Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

bugün cylone firmasının istanbuldaki ofisini aradım teknik ekiple görüştüm.Aracımda multimedya sistemi üzerinden çalışan ön-arka park sensörleri,oto.park sistemi ve sesli komut sistemi olduğunu ve ürünlerinin bu özelliklerin tümünü eksiksiz olarak çalıştırıp çalıştırmadığını sordum.Sadece sesli komutun türkçe olarak çalışmadığını ingilizce çalıştığını,diğer özelliklerin eksiksiz çalıştığını söyledi.Sesli komut sisteminin türkçe olarak çalışması için çalışma yaptıklarını da söylediler.Bir de arada forumu da sıkıştırdım.Focusclubtr de ürünlerinizi takip ediyoruz,oraya üye olup bizlere destek ve indirim :) yapabileceklerini söyledim,ama çok ilgilenmedi,bakarız tarzında bi cvp verdi:))))yani beklemeye devam

Özcan B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün cylone firmasının istanbuldaki ofisini aradım teknik ekiple görüştüm.Aracımda multimedya sistemi üzerinden çalışan ön-arka park sensörleri,oto.park sistemi ve sesli komut sistemi olduğunu ve ürünlerinin bu özelliklerin tümünü eksiksiz olarak çalıştırıp çalıştırmadığını sordum.Sadece sesli komutun türkçe olarak çalışmadığını ingilizce çalıştığını,diğer özelliklerin eksiksiz çalıştığını söyledi.Sesli komut sisteminin türkçe olarak çalışması için çalışma yaptıklarını da söylediler.Bir de arada forumu da sıkıştırdım.Focusclubtr de ürünlerinizi takip ediyoruz,oraya üye olup bizlere destek ve indirim :) yapabileceklerini söyledim,ama çok ilgilenmedi,bakarız tarzında bi cvp verdi:))))yani beklemeye devam

Bi çabur atarız kimse almaz :kıhkıh:  :smiley2k:

Bakarız yani  :sofeer:  :öp:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

hayırlı olsun. geri dönüş kamerası resimdeki gibi sabit mi yoksa hareketli mi ?

hareketliymiş arada bir  düğün videosu çekmeye gidiyormuş ...  desem  tüm  f3 üyeleri çöker bana şimdi :)

neyse soruya gelince  arkadaşımızın kamerası oynakmıdır bilmiyorum ama   daha geçen  hafta aynı cihazı  bir arkadaş taktı kamera sabit..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hareketliymiş arada bir düğün videosu çekmeye gidiyormuş ... desem tüm f3 üyeleri çöker bana şimdi :)

neyse soruya gelince arkadaşımızın kamerası oynakmıdır bilmiyorum ama daha geçen hafta aynı cihazı bir arkadaş taktı kamera sabit..

Yok ben bi daha bisi demiycem burda asiret gibi çullaniyolar :)))) o yuzden kendi adima sana soz veriyorum :))

Konsolu parlak ve kocaman orta dugmesi olmasaydi keske o kamerasina ragmen taktirirdim :)

Serhat Çelikkanat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ben bi daha bisi demiycem burda asiret gibi çullaniyolar :)))) o yuzden kendi adima sana soz veriyorum :))

Konsolu parlak ve kocaman orta dugmesi olmasaydi keske o kamerasina ragmen taktirirdim :)

:D bu arada yazıyım dedim hazır kameraya giydirmişsiniz :) başıma gelen olay ben diyodum ne olcak biraz farklı duruyo kamera diye ama bi arkadaşım kamerayı tutarak bagajı açmaya çalışınca içim eridi bi :) aman falan diye zor yetişdim adam bildiğin kamerayı bagaj açma yeri diye çekmeye başladı :)

bide yüzüme bakıyodu niye açılmıyo bu bagaj diyeeee:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selam. umarım dogru yere yazmısımdır. sizden bi fikir almak istiyorum. focus ps 2012 trend versiyon aracım var. bu araca  navigasyon sitemi taktırmak istiyorum bi arkadas NECVOX marka buldu. özellikleri  bluetoothla gorusme, navigasyon, gerı gorus kamerası, internet, arkada koltuk baslarında bagımsız 2 ekran (1 sı ıcınde dvd oynatıcılı). on konsolun  sorun olmadıgı ıletıldı. bu ozellıkler ve montaj dahıl 1500 tl fiyat verildi. acaba fiyat nasıl ve bu marka olurmu. garantili ürün olarak söylendi. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selam. umarım dogru yere yazmısımdır. sizden bi fikir almak istiyorum. focus ps 2012 trend versiyon aracım var. bu araca  navigasyon sitemi taktırmak istiyorum bi arkadas NECVOX marka buldu. özellikleri  bluetoothla gorusme, navigasyon, gerı gorus kamerası, internet, arkada koltuk baslarında bagımsız 2 ekran (1 sı ıcınde dvd oynatıcılı). on konsolun  sorun olmadıgı ıletıldı. bu ozellıkler ve montaj dahıl 1500 tl fiyat verildi. acaba fiyat nasıl ve bu marka olurmu. garantili ürün olarak söylendi. teşekkürler

Otosan'ın sunduğu opsiyon markalar şu şekildedir:

Cyclone

Daiichi

Navitech

1475 TL ila 1622 TL arasında da fiyatları vardır. Karar sizin.

Kdv dahil montaj işçiliği hariçtir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Bey Teşekkürler. 

bunlar yetkili servisin uyguladığ fiyatlarmıdır? Montaja 150-200 alırlarsa riske girmeye gerek yok. Bana ıletılen ozellıklere dahıl yada eksık olanları varmı? arka koltuk baslarında ekran vb gıbı 

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen sitedeki tüm navigasyon başlıklarına ileti yazmayınız. 

BİR tanesi yeterlidir.

Teşekkürler

Yakup Bey Teşekkürler. 

bunlar yetkili servisin uyguladığ fiyatlarmıdır? Montaja 150-200 alırlarsa riske girmeye gerek yok. Bana ıletılen ozellıklere dahıl yada eksık olanları varmı?

Verdiğim fiyatlar otosanın yani tabiki bayii fiyatları ama zam veya indirim yapabilirler sonuçta :) Otokoç'larda aynı fiyat olabilir.

Özellikler KABACA şunlardır: 

Navigasyon

DVD

Divx

CD

MP3

Bluetooth

Geri görüş kamerası

Daha fazla bilgim yok maalesef. 

İyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tesekkurler. yakup bey. haklısınız 2 yere yazdım ırde sıze pm :D . tesekkurederım. yazmıs oldugum markayla alakalı necvox herhangı bır sey duydunuzmu?

Maalesef çünkü hiç ilgi alanıma girmiyor. Orjinal parça harici tümü çok basit geliyor bana. Malzeme ve grafik özellikle :)

Ülkemizdeki eksi navigasyon da eklenince bir anlamı yok yani. Görüntü için orjinallik işlevsel olarak da cep telefonlarımız idare ediyor.

My Ford Touch ekleyebilirseniz ekleyin benden bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford otosan sony getirtmiyormu acaba bilgisi olan varmı

googledan arayınca fotoları çıkıyor sony muhteşem görünüyor

Sony'den kasıt nedir ?

Ford My Touch (böyle aratın birde) ise HAYIR getirmiyor. İlerde sunulacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.