Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

21 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Sync var araçta. Bu ikonlar hep vardı. Ekranı değişmeden önce de vardı. Sync ile ilgili mi bilmiyorum, ben herkeste var diye biliyorum. Telefon ile bağlandığını buradan anlıyorsun. Eski versiyonlarda bluetooth ikonu da vardı, o kayboldu sonra nedense..

Bende Sadece Blooetooth ikonu var bu çıkmıyor sanırım Sync Olan araçlarda görünüyor. (resim temsilidir)

maxresdefault.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Mesajları da sesli okuyor mu abi. Benimki okuyor ama yanımda hatun felan varken tırsıyorum sesli okutmaya :D

Değişik bir aksanı var evet, anlamak için dikkatli dinlemek gerekiyor :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Değişik bir aksanı var evet, anlamak için dikkatli dinlemek gerekiyor :) 

Cyclone un sesinden sonra gayette bayan sesiydi bence. Ama mesaj içeriği sakıncalı olabiliyor. Bir ara performans ürünleri ile ilgili mesaj gelip duruyordu pisikopat herifler numaramı nerden bulduysa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Bende Sadece Blooetooth ikonu var bu çıkmıyor sanırım Sync Olan araçlarda görünüyor. (resim temsilidir)

maxresdefault.jpg

6 saat önce, Özer Aksu yazdı:

@Murat Kavuk Senin Araçta Sync var mı bu ikonlar bende görünmüyor. Telefon mu seçiyor bu anlam veremedim (İos, Android) 

5805aef81e094_antengucu.jpg.3fed9ca288931340a3ce7797263e2b7f.jpg

@Murat Kavuk abi sıkıntı yok bekliyorum :)

Bu ikonlar bendede mevcut nasıl olcak :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski ekran nasıldı hatırlamıyorum. Bu ilk taktığım hali, güncellemeler sonrası bluetooth simgesi varmı hatırlamıyorum ama pil ve çekim gücü var. syncle alakası yok.

IMG_0774.JPG

İlginç bir durum bende çıkmaması . ACMnin ve BCMnin As-Built kodlarına bakmak lazım farklı olan ne acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Semih O. yazdı:

O yüzden olabilir belki?

@Ozan Kar sync ile alakası yok demişti bkz

19 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Eski ekran nasıldı hatırlamıyorum. Bu ilk taktığım hali, güncellemeler sonrası bluetooth simgesi varmı hatırlamıyorum ama pil ve çekim gücü var. syncle alakası yok.

IMG_0774.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.