Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Benim içim mi fesat ele güne rezil olduk [emoji3]

Hee o konuyu diyon sen.Onu da kimse yanlış anlamadı ki eminim ben.Meyva ağacından sözettiğinizi anlamışlardır bence

Bu arada başlığa itirazım var.Niden Gençlere yazıyor.Bayanlara da yazsın banane.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandim bir 1 saat kadar ama süper rahat edemedim :D hatta forumda konu açmıştım koltuk fabrika çıkışından daha da geriye alinabilir mi diye :D

O arabadan inerken sağ ayak topuğuyla far anahtarina çarpma durumu :D

Focusda tam rahatim sıkıntı yok.

Ama Saruhanin fiestaya binerken buluşmada biraz acı çektim-ki ben makyajsız fiestayi izmir çeşme arasi kullandim ve gayet rahattim anlam veremedim

saruhanın arabayla bütünleşmen gözümün önünde :) arka koltuğa mı oturdun direkt yoksa ne biliyim arabamı senin sırtındaydı anlamadım :) sahi niye öyle oldu o ? :) fiestanın içi bizim focustan daha ferah gelirdi bana... ama makyajsız kullanmıştım bende

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saruhanın arabayla bütünleşmen gözümün önünde :) arka koltuğa mı oturdun direkt yoksa ne biliyim arabamı senin sırtındaydı anlamadım :) sahi niye öyle oldu o ? :) fiestanın içi bizim focustan daha ferah gelirdi bana... ama makyajsız kullanmıştım bende

Ya makyajla bir şeyler yaptılar koltuğa yada Saruhanın koltuk yüksekteydi biraz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

La ne yapacaklar koltuğa olum :D koltuğu ayarlasaydın :zha:

sabri fiestaya

İnternette sport paket jantı vardı.Eşime alacağım fiesta için alıp depoya koyayım bari.İkimizinde arabası aynı olsun jantları bakımından. @Mert Yürüyen

o nasıl oluyor abi allasen, tahrikte son nokta ya :)

zor anlar yaşattı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zorla jantları çaldıracak sana kötü yola düşeceksin sonunda dikkatli ol [emoji28]

dimi yahu... neyse ağır tahrikten faydalanırım :)

Köpeği olsun jantlar onun.Beni bir jantlamı korkutacanız.Önemli olan karşılıklı verilen değerdir.

öpüyorum  :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Köpeği olsun jantlar onun.Beni bir jantlamı korkutacanız.Önemli olan karşılıklı verilen değerdir.

Saygılar

dimi yahu... neyse ağır tahrikten faydalanırım :)

öpüyorum :claps:

Hadi koş koş yola geldi köpeği olsun jantlar dedi [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok denemedim 700 lira vermek gelmedi içimden doğrusu. Ama ilerde olabilir tabi belki

Doğruyu söylemek gerekirse yazılım kendini çok bariz şekilde hissettirmiyor ama Sprintbooster taktığın anda işin rengi bir anda değişecek sen bile inanamayacaksın,  Belki bu hothatch hevesini törpüleyebilir diye düşünüyorum.

Şu aşamada yazılıma verdiğim paranın hakkını alamamış veya yaptırmasam bile olurmuş gibi hissediyorum (eminim sende aynı düşünüyorsundur) ama Sprintbooster için durum tam tersi son kuruşuna kadar hakkını veriyor ve arabamı değiştirsem dahi yine yeni arabada kullanacağım için verdiğim paraya da hiç üzülmüyorum (yazılımın böyle bir avantajı yok o yeni sahibi ile gidecek)  

Sprintbooster olmasaydı kendimi kandırılmış gibi hissederdim galiba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.