Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc One Vs. Samsung Galaxy S4

Önerilen Mesajlar

@hüseyin ipek,

Bence piyasaki en iyi telefon. Haa olumsuz yanı yok mu? Tabiki var. O da piyasasının hızlı bir düşüş yaşayacak olması. Note II henüz yeni çıkmışken Samsung'un Note III ü piyasaya sürmesi Note II yi bitirdi. Şimdi sıra Note III te. Samsung a ben böyle bakıyorum.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@hüseyin ipek,

Bence piyasaki en iyi telefon. Haa olumsuz yanı yok mu? Tabiki var. O da piyasasının hızlı bir düşüş yaşayacak olması. Note II henüz yeni çıkmışken Samsung'un Note III ü piyasaya sürmesi Note II yi bitirdi. Şimdi sıra Note III te. Samsung a ben böyle bakıyorum.  

Açıkcası ben bu piyasanın oldukça gerisinde kaldım.Şu an 5 yıl önce aldığım nokia 5800 ı kullanmaktayım :) Değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum.Piyasayı baya bir araştırdım telefonda önceliğim ne olabilir ki diye düşünürken kamerası iyi olmalı ve şık olmalı dedim derken sony xperia serisine ulaştım z1 de karar kılmıştım ki samsungun note serisini gördüm.Geniş ekranı,oldukça hızlı oluşu ve spen özelliğinin de mesleğimde işe yarayacağını düşündüm.Ancak tek dezavantaj boyutlarının büyük olması.Cep telefonu cepte taşınamazsa acep nerede nasıl taşınır diye kara karar düşünüp duruyorum :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.