Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Titreme F3 Tdci

Sabri Özer

Soru

Merhabalar abilerim :) ; benim arabamda dur kalk trafikte ilk çalıştırmada arabayi park ettikten sonra herşekilde rölantide normal olmayan bir titreme var dalgalı değil motorun çalışma sesiyle ayni senkronda. Şuan 27.000de arabam 30.000 bakımını bekliyeyim diyorum ama rahatsız etmeye başladı. Neden yapar ? Benim kullanım tarzım yüzünden midir ? Veya kronik aks keçesi sorunundan olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Servisle konuştum telefonda, ses sistemi taktigimi(soyledigime pisman oldum) ve rolantide titreme oldugunu soyledim. Arabanin sarj dinamosu ve akusu o elektrik aksamina gore ayarli dendi. Duzelmez boyle kullanmaniz gerek dedi. Siz yinede getirin bakalim dediler. Simdi taktirdikdan bi 4-5 ay kadar hic birsey yoktu yeni yeni mi akuyu zorladi anlamadim. Birde serviste aküye mudehale edemiyorlar mi voltaj yukseltme gibi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha güçlü akü takabilirler belki. ?  

Sistemi takarken sormustum ayni boyutda bir ust guclu aku varmis fiyatlari ne acaba

Akü yaşlanıyor, eksisi kadar yedekleme yapamıyordur.

Sıfır tam şarjlı akü takıp denemek lazım. 

Denemeye razi olurlar umarim ama eminimki ilk baslarda yoktu ufak ufak basladi. Acaba soyle 1 hafta kadar muziği acmadan mi binsem arabaya. Boyle bir kür uygulayayim ve titreme azalicak mi bakalim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servisteyim suan, aküye sarz dinamosuna marş bişeyine hepsine bakmişlar, tamamen normal dediler. Ama titriyor bu arabaa artik forum buluşmasinda test ederek öğreneceğim

Servislere göre herşey garanti kapsamında normal

Garanti bitince aynı sorun için gidin sorun hemencecik bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servisteyim suan, aküye sarz dinamosuna marş bişeyine hepsine bakmişlar, tamamen normal dediler. Ama titriyor bu arabaa :D artik forum buluşmasinda test ederek öğreneceğim :)

Yüksek akü deneme şansınız yok mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.