Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Annem o tepkiyi verince annecim bunda olay motor sanziman ikilisi dedim gecistirdim :) Dogus ekim sonunda 7 tane cupra gelicek demisti yarin aricam bakalim gelmisse bi canlisini gorelim binelim

Bugün Doğuş Center'da idim. FR çoktu ama Cupra görmedim. Pekte bakmadım ama. A3 sedan vardı fena gelmedi ama 40bin Euro idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Doğuştaydım :) Beyaz + cam tavanli vardi otoparkta binme sansim oldu ic kalitesi cok kotu degil sahsen focustan sonra buyuk dusus bekliyordum ama fena değil koltuk en geri en asagi ve sirt kismi biraz geri sekilde tam olmasada sığdim :) arkam iptal tabi 3 kisilik. Sonra yanimda guvenlik vardi motor sesini duymak istersen dedi anahtari uzatti cold start ve hafif egzoz patlattim :D beni cok heyecanlandirdi sahsen tek sikinti sigmama ama suan hayatimdaki maximum kilodayim normal degilim yani vermem lazim.

Yarim saat kadar oturduk icinde arkadasimla eksileri artilari konustuk falan filan suan dusunme asamasindayim bakalim. Guvenlik cok kafa bi adam cikti ayni otoparkta R8 vardi V10 plus makyajli :D onunda kapisini acti hatta calistirmamiza izin verdi !!! Dualarim o adamla :D Heyecan ve aceleden video cekemedim ama araç bu Dogus genel mudurununmus sirket arabasi(!)

Resim eklendi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Doğuştaydım :) Beyaz + cam tavanli vardi otoparkta binme sansim oldu ic kalitesi cok kotu degil sahsen focustan sonra buyuk dusus bekliyordum ama fena değil koltuk en geri en asagi ve sirt kismi biraz geri sekilde tam olmasada sığdim :) arkam iptal tabi 3 kisilik. Sonra yanimda guvenlik vardi motor sesini duymak istersen dedi anahtari uzatti cold start ve hafif egzoz patlattim :D beni cok heyecanlandirdi sahsen tek sikinti sigmama ama suan hayatimdaki maximum kilodayim normal degilim yani vermem lazim.

Yarim saat kadar oturduk icinde arkadasimla eksileri artilari konustuk falan filan suan dusunme asamasindayim bakalim. Guvenlik cok kafa bi adam cikti ayni otoparkta R8 vardi V10 plus makyajli :D onunda kapisini acti hatta calistirmamiza izin verdi !!! Dualarim o adamla :D Heyecan ve aceleden video cekemedim ama araç bu Dogus genel mudurununmus sirket arabasi(!)

Resim eklendi

Bu renk beni benden alıyor arabada cabası :)

Şirket arabası :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik

Babama dolaylı yoldan sordum (annem sordu) :D 

Benzinli mi tek kapımı diye sormuş sonra benden 1 kuruş işlemez demiş :D Anneme sordum sorun yok gibi davranmış yarında bi yüzyüze konuşucam :)

Şimdi iş yavaş yavaş ciddiye biniyor son kez soruyorum ne diyorsunuz ? 1,6 EB sahipleri @Cem Boneval@Tolga Başaran@, ve yazamadığım EB sahipleri, yakıt konusunda genelde haftada 100 lira yakıt param vardır yakıt konusunda sıkıntı yaşamadım genelde 

Son kez görüş alabilir miyim ? Pişman olur muyum yoksa iyiki yapmışım mı derim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır araba, şekli focustan bence daha iyi, daha çok biliniyor, modifiye olarak önü açık, piyasası ciddi olarak var. 5-6 yıl kullanılmaz elinde sonunda sıkılıcan bence de okul bitene kadar eğlendirir seni çok şanssız değilsen üzmez de.

Ben olsam ve BMW fanı olmasam alırdım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır araba, şekli focustan bence daha iyi, daha çok biliniyor, modifiye olarak önü açık, piyasası ciddi olarak var. 5-6 yıl kullanılmaz elinde sonunda sıkılıcan bence de okul bitene kadar eğlendirir seni çok şanssız değilsen üzmez de.

Ben olsam ve BMW fanı olmasam alırdım :)

Daha çok biliniyor derken? Ciddi piyasa mı ? 5-6 yıl mı ?

Ben bunlara katılmıyorum,artık. 

- Bu ibiza bu yılın ilk 7 ayında 1816 adet sattı. Sence kaç tanesi cupra? Piyasa iyi olması için kaç satmalı ya da ?

