Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Titreme F3 Tdci

Sabri Özer

Soru

Merhabalar abilerim :) ; benim arabamda dur kalk trafikte ilk çalıştırmada arabayi park ettikten sonra herşekilde rölantide normal olmayan bir titreme var dalgalı değil motorun çalışma sesiyle ayni senkronda. Şuan 27.000de arabam 30.000 bakımını bekliyeyim diyorum ama rahatsız etmeye başladı. Neden yapar ? Benim kullanım tarzım yüzünden midir ? Veya kronik aks keçesi sorunundan olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bence sorun aynı.

Evet sorun aynıymış gözüm aydın aylardır şikayet ettiğim titreşim artık yok ve ustanın dediği bu kadar zamandır buradayım bu parçadan hiç değiştirmemiştim :) bende artık alışın baya gelecek kişi var dedim  :)

Yani

Koskoca yer açıyorlar ama ekiplerinde iş yok

İlgisizler biraz eğer cihaza bağlanınca uyarı vermiyorsa bişey yapamayız diyip işin içinden çıkıyorlar ve ben bunu merkeze şikayet edip bildirdiğimde cihaza bağlandığında sorun görülemiyorsa yapacak birşey yok  farklı servislere yönlendirelim diyerek can sıkıcı oyalayıcı bir tutuma giriyorlar buda servislerin işine geldiği gibi hareket etmesini sağlıyor. 

Ankara otokoç titreşim için bana "enjektörleri çıkarıp Otosan'a göndereceğiz, 20 güne sonuçlanır" demişti. Onlara uysaydım; 20 gün arabasız kalacaktım üstelik sonunda sorunum hallolmayacaktı. Antalya Otokoç'ta 20 dk.da araç teslimi oldu ;)

enjektörlerden bende şüpheleniyorum demiştim test edilmesi için 500 tl para alacaklarını söylediler ve sorun da olsa garantiye girmeyecek bir parça olduğunu söylemişlerdi bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Teoman Akyar,

sorun halledilmiş gözüküyor geçmiş olsun

nasıl bir süreç işlettiniz?Hangi ustalarla muhatap oldunuz?Açıklarsanız memnun oluruz.

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Teoman Akyar,

sorun halledilmiş gözüküyor geçmiş olsun

nasıl bir süreç işlettiniz?Hangi ustalarla muhatap oldunuz?Açıklarsanız memnun oluruz.

Evet sorun giderildi Anıl beyle görüştüm Antalya otokoç da sorunun bu şekilde çözüldüğünü söyledim ve Antalya otokoçu aradılar parça siparişi verildi 3 gün sonra geldi montajı yapıldı. İşlem garantiden yapıldı. Siz isterseniz telefonla görüşün%

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet sorun giderildi Anıl beyle görüştüm Antalya otokoç da sorunun bu şekilde çözüldüğünü söyledim ve Antalya otokoçu aradılar parça siparişi verildi 3 gün sonra geldi montajı yapıldı. İşlem garantiden yapıldı. Siz isterseniz telefonla görüşün%

Motor kulakçıkları değişti sanırım sizde de..

Pazartesi gitcem zaten görüşürüm inşllh.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Motor kulakçıkları değişti sanırım sizde de..

Pazartesi gitcem zaten görüşürüm inşllh.

Evet motor kulakçıkları değişiti isterseniz bende gelirim yakınım oraya medaş da oluyorum bende genelde .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet motor kulakçıkları değişiti isterseniz bende gelirim yakınım oraya medaş da oluyorum bende genelde .

Teoman Bey numaranızı özelden alabilir miyim?

Sizi rahatsız etmiyim o gün,ama kabul etmek istemezlerse size bir alo diyebilirim. :) Teşekkürler ilginiz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu açan kişi olarak bende bu sorunu motor kulaklarini değiştirerek çözdüm. 45.000 bakımı yapıldı kulaklarda değiştirildi. Arabayi aldim eve geldim ışığa yakalanmadım hiç park ettiğimde titreşim nerdeyse hiç yoktu. Bakalim ilerki günlerde göstericek kendini

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu gün bakım yapıldı titremeyle ilgili garantiden kulakçık değişimini kabul etti ankara kartaş. ellerinde motor kulakları yokmuş sipariş geçtiler çarşamba bi sıkıntı olmassa takılacak. İnşallah faydası olurda kurtuluruz şu titremeden. Yazılım güncellemeside yapılmış hafif bi azalma var titreşimde ama tam bitmiş değil. Dört gözle çarşambayı bekliyoruz bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu gün bakım yapıldı titremeyle ilgili garantiden kulakçık değişimini kabul etti ankara kartaş. ellerinde motor kulakları yokmuş sipariş geçtiler çarşamba bi sıkıntı olmassa takılacak. İnşallah faydası olurda kurtuluruz şu titremeden. Yazılım güncellemeside yapılmış hafif bi azalma var titreşimde ama tam bitmiş değil. Dört gözle çarşambayı bekliyoruz bakalım.

%100 kurtulacaksınız :yeah:

Ben şaşırdım keşke ilk başta halletselerdi 1 sene sonrasında çözüm bulundu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

%100 kurtulacaksınız :yeah:

Ben şaşırdım keşke ilk başta halletselerdi 1 sene sonrasında çözüm bulundu

Sizin yazdıklarınızdan sonra düzeleceğine inançla gittim zaten [emoji4] ama benim aklımdaki soru işareti bu düzelme kalıcı olacakmı yoksa belli bir süreden sonra tekrar başlayacakmı o konu biraz çelişkili. Eğer hatalarını anlayıp o parçalarda değişiklik uygulandıysa kalıcı olabilir ama yok aynı parçadan takacaklarsa bi süre sonra yine başlar.

Oğuzhan Aydos tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sizin yazdıklarınızdan sonra düzeleceğine inançla gittim zaten [emoji4] ama benim aklımdaki soru işareti bu düzelme kalıcı olacakmı yoksa belli bir süreden sonra tekrar başlayacakmı o konu biraz çelişkili. Eğer hatalarını anlayıp o parçalarda değişiklik uygulandıysa kalıcı olabilir ama yok aynı parçadan takacaklarsa bi süre sonra yine başlar.

Benim 27.000 km civarı başlamıştı.

Büyük ihtimal aynısından taktılar ve 30.000 km sonra tekrar deforme olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.