Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

EB alicak olsaydim en bastan benimkini almadan alirdim. Hot hatch sahibi olmak istiyorum sahsen :) beni sadece ikinci elde gelen kayip dusunduruyor suan, ama her gecen gun azaliyor fiyat o da var

Yav hot hatch dediğin araba 180 beygir mi olacak hot hatch C sınıfıdır aslen.. B sınıfı hot catch olabilir :zha: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav hot hatch dediğin araba 180 beygir mi olacak hot hatch C sınıfıdır aslen.. B sınıfı hot catch olabilir :zha:

konfor kaybolmasın , kalite aynı kalsın , geniş olsun ; ara hızlanmalar , koltua yapıştırmalar , güzel bir egzost sesi diyorsan 1.6 eb ...

ismlere kapılıp gitme ; hot hatch filan :)

ozaman bekle fiesta st alırsın ...

Fiesta Stnin gelecegi yok ya bence.

Birde ibiza cupra clio rs fiesta st ne bileyim peg 208 gti bunlar heycan verici atabalar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen arabanı 47 -48 000'e satsan ,

47-48 bin mi?

Abi öldürmeyin arabaları bu kadar ya, o arabanın hiç etmeyecekse 55 bini var.

Ne bileyim, genç bekar bir öğrenci olsam gerçek bir coupe alırdım. Böyle hot hatch falan almazdım galiba. Bunlar 3 kapı hb gibi geliyor bana. Bunun içinde (yine de 3 kapı hb gibi geliyor bana ama, bunlardan iyi en azından) rocco yu tercih ederdim galiba.

Nacizane fikrim de performans ve ses isteniliyorsa 1.6 eb. İbiza ne kadar heyecanlı görünse de c segmenti ve full bir arabadan b segmenti bir arabaya geçiş yapmak istemezdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47-48 bin mi?

Abi öldürmeyin arabaları bu kadar ya, o arabanın hiç etmeyecekse 55 bini var.

Ne bileyim, genç bekar bir öğrenci olsam gerçek bir coupe alırdım. Böyle hot hatch falan almazdım galiba. Bunlar 3 kapı hb gibi geliyor bana. Bunun içinde (yine de 3 kapı hb gibi geliyor bana ama, bunlardan iyi en azından) rocco yu tercih ederdim galiba.

Nacizane fikrim de performans ve ses isteniliyorsa 1.6 eb. İbiza ne kadar heyecanlı görünse de c segmenti ve full bir arabadan b segmenti bir arabaya geçiş yapmak istemezdim.

takasa gitse ancak 50 verirler kendisi satmak isterse 55 max.

style pluslar 45 civarı gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seatcılar çoğalsın :D 

Kalitesiz değil focustan daha zevkli kim ne derse desin kullandım gördüm 2008 focusun tek artısı yol tutuş ve fren mesafesi onun dışında hiç bir artısı yok.

Seat iyidir iyi dizel leon çok güzel ogün abinin örneği.

bu da benden bi video genel sohbette kimse görmedi :D

http://www.youtube.com/watch?v=LYpHkyxlvO8

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fathim bu video burada da var ama hiçbirşey anlamadım video'dan.. Aldığın zevk motordan yana fatih :) 

Seatcılar çoğalsın :D

Kalitesiz değil focustan daha zevkli kim ne derse desin kullandım gördüm 2008 focusun tek artısı yol tutuş ve fren mesafesi onun dışında hiç bir artısı yok.

Seat iyidir iyi dizel leon çok güzel ogün abinin örneği.

bu da benden bi video genel sohbette kimse görmedi :D

http://www.youtube.com/watch?v=LYpHkyxlvO8

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Leon kullanmış ve Seat markasına fazlasıyla aşina birisi olarak, sana sunabileceğim 3 seçenek var :)

- Ibıza Cupra

- Ibiza Bocanegra

- Leon 1.4 TSI FR

Bu üç araç için de hem plastik kalitesi, hem performansı, hem yol tutuşu fazlasıyla tatminkâr...

Ha ben olsam bu yakıt fiyatlarını gördükten sonra Leon 1.6 tdi - dsg alırım, üzerine de paşaoğlu ve ya revo-remap yaptırır, keyifle binerim... :)

Zevk ve karar sizindir... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.