Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Sabri'ni bacağı focusun far anahtarına değdiğini söylemişti bir ara öyle Aklımda kalmış rahat sığamayız doğal olarak [emoji3]

Nasıl yav. Ben fiestada koltuğu ayarladım hatta Bekir abi de aynı anda arka koltuğa sığdı. Valla benim düldülün borcu bitsin hatuna bir dene 1.0 alam diyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üstadlarım ben 1,90 boyunda ve 120 kiloyum ... Fiesta'yı kullanırken pek sıkıntım yok (koltuk tabi ki geride) ama inip - binerken biraz artistik hareketler yapmak zorunda kalıyorum (siz anladınız ne demek istediğimi) Sabri ise benden hem daha uzun, hem daha iri hem de daha kilolu. "rahat eder misin?" derken kastettiğim budur  :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri can ... abi sen bu arabaya sığabilicen mi? ...valla kıLLık olsun diye sormuyorum? Yani bindin mi? Denedin mi? Bizler -iri- adamlarız, bu boy araçlarda elimiz kolumuz rahat dönmez gibi geliyor bana. (bkn.fiesta'yı arka koltuğa oturup kullanmak)

Kullandim bir 1 saat kadar ama süper rahat edemedim :D hatta forumda konu açmıştım koltuk fabrika çıkışından daha da geriye alinabilir mi diye :D

Sabri'ni bacağı focusun far anahtarına değdiğini söylemişti bir ara öyle Aklımda kalmış rahat sığamayız doğal olarak [emoji3]

O arabadan inerken sağ ayak topuğuyla far anahtarina çarpma durumu :D

Focusda tam rahatim sıkıntı yok.

Ama Saruhanin fiestaya binerken buluşmada biraz acı çektim-ki ben makyajsız fiestayi izmir çeşme arasi kullandim ve gayet rahattim anlam veremedim

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandim bir 1 saat kadar ama süper rahat edemedim :D hatta forumda konu açmıştım koltuk fabrika çıkışından daha da geriye alinabilir mi diye :D

O arabadan inerken sağ ayak topuğuyla far anahtarina çarpma durumu :D

Focusda tam rahatim sıkıntı yok.

Ama Saruhanin fiestaya binerken buluşmada biraz acı çektim-ki ben makyajsız fiestayi izmir çeşme arasi kullandim ve gayet rahattim anlam veremedim

Ayak topuğu [emoji23][emoji23] bu çocuğun biryerleri çarpıyordu diye Hatırlıyorum ama neresi tam hatırlamadım [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yengemizle bir Görüşmek Lazım [emoji3]

O karışmazki.Ben ne alırsam ona razıdır her zaman.Bakınız otorite nasıl uygulanır :D :D

Ayak topuğu [emoji23][emoji23] bu çocuğun biryerleri çarpıyordu diye Hatırlıyorum ama neresi tam hatırlamadım [emoji3]

2m olsaydı neresi çarpardı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.