Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Doğruyu söylemek gerekirse yazılım kendini çok bariz şekilde hissettirmiyor ama Sprintbooster taktığın anda işin rengi bir anda değişecek sen bile inanamayacaksın, Belki bu hothatch hevesini törpüleyebilir diye düşünüyorum.

Şu aşamada yazılıma verdiğim paranın hakkını alamamış veya yaptırmasam bile olurmuş gibi hissediyorum (eminim sende aynı düşünüyorsundur) ama Sprintbooster için durum tam tersi son kuruşuna kadar hakkını veriyor ve arabamı değiştirsem dahi yine yeni arabada kullanacağım için verdiğim paraya da hiç üzülmüyorum (yazılımın böyle bir avantajı yok o yeni sahibi ile gidecek)

Sprintbooster olmasaydı kendimi kandırılmış gibi hissederdim galiba...

Yok belki mondeo için öyle olabilir ağırlığından dolayi ama ben her gaza basışta farkı hissediyorum ve gülümsüyorum :D 1.6 tdci focus sahibi denese benim arabayi yaptirmaya gider eminim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 tdci focus sahibi denese benim arabayi yaptirmaya gider eminim

Dün 5.20d E60 sahibi bir arkadaşım denedi benim arabayı, indiğinde epey bir süre hayranlığını anlatacak kelime bulamadı.  E60 ile beygir güçlerimiz aynı sayılır tork olarak benimki güçlü ama o da gaza ilk basma anında ki geç tepkiden şikayetçiydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok belki mondeo için öyle olabilir ağırlığından dolayi ama ben her gaza basışta farkı hissediyorum ve gülümsüyorum :D 1.6 tdci focus sahibi denese benim arabayi yaptirmaya gider eminim

Ecoboost var, bir dal tatmalısınız :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..hepsi bosch.

Tanıştırayım ... Araba

Mark3.png

...geriye kalanların hepsi kendi çapında ürünlerdir.

Bu kuZu'ya binilir, marşa basılır ... sağ el ile vites kolu önce azıcık kendine sonra da yukarıya alınır. Eğilip sol elinizi uzatır ve üç parmağınız ile göğsün altındaki park freni (el freni değil ... park) levyesini serbest bırakır, sonra da gerçek deri koltuğunuzun sırtlığının konforuna geri dönersiniz. Gösterge panelinde "D" yazısı belirince sol kol cam kenarına yaslanır, yüzün ortasına c00l bi ifade yerleştirilir ve de sağ avuç içi ile direksiyon saat yönünün aksine çevrilerek hafifçe gaza basılır. kuZu'nun kıçı yere çöker, burnu hafifçe yükselir ve kaputun altındaki V8'den kaplan kükremesi gelirken -araba- yolda akmaya başlar. Müzik setinde sağlam bir şey ... mesela bu çalar ...

ve siz de saçınıza (veya kel kafanıza ) rüzgarın kondurduğu öpücüğün keyfini çıkarırsınız (bkn.ölmeden önce illa denenmesi gereken şeylerden birisi) ... Ne süper spor lambo, ne de benim diyen milyon dolarlık ultra-mega-züper-zpor otomobil onun havasının ve keyfinin yanına bile ya-na-şa-maz. (bkn.ailecek hastasıyız) hepsi bunun yanında tırt kalır. (o derece yani...) 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..hepsi bosch.

Tanıştırayım ... Araba

Mark3.png

...geriye kalanların hepsi kendi çapında ürünlerdir.

Bu kuZu'ya binilir, marşa basılır ... sağ el ile vites kolu önce azıcık kendine sonra da yukarıya alınır. Eğilip sol elinizi uzatır ve üç parmağınız ile göğsün altındaki park freni (el freni değil ... park) levyesini serbest bırakır, sonra da gerçek deri koltuğunuzun sırtlığının konforuna geri dönersiniz. Gösterge panelinde "D" yazısı belirince sol kol cam kenarına yaslanır, yüzün ortasına c00l bi ifade yerleştirilir ve de sağ avuç içi ile direksiyon saat yönünün aksine çevrilerek hafifçe gaza basılır. kuZu'nun kıçı yere çöker, burnu hafifçe yükselir ve kaputun altındaki V8'den kaplan kükremesi gelirken -araba- yolda akmaya başlar. Müzik setinde sağlam bir şey ... mesela bu çalar ...

ve siz de saçınıza (veya kel kafanıza ) rüzgarın kondurduğu öpücüğün keyfini çıkarırsınız (bkn.ölmeden önce illa denenmesi gereken şeylerden birisi) ... Ne süper spor lambo, ne de benim diyen milyon dolarlık ultra-mega-züper-zpor otomobil onun havasının ve keyfinin yanına bile ya-na-şa-maz. (bkn.ailecek hastasıyız) hepsi bunun yanında tırt kalır. (o derece yani...) 

ağzım sulandı yemin ederim... kulaklarımda o rüzgarı hissettim bir anda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun arka kapıları ters açıldığından esnediğinde yolcuları düşüren ve bel kıran tadında bir lakabı yok muydu? [emoji28]

Bir de biz gençlik olarak ulaşılabilir ama zor hedefler seçmeye yönlendirildik hep. [emoji48]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kuZu'ya binilir, marşa basılır ... sağ el ile vites kolu önce azıcık kendine sonra da yukarıya alınır. Eğilip sol elinizi uzatır ve üç parmağınız ile göğsün altındaki park freni (el freni değil ... park) levyesini serbest bırakır, sonra da gerçek deri koltuğunuzun sırtlığının konforuna geri dönersiniz. Gösterge panelinde "D" yazısı belirince sol kol cam kenarına yaslanır, yüzün ortasına c00l bi ifade yerleştirilir ve de sağ avuç içi ile direksiyon saat yönünün aksine çevrilerek hafifçe gaza basılır. kuZu'nun kıçı yere çöker, burnu hafifçe yükselir ve kaputun altındaki V8'den kaplan kükremesi gelirken -araba- yolda akmaya başlar.

Acayip keyifli olmalı züper-zpor-hat-hot falan yanında sönük kalır doğru, sonuna kadar katılıyorum. Bu tarz Amerikan arabaları kullanmayanlar bir defa mutlaka bu tadı yaşamalı. Turizmdeyken muhasebe müdürümüzün vardı böyle bir arabası arada keyif biner gezerdik (normal zamanlarda kullanmazdı garajda yatardı) onun yürüşü, salınması, yola yayılması, koltuklarının rahatlığı verdiği haz bambaşkaydı. Bugün Mondeo gibi (yerini tutmaz ama) heybetli büyük arabaları sevmemin temelinde o araba vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.