Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Kendi arabami satip niye dizel leon alayimki :D ben sadece bekarken hevesim varken imkanimda varken en mantikli olan ibiza cupraya gecsemmi dedim.

Kriterim 0 olacak kesinlikle ve basmazsam az yakacak yani yeni nesil benzinli olacak. Cooper S olabilir ama fiyati nedir ? 54e full yaris frenli cam tavan zartzurt cupra alinabiliyor. Mini ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu

Kendi arabami satip niye dizel leon alayimki :D ben sadece bekarken hevesim varken imkanimda varken en mantikli olan ibiza cupraya gecsemmi dedim.
Kriterim 0 olacak kesinlikle ve basmazsam az yakacak yani yeni nesil benzinli olacak. Cooper S olabilir ama fiyati nedir ? 54e full yaris frenli cam tavan zartzurt cupra alinabiliyor. Mini ?

bu şartlarda seçenek polo gti olabilir mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka sayfada birkaç ilan koydum. Performanslı miniyi sıfır 60 civarı alamazsın.

Sıfır  82bin 184bg Cooper S. Kaça bırakırlar bilmem ama temiz ikinci eli çok zevkli araba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

stvj.jpg

Bence bu segmentte en yakışıklı bu araç. Sanırım seneyede türkiyeye sınırlı sayıda gelecekmiş. Arabada 200 bg EDC olacakmış. Fakat 1,618'deki 18 sayesinde vergiler yüzünden fiyatı biraz pahalı olacağı düşünülüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri ben bile bi ara ciddi ciddi düşundum cupra için.:)

Guzel arac.bekar adamsin al bin :D

Dimi :D 19 ay oldu arabami alali 35.000 km civarindayim ayda 1,800 km yapmisin bu inecek 600-700lere. Bekarim tek gidiyorum saga sola falan dusuncelerdeyim yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normalde millet segment buyutur ben iniyorum :D simdi aldim diyelim 54e falan cuprayi sonra onu saticam 45 civarina 3. Arabamda uste segment isticem. Yani bana bu macera yaklasik 8-10 bin liraya mal olacak. Bir bizimkilere citlatayimda.

Hayatta hep temkinli yaklasmisimdir herseye pisman olmamak icin suanda oyle bi andayim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.