Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Titreme F3 Tdci

Sabri Özer

Soru

Merhabalar abilerim :) ; benim arabamda dur kalk trafikte ilk çalıştırmada arabayi park ettikten sonra herşekilde rölantide normal olmayan bir titreme var dalgalı değil motorun çalışma sesiyle ayni senkronda. Şuan 27.000de arabam 30.000 bakımını bekliyeyim diyorum ama rahatsız etmeye başladı. Neden yapar ? Benim kullanım tarzım yüzünden midir ? Veya kronik aks keçesi sorunundan olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yüksek akü deneme şansınız yok mu ? Aküde hersey normalmis oyle dedi elektrik ustasi. Bende dedim ayni boyutda ama yuksek amperli akü varmis dedim. Değisecegini sanmiyorum dediler.

Sabri hala cevap vermedin, titreme hissettiğinde devir düşüyor mu?

Kusura bakma Cem abi, yok hayir tamamen ritmik bir titreme. Servisteki elektril ustasida geldi dedi aku yetersiz olsa cam isiticilari falan acinca devirde oynama olurdu dedi ama yok oyle birsey herseyin normal dedi. Ancak kiyaslama yoluyla anlicam normal mi degil mi

Bu sabah aklıma geldi, ben de video çekiyim dedim.

Soğuk motor, 32k'da araba, bakımdan çıkalı en fazla 500 km olmuştur diye tahmin ediyorum.

Asagi yukari boyle gozukuyor benim şişede :) mesela Ozanda hic yoktu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serdar abinin araba. Bu ilk calistirma genel olarak bende de boyle sarsintili. <br /><br />

Serdar abi-2

demekki benim ses sistemiyle pek bir alakasi yok km arttikca olusan birsey diye tahmin ediyorum 30k bakimindan sonra hallolur tahminim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.