Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Fiyat ne dediler.

150 TL hepsine ön/arka. Ayrıca istersem üzerine çıtçıtlı birşekilde resimdekini koyarsa 225 tl..

Evde halı niyetine kullanılır nasıl paspas o öyle :D 

Aynen dediğiniz gibi ve gerçekten çok kalın.. Malzeme sağlam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

150 TL hepsine ön/arka. Ayrıca istersem üzerine çıtçıtlı birşekilde resimdekini koyarsa 225 tl..Aynen dediğiniz gibi ve gerçekten çok kalın.. Malzeme sağlam..

150 ye siyahı olsa valla hemen alırım.

Evde halı niyetine kullanılır nasıl paspas o öyle :D 

Komple kapatıyor abicim arabanın halı kısmını.Bak süper güzel bişey.

http://www.aliexpress.com/item/Car-accessories-styling-floor-mat-for-Excelle-Regal-Lacrosse-Encore-focus-Fiesta-Mondeo-Escape-CRV-5D/32417664145.html?spm=2114.01020208.3.161.3s2mOu&ws_ab_test=201556_8,201527_2_71_72_73_74_75,201560_1

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan hocam gittiğimde eğer müsait olursa sizede alırım. Ama malum gümrük bizede sıkıntı ya.. Buresimdekilerden biraz farklı. Kartviziti almıştım bakaım site falan varmı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan hocam gittiğimde eğer müsait olursa sizede alırım. Ama malum gümrük bizede sıkıntı ya.. Buresimdekilerden biraz farklı. Kartviziti almıştım bakaım site falan varmı?

Ok amirim. Kabin hazırsa yolcu geliyor.Hareketcıları seversiniz :D . Cenk Tarhan ı görürseniz çok selam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

142$ mı :blink: arabayı komple kapatsa anca değer bir paspas için, diğer konuda 275 dolara led stopa pahalı dememi geri alıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

142$ mı :blink: arabayı komple kapatsa anca değer bir paspas için, diğer konuda 275 dolara led stopa pahalı dememi geri alıyorum. 

Versin 140 dolar biz de kaplarız :D Aldın mı paspasları?

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldım,taktım,ilk ıslanmalarını yaşattım bile sabahki yağmurda :D

Ben çok memnunum paspastan. Yolcu taraflarında biraz kayma oluyor ama.

Klipsleri biraz geniş kesmişim yalnız. Yıkamada sıkıntı oluyor. Fazladan klips var bu arada lazım olursa aklında olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki size bir sürprizimiz var Teoman Bey ile.

Pahalı bir süpriz olmasa bari :D 

Ben çok memnunum paspastan. Yolcu taraflarında biraz kayma oluyor ama.

Klipsleri biraz geniş kesmişim yalnız. Yıkamada sıkıntı oluyor. Fazladan klips var bu arada lazım olursa aklında olsun.

Sağol abi ama benim klipsler cuk oturdu,orjinal gibi. :)  Hiç sıkıntı yok, o yönden çok memnun kaldım. Daha 2 gün oldu bakalım dahada memnun edecekler mi göreceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Evettt. Yarın biterslik olmazsa yeni paspasları deneyeceğiz. (Getirdim ama bi türlü fırsat bulup yerleştiremedim)  Değilmi @Doğan Kurban :D... Resimleri yükledikten sonra yorumları alırız.. Şimdiden iki seçenek vereyim..

A:) ........ Son nokta. Bu kadar da olmaz. Arabaya binmeden ayakkabıyı çıkarın terliklerle binin...

B:) Çok yakışmış güle güle kullanın

Bakalım.. :D:D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.