamış :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün gün (11-19 arası) rahat durdu sonrasındada durmuştur heral :D

E90 alır diye ben demiştim Cem abide deneyip onaylamış :D

Ne yaptınız la yine tüm gün sanayide. Etis'in ustası oldun mu bari? :)

BMW'yi küçümsüyorlar sanki. Cem abiyi klonlasak, ve roll'da aynı olsalar bile DSC'nin iki kademeli olmasının avantajı bile tek başına yeter bence.

Bu arada Ozan'a da söylediğim gibi, 177'lik 3'lerin yazılımlıları ki 200'e yakın beygirlerden bahsediyorlar, yeni 184'lükler ile aynı gidiyor denilmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yaptınız la yine tüm gün sanayide. Etis'in ustası oldun mu bari? :)

BMW'yi küçümsüyorlar sanki. Cem abiyi klonlasak, ve roll'da aynı olsalar bile DSC'nin iki kademeli olmasının avantajı bile tek başına yeter bence.

Bu arada Ozan'a da söylediğim gibi, 177'lik 3'lerin yazılımlıları ki 200'e yakın beygirlerden bahsediyorlar, yeni 184'lükler ile aynı gidiyor denilmekte.

etis gene kaldı yaw bugunude servet abi yedi :D spoylere pasta yaptırdık taktık baktık olmamış söküldü bi daha boyancak. ordan gittik ezpara ekranı denedik aldık düştük çerçevenin peşine yıldıza gittik onuda bulamadık. bauhausa gittik servet abiye takım çantası yaptık yemek yedik arabaları yıkatalım dedik adamlar dükkanı kapatmış :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

etis gene kaldı yaw bugunude servet abi yedi :D spoylere pasta yaptırdık taktık baktık olmamış söküldü bi daha boyancak. ordan gittik ezpara ekranı denedik aldık düştük çerçevenin peşine yıldıza gittik onuda bulamadık. bauhausa gittik servet abiye takım çantası yaptık yemek yedik arabaları yıkatalım dedik adamlar dükkanı kapatmış :D

La siz ne çok zaman harcıyonuz sanayilerde. Spoiler 3. kez boyanmıyor mu ya, söyle artizlik yapmasın alet takmadan 3 kez boyanıyor, biz en azından vurup kırıp boyatıyoruz  :kıhkıh:

Haber et bir dahakine bana da, sanayi tecrübesi sıfıra yakın biri olarak ecoboost'ta ekstra ağırlık yapayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

La siz ne çok zaman harcıyonuz sanayilerde. Spoiler 3. kez boyanmıyor mu ya, söyle artizlik yapmasın alet takmadan 3 kez boyanıyor, biz en azından vurup kırıp boyatıyoruz  :kıhkıh:

Haber et bir dahakine bana da, sanayi tecrübesi sıfıra yakın biri olarak ecoboost'ta ekstra ağırlık yapayım :D

sorma :D anlamadım ustamı beceremedi boyadamı sorun var alttaki sarı kendini gösteriyor. aytozuya taktığıda sarıymış ama onda yoktu bi sorun.

Ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay arkadaş kim kim, ney ney? Gündüz vakti bi-xenon? overuse? Yok koçum böyle birşey bir tıktan ileri gitmez far kullanımım. Abartmayalım.

Ben artis değilim araba artis. (ben işemedim pipi işedi) Usta sallapati işi tecrübesiz olduğu boyayla böyle bir iş çıkardı diyorum ben.

Herzaman arabada bir koltukluk yerin var merak etme. Ama bir koltukluk :P Biraz sıkışarak oturman gerekebilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay arkadaş kim kim, ney ney? Gündüz vakti bi-xenon? overuse? Yok koçum böyle birşey bir tıktan ileri gitmez far kullanımım. Abartmayalım.

Ben artis değilim araba artis. (ben işemedim pipi işedi) Usta sallapati işi tecrübesiz olduğu boyayla böyle bir iş çıkardı diyorum ben.

Herzaman arabada bir koltukluk yerin var merak etme. Ama bir koltukluk :P Biraz sıkışarak oturman gerekebilir :)

Bir tık için bixenon mu alınır  :kıhkıh:

Zaten bugün şişmanlığımın tekrar farkına vardım, yemekte masanın ortasındaydım, solumda kalan en ağır insan 65 kiloydu iyice şişman hissettim kendimi. Akşam aspava yedikten sonra tekrarlandı bu duygu. Fit insan olma kararı alıyorum an itibari ile!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tık için bixenon mu alınır  :kıhkıh:

Zaten bugün şişmanlığımın tekrar farkına vardım, yemekte masanın ortasındaydım, solumda kalan en ağır insan 65 kiloydu iyice şişman hissettim kendimi. Akşam aspava yedikten sonra tekrarlandı bu duygu. Fit insan olma kararı alıyorum an itibari ile!

Dietisyen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mümkün. Ben en son 1 ayda çok kilo verdiğimde cici bebe, kola ve aspava ile beslenmiştim. 

Pazartesi gideceğiz diyetisyene, 100 kiloyu görmem annemi de  az veya çok tedirgin etmiş sanırsam.

Spor önerecektir muhtemelen, yardımcı olurum nerede nasıl spor yapılır konusunda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spor önerecektir muhtemelen, yardımcı olurum nerede nasıl spor yapılır konusunda.

Spor salonuna gidecek vaktim zamanım yok olsa bile tembelliğimden öteye geçemez.

Ki zaten yemeği düzeltirsem evde yapacağım spor bana yeter, spor salonuna gidemem hiç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.