- Çok bilinirliği isim ile mi satış ile mi ? Cupra deyince insanların aklına sadece balık gelenler oldukça fazladır benim gibi.

- 2 yıl belki ? Seat bir kaç yıl içinde değiştirir bunu.

Ben alınacaksa polo taraftarıyım hala, tabi gelemeyen Fiesta ve Clio'dan sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha çok biliniyor derken? Ciddi piyasa mı ? 5-6 yıl mı ?

Ben bunlara katılmıyorum,artık. 

- Bu ibiza bu yılın ilk 7 ayında 1816 adet sattı. Sence kaç tanesi cupra? Piyasa iyi olması için kaç satmalı ya da ?

- Çok bilinirliği isim ile mi satış ile mi ? Cupra deyince insanların aklına sadece balık gelenler oldukça fazladır benim gibi.

- 2 yıl belki ? Seat bir kaç yıl içinde değiştirir bunu.

Ben alınacaksa polo taraftarıyım hala, tabi gelemeyen Fiesta ve Clio'dan sonra.

Polo'nun en iyi alternatifi ne?

İsim ile bilinirliği var çünkü şu anda da geçmişte de cupra'yı stage 2'ye çıkartan bir çok kişi var.

Sıkılmayı kendi açımdan söyledim, FWD, stage 1 olarak bir süre kullanılır, piste doyduktan sonra satılır diye düşünüyorum. Tabi Coilover ve benzeri upgrade'ler ile daha eğlenceli hale de getirilebilir de satarken hiç para etmiyor onlar malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polo'nun en iyi alternatifi ne?

İsim ile bilinirliği var çünkü şu anda da geçmişte de cupra'yı stage 2'ye çıkartan bir çok kişi var.

Sıkılmayı kendi açımdan söyledim, FWD, stage 1 olarak bir süre kullanılır, piste doyduktan sonra satılır diye düşünüyorum. Tabi Coilover ve benzeri upgrade'ler ile daha eğlenceli hale de getirilebilir de satarken hiç para etmiyor onlar malesef.

Polo'nun alternatifi değil ki ibiza, takliti abicim..

Mertcan bunu bilenler sadece yapanlar işte, öyle çok araba bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik, Son kez görüş alabilir miyim ? Pişman olur muyum yoksa iyiki yapmışım mı derim ?

Bu karar mantık değil gönül işi, Cupra ile bir zevk yumağı oluşturmak varken biraz daha fazla yakıt harcaması olması, yanına ikiden fazla arkadaş alamamak, kolay satamamak gibi handikapları göze almak kolay olur. Sonuçta kullanması Focus'tan çok daha fazla zevk verecek ama aynı zamanda sürüş konusunda daha fazla dikkat ve sorumluluk gerektirecek bir araç.

Cevabı kendin bulman lazım, imkanlarım el veriyor olsa ben alırdım.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genç bekar adamsın..

al bin tadını çıkar derin ;) eb den kolay satarsın.

Bu karar mantık değil gönül işi, Cupra ile bir zevk yumağı oluşturmak varken biraz daha fazla yakıt harcaması olması, yanına ikiden fazla arkadaş alamamak, kolay satamamak gibi handikapları göze almak olay olur. Sonuçta kullanması Focus'tan çok daha fazla zevk verecek ama aynı zamanda sürüş konusunda daha fazla dikkat ve sorumluluk gerektirecek bir araç.

Cevabı kendin bulman lazım, imkanlarım el veriyor ise ben alırdım.

Teşekkürler :) Gönul isterdi ki arabami satmadan alayim :) Ona üzülüyorum şuan
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben şöyler birşey ekliyim, küçük araçlar bu güçlerde pistler hariç hiçbir zaman tam gücünü yola yansıtamayacak (sürekli tutulacak). Bu sebeple düz yollar hariç beygirler kullanılmayacak. Zevk makinası olması için iyi bir kabiliyet ve dikkat gerektirecek otomatik olması da tehlikeyi arttıracak etken.

Ben en azından bu sınıftan 140-150 ps bir araç bularak denenmesini tavsiye ederim.

Sıfırdan araç alacak olsa sabri'ye veya x birine hadi al derdim ama 65-70 liralık focus'u satıp bunu almasını tavsiye edemiyorum.

Yineliyorum, 180 ps eb focus ile de benzer zevki almak mümkün. Dediğim sebeplerden dolayı.

26 bin'de titanium x şeker kırmızı: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-titanium-x-1.6-ecoboost-182-beygir-ozel-uretim-takas-olur-141169620/detay

Mis gibi araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.