Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

Boşuna uğraşmaya değmez hocam OEM bir cihaz al tak bence. Astarini geçiyor fiyat değmez

Bence arada çok fark olmayacaksa uğraşmaya değer. Hem görünüş,hem kullanım hem de orjinallik açısından çok daha iyi olur Sony sistem takılırsa. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar benim ford focus 2013 tdci titanium smart tekno paket aracım var ABD 8 inç navigasyon getirteceğim burdaki araçlarda çalışırmı veya çalısması için hangi parçaları almam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ahmet Kodaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim ford focus 2013 tdci titanium smart tekno paket aracım var ABD 8 inç navigasyon getirteceğim burdaki araçlarda çalışırmı veya çalısması için hangi parçaları almam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tüm parçaları getirseniz bile iki sorun çözülemiyordu. Birincisi FM bandında çift haneli radyolara ulaşamıyorsunuz. İkincisi, Avrupa haritalarını bu sistem ile çalıştıramıyorsunuz. Ayrıca Amerika epeydir sync 2 kullanıyor. Bence biraz daha beklemeli. Yakında focus 3,5 ile bu sistemin Avrupa versiyonu gelecek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz sabredin makyajlı sistemi edinin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm parçaları getirseniz bile iki sorun çözülemiyordu. Birincisi FM bandında çift haneli radyolara ulaşamıyorsunuz. İkincisi, Avrupa haritalarını bu sistem ile çalıştıramıyorsunuz. Ayrıca Amerika epeydir sync 2 kullanıyor. Bence biraz daha beklemeli. Yakında focus 3,5 ile bu sistemin Avrupa versiyonu gelecek..

#110 Frequency band and step

değeri benim araçta 01-for Europe diye kayıtlı

03-for USA

04-for Japan

değerleri var.

Bu değer belki de fm band aralığının ayarı için kullanılıyordur. Çünkü Japonya'da da ABD gibi FM aralığı farlı (76-90MHz)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey ben zaten bu koç gurubunu bu yönden çok kınıyorum birkaç kez müşteri hizmetlerini arayıp bu sıkıntımı onlarada söyledim araç getiriyorsun 70-80 Bin tl satıyorsun ama bir navigasyonu bize çok görüyorsun piyasadaki en ucuz ve alt donanımdaki araçlarda var bizim focusda yok aracı almayacağım araç çok yakışıklı dayanamadım aldım tek eksiği navigasyon onuda bulmak için elimden geleni yapıyorum yan sanayi takmak istemiyorum. Alman malı alpha s700 var sitede acemi olduğum için link ekleyemiyorum bu navigasyondan bilginiz varmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey ben zaten bu koç gurubunu bu yönden çok kınıyorum birkaç kez müşteri hizmetlerini arayıp bu sıkıntımı onlarada söyledim araç getiriyorsun 70-80 Bin tl satıyorsun ama bir navigasyonu bize çok görüyorsun piyasadaki en ucuz ve alt donanımdaki araçlarda var bizim focusda yok aracı almayacağım araç çok yakışıklı dayanamadım aldım tek eksiği navigasyon onuda bulmak için elimden geleni yapıyorum yan sanayi takmak istemiyorum. Alman malı alpha s700 var sitede acemi olduğum için link ekleyemiyorum bu navigasyondan bilginiz varmı.

Onun için farklı başlıklarımız mevcut lütfen onları inceleyiniz otosan'ın önerdiği 3 marka var. 

Navigasyon sistemi focus'da var zaten fabrikasyın alabiliyorsunuz, problem dokunmatik ise o zaman Avrupa'da yoktu koç'a özel durum değil, makyaj ile birlikte bu ülke de de dokunmatik ekran olacak sorun bu ise tabi.

İlgili başlıklara bakmanız dileği ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.