Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Zaten hot hatch alicam diye girmedim bu işe sadece babami olaya katmadan benim arabayi verip ibiza cupra mi alsam dedim :) nerden aklima girdi ya :D

Alicaksin ibiza cuprayi bide mat turuncuya kaplaticaksin offf :D

Ah yazık ya virüs girmiş :D neyse windows 9 gelecekmiş geçer :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava poyrazdan esiyor sanki :)

Kendime almayacağım şeyi sevdiğim insanın almasına kolay kolay izin vermem yav yapıma ters :D aldıktan sonra hayırlı olsun derim o ayrı :zha: 

Fiesta,Clio hatta Pug varken Seat'ı tavsiye edemiyorum ben :) Acelesi yoksa bir kaç ay daha Fiesta akıbetini beklerdim. Kasım Ay'ında netleştirebilirim belki gelecek planı olarak yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendime almayacağım şeyi sevdiğim insanın almasına kolay kolay izin vermem yav yapıma ters :D aldıktan sonra hayırlı olsun derim o ayrı :zha:

Fiesta,Clio hatta Pug varken Seat'ı tavsiye edemiyorum ben :) Acelesi yoksa bir kaç ay daha Fiesta akıbetini beklerdim. Kasım Ay'ında netleştirebilirim belki gelecek planı olarak yani.

Çok fena heveslenmiş sabredecek gibi görünmüyor ama...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu bildigimden size soruyorum zaten :) bende hemen yarin alacak degilim. Zaten aradim ellerinde yokmus ekim ayin 2 tane gelecekmis biri beyaz biri kirmizi opsiyon olarak sadece cam tavan var. Bende dedigin gibi kasim-aralik gibi netlestirmeyi dusunuyorum ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben olsam focusu satıpta attan inip eşşşeğe binmezdim ...Hem dizel aracınız ekonomik hemde X paketli donanımlı bir araç .İlerde 10 bin lira zararınız olur birde yakıttan edeceğiniz zararı sayarsak 10 bini geçer ...İlla performanslı araç istiyorsanız c segmenti daha mantıklı araçlar olabilir golf tsı ,audi a3 tfsı ,astra turbo ,focus ecoboost 1.6  bu tür araçların 2. elini almak daha mantıklı kendi aracınızı 53-55 e satsanız 5-10 bin lira cebinize kalır ...seatın da az yakacağını hiç sanmıyorum zaten Vw ve bu gruptaki araçlar fabrika verisi ile gerçek veri arasında bayağı fark var.arkadaşın yeni dizel golfü var fabrika verisi 3.7 litre ,arkadaş 5.2 yi ancak görebildim diyor ekonomikte kullanmasına rağmen ..bu araçta karışık 8 litre yakar şimdiden söyleyeyim istediği kadar küçük olsun araç ,dizel focustan her 1000km de uzun yolda 100tl şehir içide 130 -150 tl fazla yakar ...istediğiniz kadar ekonomik kullanın aracı ş.içinde dizelin verdiği ekonomikliği göremezsiniz ..180 beygir veya yakın güce sahip ben focus ecoboostan daha az yakan araç olacağını sanmıyorum fabrika verisi olarak focustan az görünebilir ama gerçek tüketimde focustan fazla yakar bence hemde daha hafif olmasına ragmen . ecoboost 1.6 yı eğer fiestaya koysunlar rakiplerinden en az 1 litre az yakar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.