Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Yakaladığınız En Yüksek Menzil Kaç Km?

Yılmaz Tunç

Önerilen Mesajlar

Geçen gün depoyu fulleyince ilk defa bin km üstü menzil gördüm. Hemen resmini çektim.

Peki ya siz en fazla kaç km gördünüz?

• Motor 1.6 TDCI 115 Bg
  • Donanım Titanium
  • Km 14.000
  • İstanbul

menzil1_zps7b7289d2.jpg

menzil2_zps10af413a.jpg

4.9LT tamamda, 8.5LT ortalamayla nasıl 1000 km üstü göstermiş yahu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 ecoboost

6500 km de iken

55 litrelik depo ile

şehirler arası yolda 850 km yi gördüm.

Ancak tekrar fullediğimde 45 litre benzin aldı. Dikkatli kullanımla ışık yandıktan sonra da kullansaydım 1000 km yi geçerdim sanırım.

Fatih Mehmet USLU tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 125 ps powershift ,

şehir içi 450 km şehir dışı 720 km gördüm ve görmez olaydım dedim , sizlerin gördüğü dört haneli rakamları görmek bize benzinli bir araç ile masal gibi geliyor ama ben ne yaptım taktırdım LPG yi nerde ucuz Lpg oradan al ve şehir içinde 75 tl lik lpg ile 350 km şehir dışı ise 425 km gördüm ve artık mutluyum birde otomatik vites konforu üstüne çilek gibi oldu :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Menzil oradaki veriye göre değil genel son peryoda göre hesaplanıyor. Birinde sıfırlanmış zaten ekran.. Sağ alt'a dikkat

Evet ilk resim  sıfırlamadan sonraki, sonraki resim ise şişliden başakşehire gittikten sonraki yani 36 km yok yaptıktan sonraki durum.

Tabiki okadar gidemeyiz ancak 800- 850 km gider istanbul trafiğine bağlı olarak.

Yılmaz Tunç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şehirler arası yollarda bu kadar çok radar olamasa (yada radar vardır korkusu) 1000 km leri göremezdim doğrusu.

evet aynen öyle geçen sene dizel focusla Balıkesir e gitmiştim ara ara bastimda 5.2ortalama tüketimle gidip gelmistim toplam 2000km yol yapmıştım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu gun baktim. Dun gece ankaradan gelince fullemistim.

50-60 km kadar yol yaptiktan sonra 1091 km falandi menzil.

Bu gun yaklasik 10-15 dk kadar 4. Vites 3 bin devirde surdum kurum yaksin diye. Simdilerde 950 lerde falandir galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu gun baktim. Dun gece ankaradan gelince fullemistim.

50-60 km kadar yol yaptiktan sonra 1091 km falandi menzil.

Bu gun yaklasik 10-15 dk kadar 4. Vites 3 bin devirde surdum kurum yaksin diye. Simdilerde 950 lerde falandir galiba

Abi 1000 km yi nasıl görüyorsunuz ben o kadar uğraştım 900 den fazla çıkmadı bunun bir tekniği var mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.