Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yolcu Koltuğu Altındaki Bilye Sesi...

Serdar yaman

Soru

arkadaşlar iki gündür aracım yolcu koltuğunda bilye var gibi bir ses geliyor tabanda gaza basıp ileri gidince geriye fren yapınca öne geliyor dün servise götürdüm aracı aynı olay başka bir focus sahibininde başına geldiğini aracın tabanını komple sökülüp o şekilde çıkarabileceklerini söylediler...başına böyle bir olay gelen var mı...

Video:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Enteresan bir durum Serdar'ım !

Ne çıkacak merak ettim yahu :)

Pazartesi birlikte çalıştığım doktor arkadaşım olmayacak,tek çalışacağım.

Eğer uygun olursam birlikte gidelim servise Serdar'ım.

Bu vesileyle seni de görmüş olurum.

Ne dersin ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Serdar yaman,

Cem beyin de dediği gibi taban altında boşluk yoktur diye tahmin ediyorum. 

Acaba kapı içinde olabilir mi.

Birde o şeyin vida ya da somun olma ihtimali pek yok. Somun olsa "tıkır tıkır tak" diye ses çıkartır. Bu direk tak-tak diye ses çıkartıyor. İlginç bir durum. 

Ve Serdar sana da bir mesajım var. Sen gül gibi focusun üzerine s 320 al. Ondan sonra focus sana hiçbir şey yokmuş gibi davransın. Kırdın kalbini focusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Enteresan bir durum Serdar'ım ! Ne çıkacak merak ettim yahu :) Pazartesi birlikte çalıştığım doktor arkadaşım olmayacak,tek çalışacağım. Eğer uygun olursam birlikte gidelim servise Serdar'ım. Bu vesileyle seni de görmüş olurum. Ne dersin ?
Bana uyar Mahmut abi pazar gece geçecem İskenderun'a Pazartesi sen ne zaman müsait olursun gidelim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Taban döşemesinin altında değildir, koltuk kızklarını kontrol etsene kesin kızakların birinin içersinde hareket ediyordur.

Bunu bende dusundum cok uygun o kizaklar ses icin. Serdar abi koltugu en geri alip kizaklari kontrol etsene veya en one alip. Bozuk para girmis bile olabilir 5-10 kuruş. Cunku ses metal metale çarpan bir ses

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Taban döşemesinin altında değildir, koltuk kızklarını kontrol etsene kesin kızakların birinin içersinde hareket ediyordur.
Kızaklarda hiç birşey yok koltukları ileri geri götürdüm onlarca defa :)

@Serdar yaman, Cem beyin de dediği gibi taban altında boşluk yoktur diye tahmin ediyorum. Acaba kapı içinde olabilir mi. Birde o şeyin vida ya da somun olma ihtimali pek yok. Somun olsa "tıkır tıkır tak" diye ses çıkartır. Bu direk tak-tak diye ses çıkartıyor. İlginç bir durum. Ve Serdar sana da bir mesajım var. Sen gül gibi focusun üzerine s 320 al. Ondan sonra focus sana hiçbir şey yokmuş gibi davransın. Kırdın kalbini focusun.
Haklısın ümit iki gündür ses yüzünden mercedese biniyorum sinir oldum...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bana uyar Mahmut abi pazar gece geçecem İskenderun'a Pazartesi sen ne zaman müsait olursun gidelim :)

Mesai saat 17:30'da bitiyor ancak servis o saatte ya kapanmaya yakındır ya da kapalı !

Eğer olur da 16:00 civarı çıkabilirsem iyi olur.

Artık gündüz telefonlaşırız,duruma göre hareket ederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yaw Serdarım kedidir o kedi.Hiç ummadığın saçma sapan bişey çıkacak bak kesin.

geçen sene kışın biladerin focus 2.5 un ön tampon sis farının üstünden 50 tl ye yavru kedi çıkarttırdık :)

sıcağı görünce girmiş, yolda gidiyoruz myav diye ses..hadi be dedik..2. ve 3. kez duyunca durduk..baktık lamba ile kediyi gördük kartel korumanın üstünde..müdahale edince kaçtı, gittik yine myav..sanayide çamurluk içindeki koruma-davlumbaz ve kartel koruma söküldü öyle bulup çıkarıldı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçen sene kışın biladerin focus 2.5 un ön tampon sis farının üstünden 50 tl ye yavru kedi çıkarttırdık :)

sıcağı görünce girmiş, yolda gidiyoruz myav diye ses..hadi be dedik..2. ve 3. kez duyunca durduk..baktık lamba ile kediyi gördük kartel korumanın üstünde..müdahale edince kaçtı, gittik yine myav..sanayide çamurluk içindeki koruma-davlumbaz ve kartel koruma söküldü öyle bulup çıkarıldı..

demekki gerçekten kedi olabiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

demekki gerçekten kedi olabiliyor

Oluyor oluyor...

Ben de Fusion'un motor boşluğunda bir yavru kediyi Alaçatı'dan İzmir'e taşımıştım. Ikea'da park ettik, baktım arabadan miyav miyav sesi geliyor, altına girmiş zannettim, giderken ezerim diye korktum kovalayayım dedim, yok altta, ses gelmeye devam ediyor, sonunda amortisör kulesinin kenarında bir boşluğa sığınmış bulduk. Tabii sokağa atmaya kıyamadığımız için birkaç arkadaşı arayıp sonunda sahiplendirdik. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.