Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

serviste,

ekran 2000

çerçeve 300

kart 600 (ebaydan alınabilir 50tl)

panel 600

anten yok, dışardan alınması lazım(50tl)

+ KDV :) yaklaşık böyle.

Hay maşallah.Eskiden haritaya bakardık uzun yolda o neyimize yetmiyor.Şehiriçi için de Allah mahalle bakkallarına zeval vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hay maşallah.Eskiden haritaya bakardık uzun yolda o neyimize yetmiyor.Şehiriçi için de Allah mahalle bakkallarına zeval vermesin.

parçacıları takip etmek diğer bir seçenek örneğin bana maliyeti 550tl gibi standart navili panelle birlikte. Aydın abininki daha da düşük olsa gerek sony panelle birlikte. Bildiğim yerlerde yok şuan bu parçalardan en azından bu fiyatlara, ama takip edince denk gelebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir araç almışsın iyi günlerde kullan.

Dün Aydın'a gittim; gideceğim adres açık halde elimde yoktu fakat yakınlarında ara seçeneği ile çok rahat bir şekilde buldum ve bir kez daha iyi ki uğraşmışım dedim.

Ford navigasyonda beni en çok etkileyen şey; çok hızlı rota hesaplaması. Oldukça memnunum navigasyondan.

Abi bende rotadan saparsam eski rotaya geri döndürmek için bayağı uğraşıyor sendede öylemi?

atıyorum bornovadan karşıyakaya gideceğim o altınyoldan götürmek istedi ben çevreyoluna çıktım, ilk kavşaktan geri dönmemi istiyor altınyoldan götürmek için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bende rotadan saparsam eski rotaya geri döndürmek için bayağı uğraşıyor sendede öylemi?

atıyorum bornovadan karşıyakaya gideceğim o altınyoldan götürmek istedi ben çevreyoluna çıktım, ilk kavşaktan geri dönmemi istiyor altınyoldan götürmek için :)

Eko - Hızlı-Kısa seçimine bağlı olarak yapıyor onu.

Kısa seçtiysen nereye dönersen dön kısa olarak hesapladığı rotaya çevirmeye çalışıyor; Hızlı seç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

bide avrupa versiyonlarındaki SONY Teyp olacak ki tadından yenmez. 

Avrupa'da bundan daha iyisi henüz yok. Senin dediğin My Ford Touch sanırım o ülkemize de Avrupa'ya da ilerleyen zamanda eklenecek.

Yada başlığı okumadın tam; 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa'da bundan daha iyisi henüz yok. Senin dediğin My Ford Touch sanırım o ülkemize de Avrupa'ya da ilerleyen zamanda eklenecek.

Yada başlığı okumadın tam; 

Ewt bahsettiğim SONY teyp bunlar. eski titanium ve ghialarda standarttı sony teyp, şimdi ise bazı titaniumlarda var bazılarında yok. Çevremde bazen karşılaşıyorum SONY teypli arabaya ayrı bir hava katıyor ve çok şık duruyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

2013 Nisanda aldığım focus titanium+smart paketli arabama navigasyon ekranı taktırmak istiyorum ama Sony müzik sisteminden de vaz geçmek istemiyorum. Bu konunun en başındaki kurulum (Ekran ve anten kurulumu) benim için olabilir sanırım. Ama emin olamadım. Böyle bir sistemin bana maliyeti ne kadardır? Ve nereden edinebilirim?

Benim ekranımda sd kart girişi mevcut değil. Ekranı değiştirmem şartmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 Nisanda aldığım focus titanium+smart paketli arabama navigasyon ekranı taktırmak istiyorum ama Sony müzik sisteminden de vaz geçmek istemiyorum. Bu konunun en başındaki kurulum (Ekran ve anten kurulumu) benim için olabilir sanırım. Ama emin olamadım. Böyle bir sistemin bana maliyeti ne kadardır? Ve nereden edinebilirim?

Benim ekranımda sd kart girişi mevcut değil. Ekranı değiştirmem şartmıdır?

navigasyon zaten ekran üzerinde başka birşeyle bağlantısı yok. yani sonyden vazgeçmeden taktırmanız mümkün.

Yapılması gerekenler; ekran değişimi, çerçeve değişimi(yada kestirilebilir), anten, ve harita.

Ekran parçacıda 350tl ufak tefek çizikleri var. (konusu var EZPAR)

Çerçeve bildiğim parçacılarda yok, otosan fiyatı yaklaşık 400tl yurtdışından vs temin edilebilir.

anten 50tl civarı, ebayda 10dolara filan var ama kalitesi fark ediyormu bilmiyorum

harita ebayda 20 euro civarı(2012 haritası)

elinizde zaten sony varken bence bu kadar masrafa girmek yerine harici bir cihaz alıp cama yapıştırarak kullanın derim.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu sony paneli yetkili serviste taktırabilir miyiz? Taktırmak istesek ne kadara mal oluyor? Bu arkadaş yurtdışından getirtmiş sanırım. Ben navigasyon falan değil sadece sony panelini taktırmak istiyorum. Mümkün mü acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu sony paneli yetkili serviste taktırabilir miyiz? Taktırmak istesek ne kadara mal oluyor? Bu arkadaş yurtdışından getirtmiş sanırım. Ben navigasyon falan değil sadece sony panelini taktırmak istiyorum. Mümkün mü acaba?

Çıkması dahi (ekran,çerçeve,panel) 700TL civarında, servisi sen hesap et işte burdan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç F2mi? profile göre öyle? bu başlık F3 için, sizin aracınızda panel vs şeklinde ayrı değil komple teyp değişmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç F2mi? profile göre öyle? bu başlık F3 için, sizin aracınızda panel vs şeklinde ayrı değil komple teyp değişmesi gerekiyor.

Bu hafta yeni bir focus alacağım kısmetse. Bayiyle anlaştım fakat 56000 tl ye titanium+sunroof+renkli yb 2012 model 15000 bir sedan focus buldum. Sony hariç şimdiki smart paketin her şeyi var. Acaba onu alıp sony taktırmak daha mantıklı mı diye sordum. Ama sanırım pazartesi 0 km alacağım. Titanium+smart paketlerde yb küçük ekran değil mi? Küçük ekransa serviste hemen değiştirirler mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium+smart paketlerde yb küçük ekran değil mi? Küçük ekransa serviste hemen değiştirirler mi?

Küçük, varsa değişirler yoksa değişim nasıl olsun ayrıca oldukça pahalı olur. Sitedeki yönlendirmeleri kullanın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.