Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Mat turuncu bilmem de krom kırmızı çok iyi

558061_643221239028187_1098772448_n.jpg

https://www.facebook.com/arackaplama/media_set?set=a.643219619028349.1073741866.100000209508707&type=3

@Sabri Özer

Tabi şimdi aklıma geldi İstanbulPark konusunu görünce. Transponder'lı var mıdır bilmem de bir bakmak lazım 1.6 EB'lerle Cupra'ların durumuna. Benzer ya da aynıysa iki kez düşündürür bu iş. Düzde hızlı gitmenin ekstra bir zevki bir yerden sonra olmuyor. Viraj kasmaktan kolay kolay bıkılmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mat turuncu bilmem de krom kırmızı çok iyi

Resim eklendi

https://www.facebook.com/arackaplama/media_set?set=a.643219619028349.1073741866.100000209508707&type=3

@Sabri Özer,

Tabi şimdi aklıma geldi İstanbulPark konusunu görünce. Transponder'lı var mıdır bilmem de bir bakmak lazım 1.6 EB'lerle Cupra'ların durumuna. Benzer ya da aynıysa iki kez düşündürür bu iş. Düzde hızlı gitmenin ekstra bir zevki bir yerden sonra olmuyor. Viraj kasmaktan kolay kolay bıkılmaz :)

Yok ya o ne :D

Resim eklendi

Makyajsiz cuprada degisik renkler vardi turuncu-yesil gibi. Simdiki makyajli cuprada beyaz koyu-acik gri siyah ve kirmizi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan alalım sana Sabri :)

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Bu ne ya :D

Engin abi mini cooper S linkleri koymussun konuya mobildeydim bakamamistim bugun baktimda gercekten o mavi olan 59.000di galiba cupradan daha mi sportif ve guzel ? Camurluklar marspiyeler plastik, yuksek, sadece ortada egzoz ve kaputta hava girisi var, ve içinden nefret ettigim arabalardan :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi mini cooper S linkleri koymussun konuya mobildeydim bakamamistim bugun baktimda gercekten o mavi olan 59.000di galiba cupradan daha mi sportif ve guzel ? Camurluklar marspiyeler plastik, yuksek, sadece ortada egzoz ve kaputta hava girisi var, ve içinden nefret ettigim arabalardan

Tipini bilmem de Cooper için Go-kart tipi kullanımlı denir. Tekerlekler en dışta ve köşede. Kısa akslı. Deneme şansın varsa bir bak. Motorları da performanslı. Youtube üzerinden izle bir. 

Çok hot değil ama dün bir arkadaş Peugeot 2008 almış. Orta donanım 92bg dizel 53bin TL . :)

http://www.youtube.com/watch?v=nNOGyH6TuJ0

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.