Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Cok arastirdim girmedigim forum kalmadi ama şu yağ yakma sorunu hepsinde var gibi aslinda sorun degilmis normalmiste normalin ustu yakiyormus. Bazisi var 2400 kmde yag kalmamis bazisi var hic yag yakmadi diyor

Her motor yağ yakar. 2400 kmde yağı bitiren gece gündüz makinayı redline kullanmıştır.

Bagaja 4lt lik bir kutu yağ koyar arada bi seviyeyi kontrol edersin sıkıntı olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oyle degil ya boyle devirli hizlanmak guzel bir motor sesi falan :) imkanim varken yapsammi diyorum keske dememek icin

Dene dene ve Fiesta'yı bekle alacaksan da böyle çakma ürünler alma kimse bakmaz buna :zha: Çin işi çizgileri var kia olsa kimse almaz vw çakması diye alıyorlar :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasil ezdi hemen :D Fiestanin geleceği yok

Yok canım baştan beri hoşuma gitmiyor çizgisi leon dahil buna. Eski seri daha karakterliydi bana göre. Aşırı yorucu çizgiler mevcut yada ben yaşlandım :D:zha: Neyse konu dışı benden bu kadar daha da yorum yapmam :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok canım baştan beri hoşuma gitmiyor çizgisi leon dahil buna. Eski seri daha karakterliydi bana göre. Aşırı yorucu çizgiler mevcut yada ben yaşlandım :D:zha: Neyse konu dışı benden bu kadar daha da yorum yapmam :)

Yaşlı admin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydınlar...

Sabri'nin Cupra sevdasını yeni bir konuya taşıyalım: "Gençlere ekonomik HotHatch", daha çok tartışma götürür.

Ve cevap: Sabri senin yerinde olsam hemen değiştirirdim, mantıklı olduğu için değil çok keyif vereceği için, yoksa ekonomik anlamda her açıdan zarardasın  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt giderini hesapla, minimum 10 litre ortalama ile gideceğini kabullen. Bütçen yetiyorsa gözünü kırpmadan Cupra'ya kavuş bence. Fiyat/Performans gidiş olarak çok mantıklı bir seçim bence. Yağ yakmış, yüksek hızda stabil değilmiş, bunlar pek dert edeceğin şeyler değil bence.

Benzine verilen paraya bu kadar acımasam uzun vadeli ilk hedefim cupra olurdu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydınlar...

Sabri'nin Cupra sevdasını yeni bir konuya taşıyalım: "Gençlere ekonomik HotHatch", daha çok tartışma götürür.

Ve cevap: Sabri senin yerinde olsam hemen değiştirirdim, mantıklı olduğu için değil çok keyif vereceği için, yoksa ekonomik anlamda her açıdan zarardasın :kıhkıh:

Yakıt giderini hesapla, minimum 10 litre ortalama ile gideceğini kabullen. Bütçen yetiyorsa gözünü kırpmadan Cupra'ya kavuş bence. Fiyat/Performans gidiş olarak çok mantıklı bir seçim bence. Yağ yakmış, yüksek hızda stabil değilmiş, bunlar pek dert edeceğin şeyler değil bence.

Benzine verilen paraya bu kadar acımasam uzun vadeli ilk hedefim cupra olurdu :)

Gaza gelmeye çok musait biriyim yapmayın :D dogus otomotiona gidicem haftaya bir bakicam binicem. Simdi hesabim su yonde focus bize 64.500e geldi ben uzerine temiz bi 3.000 harcadim 58-60 arasi gidicek dolu bir ibiza cuprada 54-56 arasi o aradaki parada plaka kasko falana gidecek. Yani nerdeyse kafa kafaya. E tabi bu cupra modeli segment dusursemde bunu unutmamak gerek. Yakit konusunda ise yaptigim km yariyariya dusecek nerdeyse oyuzden boyle bir fikire kapildim.

Benim dusunduren seyler segment düşüşunden gelen lüx kaybi malzeme kalitesi ve darlik( daha binmedim focusdan daha genis bile hissettirebilir) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.