Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc One Vs. Samsung Galaxy S4

Önerilen Mesajlar

Sony Xperia Z kullanıyorum. Şarj durumu biraz sıkıntı. Şöyleki, wifi ile internette gezindiğimde, oyun oynadığımda vs... şarj hızlı tükeniyor ve akşamdan akşama şarj etmek zorunda kalıyorum. Günü çıkarıyor yani. Tavsiye ederim. Samsung konusunda ise yaşadıklarımdan ötürü sıcak bakmıyorum. Servislerindeki teknisyenlerin teknik yeterliliklerine pek şahit olamadağımdan ve doğru düzgün verilemeyen genel merkez müşteri hizmetleri desteğinden ötürü bi daha Samsung almam ben.Özetle ürünleri iyi olabilir ama ellerine düşerseniz. sonuç vahim... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony Xperia Z kullanıyorum. Şarj durumu biraz sıkıntı. Şöyleki, wifi ile internette gezindiğimde, oyun oynadığımda vs... şarj hızlı tükeniyor ve akşamdan akşama şarj etmek zorunda kalıyorum. Günü çıkarıyor yani. Tavsiye ederim. Samsung konusunda ise yaşadıklarımdan ötürü sıcak bakmıyorum. Servislerindeki teknisyenlerin teknik yeterliliklerine pek şahit olamadağımdan ve doğru düzgün verilemeyen genel merkez müşteri hizmetleri desteğinden ötürü bi daha Samsung almam ben.Özetle ürünleri iyi olabilir ama ellerine düşerseniz. sonuç vahim... :)

Esasinda Xperia Z'yi dusunmemistik ama yarin bir bakalim.. bu ekram buyuklugunde muhtesem bir sarj performansi beklemek zaten hata olur, bunun farkindayiz. Esimin gonlu Htc One'dan yana aslinda. Tasarim ve malzeme olarak cok guzel.

Aslinda LG G2 cikmis olsaydi hic dusunmeden onu alirdik ama maalesef bir sure gelmeyecek gibi gorunuyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha akıllı telefon çağına adım atmadım.Ama günübirlik şarj ediliyorsa bu aletler hiç kendimi üzmeyi düşünmüyorum isterse galaxy 1000 olsun hergün şarj çekilir çile mi yahu :blink: 

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende iphone demek istiyorum, uzun süre android kullanmadım ama uzun süredir kullanan arkadaşımdan biliyorum stabilite çok düşük(HTC desire bilmemne)...

annemde ve babamda samsungun ucuz androidlerinden var özellikle babam bayağı sorun yaşadı. bu kadar çok androidçi olduğuna göre hepsi böyle değildir tabiki ama "uğraşmak" gerekebiliyor. halamda note2 almış ondan bir sorun duymadım şimdilik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Google'a yazdım, http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S4,HTC-One/phones/7597,7678 şuraya baktım. Abi eşin Power User değilse ve kamerayı çok kullanmıyorsa fazla bir fark yok bence, hangisi göze güzel görünüyorsa alınabilir.

Kullanması basit olsun diyorsanız tabiki Iphone :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zor karar. Ama son kararı eşinin vermesini sağla...

Yardımcı olacak bilgiler:

Samsung Galaxy S4 avantajları

• Daha büyük ve kullanışlı ekran
  • Daha yüksek çözünürlüklü kamera  - 4MP'e karşın 13MP 
  • Android  - 4.2.2 (ama HTC'ye de güncelleme geldi, ben One X için iki gün önce indirip kurdum); kişiye özel değişikliklere daha açık kullanıcı ara yüzü
  • Çok ekranlı çoklu işlem
  • Daha hızlı işlemci seti
  • Arttırılabilir bellek (mikroSD kart)
  • Değiştirilebilir ve daha güçlü/uzun ömürlü batarya
  • İlave sensörler (barometer, termometre, nem ölçer)
  • Özgün yazılım özellikleri
  • Daha ince ve hafif (bu kimilerine göre dezavantaj da kabul edilebilir)
  • Göreceli ucuz bulunabiliyor

HTC One avantajları

• Şık yekpare alüminyum gövde
  • Kamera için titreşim önleyici (OIS - Optical Image Stabilization),
  • Daha büyük pixel ebadlı (2µm) kamera sensörü, gece çekimlerinde daha başarılı
  • Video çekimleri daha kaliteli
  • HTC Zoe, BlinkFeed (açıkcası ben sosyal medyayı çok kullanmadığım için anlamlı gelmedi, ama eşim bayılırdı)
  • Güçlü hoparlörler, Beats Audio ile kaliteli ve güçlü ses
  • Radyo

Açıkcası aralarındaki farklar seçimi ciddi anlamda etkileyecek düzeyde değil.

Bence deneme imkanı olan bir yerde ikisiyle de biraz oynasın, ve kararını versin, hangisi olursa olsun yanlış olmaz.

Ve ben de katılıyorum: Kullanım kolaylığı esas ise ve kendine özgü yapılandırma dürtüsü yoksa iPhone mantıklı.

Eşimin kullanıcı memnuniyetine bakarak bunu yazmakta beis görmüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.