Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar. Aynı sistemden bende taktırdım. Yarın videolarını buradan yayınlarım. IGO Navigasyon konusunda isteyenlere yardımcı olabilirim. Ben yükledim gayet güzel çalıştı.

Fatih Özdmr tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar. Aynı sistemden bende taktırdım. Yarın videolarını buradan yayınlarım. IGO Navigasyon konusunda isteyenlere yardımcı olabilirim. Ben yükledim gayet güzel çalıştı.

Oncelikle hayirli olsun.nerde ne kadara taktirdiniz bilgi verebilir misiniz.birde sesli komut calisiyor demisler servisi aradim yeni bir guncelleme var onunla ingilizce olarak calisacak dedi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aşağıda ki linkteki dosyayı indirip SD kartınıza yükleyin. Navigasyonunuza MobileNavigator dosyasını gösterin tamamdır :) İGO nuz hayırlı olsun

https://www.dropbox.com/s/l535q26i1s5dfyy/MobileNavigator.rar

Oncelikle hayirli olsun.nerde ne kadara taktirdiniz bilgi verebilir misiniz.birde sesli komut calisiyor demisler servisi aradim yeni bir guncelleme var onunla ingilizce olarak calisacak dedi.

Çok teşekkür ederim. Ankara da pioneer Mehmet te taktırdım. 1500 TL ye KDV dahil taktırdım. Sesli komutu denemedim, deneyince yazarım. Diğer bütün özellikler sorunsuz çalıştı. Ses kalitesi orjinal taybini bence aratmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aşağıda ki linkteki dosyayı indirip SD kartınıza yükleyin. Navigasyonunuza MobileNavigator dosyasını gösterin tamamdır :) İGO nuz hayırlı olsun

https://www.dropbox.com/s/l535q26i1s5dfyy/MobileNavigator.rar

Çok teşekkür ederim. Ankara da pioneer Mehmet te taktırdım. 1500 TL ye KDV dahil taktırdım. Sesli komutu denemedim, deneyince yazarım. Diğer bütün özellikler sorunsuz çalıştı. Ses kalitesi orjinal taybini bence aratmıyor.

Bir konuda cihazı tanıtsanız ?

Otomatik park destekliyor mu ?

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar bey saat çok geç oldu ama inşallah yarın bütün menüleri ile ilgili video hazırlayacağım. Ayrıca Ankara da Tan oto da 1700 TL ye takabiliyorlar.

Otomatik park destekliyor mu ?

Aracın tüm özelliklerini destekliyor. Otomatik park, sensörler, klima Vb. tüm özelliklerini destekliyor. Tüm direksiyon kumandaları çalışıyor. Sesli komutu denemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki Cyclone ekranın dokunmatiği bozuldu. Kesinlikle hiçbir dokunma girişini kabul etmiyor. Bazen düzelip geri bozuluyor. Canım sıkkın 1900 tl vermiştim. Fırsat bulursam servise götürücem :(

Bende ilk montaj yapıldığında her şey normaldi, fakat 30 dakika sonra direksiyon kumandaları çalışmadı. Montaj yapılan yere gittim durumu anlattım sağolsunlar hemen yenisi ile değiştirdiler. Sizin içiniz rahat olsun siz bu cihazdan soğumuşsunuzdur tamir etmeyelim yenisini verelim dediler. Çokta iyi yaptılar. Bence servise bi gidin yardımcı olabilirler belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim bir sorum olacak,  cyclone cihazı açtığımız açılış ekran görüntüsünü nerden değiştiriyoruz.Aracımı aldığımızda bu cihaz üzerinde vardı, eski sahibine ait resim çıkıyor ilk açılışından , bunu nasıl silebiliriz yada başka resim ekleyebiliriz?

teşekkürler şimdiden. 

osman gurcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim bir sorum olacak, cyclone cihazı açtığımız açılış ekran görüntüsünü nerden değiştiriyoruz.Aracımı aldığımızda bu cihaz üzerinde vardı, eski sahibine ait resim çıkıyor ilk açılışından , bunu nasıl silebiliriz yada başka resim ekleyebiliriz?

teşekkürler şimdiden.

usb ye istediğiniz resmi yükleyin. Ekrandan resme tıklayıp özelliklere basın açılış resmi yap diye bir seçenek var. Bu şekilde değiştirebilirsiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kategoriye uygun bir soru değil. Sorunuzu ilgili başlığa taşıyacağız lütfen bundan sonra uygun yerde başlık açtığınızdan emin olunuz. Bu tür uyarılarımız tamamen sizler için.

Konuya gelecek olursak MKV oluyorsa onu deneyin en iyisi o. Ufak ve kaliteli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.